Vilniaus Žemynos progimnazija

Vilniaus Zemynos progimz (3)

Mūsų įspūdžiai:

Kiekvienais metais Vilniaus Žemynos progimnazija Tarptautinę Žemės dieną švenčia originaliai, nes mokykla pavadinta Žemės deivės Žemynos vardu. Šiais metais 42 klasių mokiniai kūrė žydinčias medžio šakas ir jomis apjuosė I aukšto fojė. Laikydami rankose pačių išlankstytas gerveles, mokiniai susikabino rankomis prie Žemės deivės Žemynos, prie klasėje sukurtos vardų sienos, prie mokyklos. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai kūrė eilėraščius apie Žemę, gėles, rašė laiškus Žemei. Trečiokė Greta po renginių rašė: „Žeme, norim tau palinkėti, kad būtum stipri kaip mes, Tavo vaikai, susikabinę rankomis apie savo mokyklą – Žemyną”.

 Mūsų palinkėjimai:

Aš myliu Žemę, nes ant jos vaikštau. Man patinka Žemė, nes ji… kaip mano MAMA. Palinkėčiau Tau, Žeme, kad Tavęs nešiukšlintų, kad augtų ir žaliuotų medžiai, kad saulė šviestų kiekvieną dieną, kad gėlės žydėtų ir pumpurai skleistųsi.

Ignas Jackūnas, 3c

 Projekte dalyvavo:

322 (310 mokinių, 12 pedagogų).

Laiškai žemei- skaityti

 Vilniaus Žemynos progimnazija, 100% based on 2 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>