PANEVĖŽIO IR ŠIAULIŲ APSKRIČIŲ ĮSTAIGOS 2018

PANEVĖŽIO APSKRITIS

Anykščių r. Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras

Dalyvių skaičius: 8

Buvo labai smagu ir malonu ruoštis šiam šokiui. Visi draugiškai komandiškai dirbo. Ypač gera buvo šokti lauke šviečiant saulutei.

Anyksc_Viesintu pagr_m_daugiaf_c sokis zemei 18


Biržų lopšelis – darželis ,,Genys“

Dalyvių skaičius: 22

Šokis darželinukams buvo ne lengvas, tačiau šokdami vaikai patyrė didžiulį džiaugsmą, pasididžiavimą.

Birzu ld Genys 1Birzu ld Genys 2


Kupiškio mokykla ,,Varpelis“

Dalyvių skaičius: 8

Balandžio 20 dieną ir mes, priešmokyklinio ugdymo 8 vaikai sušokome „Šokį Žemei“ savo Kupiškio mokykloje „Varpelis“. Labai gaila, kad dėl techninių aparatūros kliūčių, turėjome šokti salėje, o ne kieme. Bet vaikučiams labai patiko šis šokis, tuo labiau, kad mes vykdome mokykloje gamtosauginį projektą į kurį Jūsų pasiūlytas šokis puikiai įsipynė ir labai tiko.
Ačiū už idėjas ir malonų ir šiltą bendravimą.

Kupiskio mokyk Varpelis sokis zemei 18Kupisk mla Varpelis1 Sokis zemei 18


Kupiškio r. savivaldybės kultūros centras, Linijinių šokių grupė ,,Iliuzija“

Dalyvių skaičius: 14

Mergaitėms patiko mokymosi procesas ir galutinis rezultatas, šokis gražus, nesudėtingas.

Kupisk r Linijin sokiu gr Iliuzija sokis zemei 18

 


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“

Dalyvių skaičius: 14

Mes jau ketvirti metai dalyvaujame socialiniame projekte taikai ir vienybei Žemėje „Apkabinkime Žemę“. Šiemet mielai prisijungėme prie renginio „Šokis Žemei 2018“. Grupėse su vaikais kalbėjomės apie pasaulį – taiką, gėrį, vienybę, meilę ir dėkingumą. Šokį „Žemei“ mokėsi priešmokyklinės grupės auklėtiniai ir vyresnieji ikimokyklinukai, o balandžio 20 dieną šoko darželio kieme. Palaikėme gražią idėją prisijungti ir susivienyti su pasaulio žmonėmis šokant šokį Žemei.

Kupisk vaik ld Saulute1 sokis zemei 18


Panevėžio lopšelis-darželis „Jūratė“

Dalyvių skaičius: 80

Balandžio mėnesį vykdėme projektą „Apkabinkime žemę“. Mums patiko Jūsų idėja. Projekto uždarymą vainikavo jūsų šokis“ Saugokime žemę“. Vaikai lengvai įsisavino šokio judesius, suprato šokio idėją. Noriai mokėsi, šokdami improvizavo. Mūsų Panevėžio vaikų lopšelio darželio “Jūratė” bendruomenė patyrė džiugias akimirkas, šokis sukėlė teigiamas emocijas ir suvienijo bendram renginio tikslui. Dėkojame už gražias idėjas.

Panev ld Jurate sokis zemei 18


Panevėžio lopšelis-darželis „Kregždutė“

Dalyvių skaičius: 20

Pamatę šokį buvome sužavėti gražia mintimi, bet suabejojome savo galimybėmis. Vaikai dar maži. Ilgai nesvarstėme ir šokio įrašą parodėme vaikams. Vaikai šokiu taip pat susižavėjo ir klausė „Ar mes galėsime šokti?“. Supratusios, kad vaikų norai mums svarbiausi, pradėjome repetuoti šokį.Vaikai džiaugėsi, kad kiekvieną dieną šokis tobulėja. Vaikams pasipuošus baltais rūbais ir sušokus šį šokį, vadovams neliko jokių abejonių – mūsų vaikai gali! Puiki mintis buvo prisijungti ir susivienyti su pasaulio žmonėmis šokant šokį Žemei!

Panevez ld Kregzdute Sokis Zemei 18


Panevėžio lopšelis-darželis „Taika“

Dalyvių skaičius: 8

Panevėžio lopšelio-darželio „Taika“ priešmokyklinės grupės ugdytinės, vadovaujamos meninio ugdymo pedagogės Violetos Vytautos Kepalienės dovanojo baltąjį šokį Žemei.

Panev ld Taika sokis zemei 18

Panev ld Taika 2 sokis zemei 18


Panevėžio lopšelis-darželis „Voveraitė“

Dalyvių skaičius: 8

Panevėžio lopšelio, darželio „Voveraitė“ bendruomenė prisijungė prie asociacijos ,,Gyvoji planeta“ rengiamo projekto ,,Apkabinkime Žemę“, kuriame dalyvavo priešmokyklinės grupės vaikai. Šokį Žemei atlikome Panevėžio Senvagės pakrantėje.

