Pakruojo lopšelis-darželis „Saulutė“

min Pakruojo l-d (1)

Mūsų įspūdžiai:

Turėjome šaunią Gero Draugo dieną! Buvo smagu keliauti pas kitos grupės vaikus į svečius: vienoje grupėje kurtas bendras draugystės plakatas, kitoje organizuoti žaidimai planetai pažinti. Dieną vainikavome ekskursijos metu apsilankę fotoateljė, kur ne tik sužinojome daug naujų dalykų, bet ir nusifotografavome bendrai Draugų nuotraukai. Kaip sako mūsų protinguolė 7 m. Vanesa: „Kai mes visi draugaujame, Žemė būna laimingesnė”.

Žemės diena mus pasitiko šaltu oru, tačiau juk turėjome draugiškai susikabinti, taip kartu pagerbdami ir Motulę Žemę! Dar ant sniego pripiešėm linksmų saulučių – kad Žemė pabustų, o į medžius meistrelis „pritupdė” inkilėlių.

Ąžuoliuko dienos laukėm kaip niekad! Juk šis stipruolis – mūsų kiemo numylėtinis! Tai – Santarvės ąžuoliukas, kurį prieš 15 metų, įsijungdami į Lietuvoje organizuotą gražią akciją, kartu sodinome. Šįmet šios gražios datos įprasminimui ir bujojančio, visų mylimo ąžuoliuko garbei organizavome atskirą renginį. Ąžuoliuką papuošėme nauju inkilėliu ir medine iškaba su jo istorija.

Gražaus Žodžio dieną paskyrėme prasmingų žodžių – palinkėjimų Žemei – rašymui (dalyvavo priešmokyklinės grupės ugdytiniai). Nusprendėme, kad už tokius gražius žodelius jau visai greitai Žemė padovanos mums pavasarinį šiltą orą!

Mūsų palinkėjimai:

„Aš niekad nešiukšlinu ir kitiems pasakau, kad daug gražiau, kai kiemas švarus.” (Ignė).

„Norėčiau, kad visi Pakruojyje ąžuoliukus sodintų – paskui galėtume visus apkabinti .” (Roneta).

„Kai kitais metais jau eisiu į mokyklą, tai irgi visiems pasakysiu, kad reikia apkabinti Žemę – auklėtoja sakė, kad taip pašaukiam pavasarį ir pradeda augti kieme žolytė.” (Vakarė).

„Mačiau enciklopedijoje, gamtos kambarėlyje, kaip atrodo Žemė – man ji atrodė labai spalvota. Ir dar graži. Būtų labai gerai, kad visada taip atrodytų” (Mikas).

Projekte dalyvavo:

101 žmogus (72 ugdytiniai (2-7 m.), 18 pedagogų, 11 kitų mūsų bendruomenės narių).

 Pakruojo lopšelis-darželis „Saulutė“, 100% based on 3 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>