Projektas “Gyvoji žemė. Gyvūnai – mūsų mokytojai” 2020

„Gyvosios planetos“ ir „Apkabinkime Žemę“ komanda su dideliu džiaugsmu pristato naują projektą, skirtą gyvybei, gyvenančiai Žemėje.

Jo tikslas – pažvelgti į kitas gyvybės rūšis, siekiant pažinti, mokintis iš jų, gerbti, puoselėti gražų, harmoningą santykį su jomis.

Taigi susipažinkite – projektas

GYVOJI ŽEMĖ. GYVŪNAI – MŪSŲ MOKYTOJAI“

Projekto etapai:

  • PADĖKOK,  išreikšk susižavėjimą jais pasitelkdamas kūrybą (teatras, daina, piešinys, lipdymas ir t.t.).
  • DALINKIS atradimais su kitais.

Projekto trukmė: iki 2020 m. gruodžio 1 d.

Norite tapti šio projekto dalyviu?

  1. Registruokitės iki  2020-10-21 – registracijos forma.
  2. Gilinkitės į pasirinkto gyvūno pasaulį;  atraskite jo dorybes (pavyzdį, kaip tai padaryti, rasite šiame PDF: pavyzdys – delfinas); išreikškite susižavėjimą juo savo kūrybiniuose darbuose; dalinkitės apie projektą bei savo atradimus savo įstaigos internetiniame puslapyje, socialiniuose  tinklapiuose,  su bendruomene, draugais –  ir galbūt  ne tik Lietuvoje…
  3. Savo veiklos atspindžius siųskite mums iki  2020-12- 01, užpildę šią formą.

Pažymime, kad šiame projekte gali dalyvauti ir pavieniai žmonės, Jūsų draugai, šeimos. Tokiu atveju registracija nereikalinga. Tiesiog pasirinkite mylimą gyvūno rūšį, o veiklos atspindžius atsiųskite mums užpildydami šią atspindžių formą.

Tegul mūsų visų dėka išsiskleis  meilė, pagarba, dėkingumas  gyvūnams ir visam, kas gyva. Tegul tai primins, kad esame ne vieninteliai Žemės gyventojai, turintys teisę čia būti.

„Gyvoji planeta“, „Apkabinkime Žemę“ komanda

Kontaktinis asmuo: Dalia, tel. 8 601 19357, dalia@gyvojiplaneta.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>