Jonavos lopšelis – darželis ,,Lakštingalėlė“

JonavosLakstingalele3_zpsbb7fb302

Mūsų įspūdžiai:

„Žemė labai didelė ir gyva, nes ji kvepia, juda, skamba, gyvena. Žemė viską jaučia: kai greitai važiuoja mašinos, būna daug šiukšlių ir ją kasa – jai skauda, ji serga. Kai Žemę dengia juodi dūmai, ji negali kvėpuoti, ji dūsta, o kai žydi gėlės – kvepia. Todėl reikia saugoti Žemę, kad nesusirgtų ir neuždustų“. (Eimantas, 6 m.)

Paminėdami Žemės dieną, dalyvavome rajoninėje ikimokyklinių įstaigų dainų ir šokių šventėje ,,Labas, Žeme“. Su bundančia gamta ir pavasariu visus šventės dalyvius pasveikino Žemė – Žemynėlė. Šventės metu skambėjo nuotaikingos dainos ir posmai apie pavasarį ir motulę Žemę. Vaikai šoko lietuvių liaudies šokius, kuriuos skyrė Lietuvai ir mūsų planetai. Šventę vainikavo bendra dalyvių daina ir Žemės – Žemynėlės apkabinimas.

Taip pat dalyvavome rajoniniame piešinių konkurse ,,Apkabinkime Žemę“. Vaikai kūrė plakatus, piešinius, kuriuos skyrė Žemės dienai.

Mūsų palinkėjimai Žemei:

Linkime, kad Žemė būtų sveika, gyva, derlinga ir gyvuotų amžinai!

Projekte dalyvavo:

apie 90 žmonių (40vaikų, 10 pedagogų ir apie 40 tėvelių)

 Jonavos lopšelis – darželis ,,Lakštingalėlė“, 100% based on 12 ratings

One Comment on “Jonavos lopšelis – darželis ,,Lakštingalėlė“

  1. nuostabus darželis, kuriame labai daug veiklos ir renginių vaikučiams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>