Panev ld Voveraite sokis zemei 18


Panevėžio regos centras „Linelis“

Dalyvių skaičius: 50

Balandžio mėnesį vykdėme projektą „Apkabinkime žemę“. Mums patiko Jūsų idėja. Projekto uždarymą vainikavo jūsų šokis“ Saugokime žemę“. Vaikai lengvai įsisavino šokio judesius, suprato šokio idėją. Noriai mokėsi, šokdami improvizavo. Mūsų regos centro bendruomenė patyrė džiugias akimirkas, šokis sukėlė teigiamas emocijas ir suvienijo bendram renginio tikslui.

Panev regos centr Linelis sokis zemei 18Panev regos centr Linelis1 sokis zemei 18


Panevėžio Rožyno progimnazija

Dalyvių skaičius: 12

Graži iniciatyva, puikus projektas, kuris mus visus sujungia bendram kilniam tikslui. Vaikų nuoširdumas ir atsidavimas ruošiantis šiam pasirodymui, žavi mus visus. Tegul sklinda meilė, taika, gerumas per visą pasaulį.

Panevez Rozyn progimnaz 2 Sokis Zemei 18

Panevez Rozyn progimnaz Sokis Zemei 18


Panevėžio raj. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 48

Pasirinkome raudoną spalvą – vieną iš spalvų mūsų trispalvės vėliavos. Tai buvo šokis mūsų žemei, mūsų šaliai. Puiku, jog yra tokie projektai.

Karsakiškio Strazdelio 2pagrin sokis zemei


Panevėžio raj. vaikų globos namai

Dalyvių skaičius: 6

Šokdami mes išreiškėme meilę Žemei ir kvietėme visus gyventi su Taika. Šokis tarsi suvienijo mūsų įstaigos vaikus ir bendruomenę.

Panev raj vaiku globos namai sokis zemei 18

Panev raj vaiku globos namai 2 sokis zemei 18


Pasvalio lopšelis-darželis ,,Liepaitė“

Dalyvių skaičius: 14

Šoko priešmokyklinės ,,Drugelių“ grupės vaikučiai.

Panev raj Pasvalio ld Liepaite  sokis zemei 18


 Rokiškio J.Tūbelio progimnazija

Dalyvių skaičius: 8

Labai gražus ir prasmingas šokis Žemei. Vaikai noriai ruošėsi, laukė pasirodymo.

Rokiskio Tubelio progimnazija sokis zemei 18


Rokiškio lopšelis – darželis ,,Pumpurėlis“

Dalyvių skaičius: 30

Antrus metus Rokiškio lopšelio – darželio „Pumpurėlis“ vaikai dalyvauja „Gyvosios planetos“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ iniciatyvoje „Šokis Žemei“. Šiais metais dalyvavo 2 grupės: 6-7 metų priešmokyklinės „Boružiukų“ ir 3-4 metų „Pelėdžiukų“ grupių vaikai. Kadangi vaikai jaunesnio amžiaus, šokį šiek tiek pakoregavome. Vaikai ruošėsi su didžiuliu entuziazmu, nekantriai laukė finalinės dienos, ir labai džiaugėsi rezultatu.

Rokiskio ld Pumpurelis sokis zemei 18


Rokiškio r., Pandėlio pradinė mokykla, Teatro studija ,,Grybas“

Dalyvių skaičius: 18

Projekte ,,Žemės šokis“ dalyvavo 3 klasės mokiniai, kurie lanko teatro studiją ,,Grybas“. Mokiniams  labai patiko šokti naudojant medžiagas. Ramią šokio nuotaiką ir atmosferą kūrė tinkamai parinktą muzika, lengvi, nesudėtingi žingsniai.

Rokisk r Pandel prad mokyk Sokis Zemei 18


 ŠIAULIŲ APSKRITIS

Joniškio „Aušros“ gimnazijos šokių kolektyvas

Dalyvių skaičius: 16

Šiame projekte dalyvaujame jau antrus metus. Šokį atlikome gimnazijos sode. Dalyviai noriai ir atsakingai ruošėsi šiam pasirodymui.

https://www.youtube.com/watch?v=XKWy-KojHx8&feature=share

Jonisk Ausros gimnaz sokis zemei 18


Joniškio r. Žagarės vaikų lopšelis-darželis „Vyšniukas“

Dalyvių skaičius: 106

Tai nuostabiai gražus projektas, kuris suvienijo visą vaikų lopšelio- darželio ,,Vyšniukas“ bendruomenę bendram tikslui – paruošti dovaną mūsų planetai. Mamyčių ir darbuotojų grupė mokėsi šokio, kiti siuvo drabužius, juostas, vėliavas. Grupių auklėtojos su vaikučiais ir tėveliais gamino įvairių valstybių vėliavėles, susipažino, kurioje planetos vietoje šios valstybės yra, kokių tautų žmonės gyvena.
Galiausiai balandžio 20 d. pakvietėme Žagarės gyventojus ir miesto svečius į Miesto aikštę, kur pašokome Šokį Žemei. Po tokio gražaus reginio nesinorėjo skirstytis. Vaikai dainavo linksmas daineles, suko nuotaikingus ratelius. Mes – už Taiką ir švarią Gamtą pasaulyje.

Zagares ld Vysniukas Sokis zemei 18


Radviliškio raj. Sidabravo gimnazija

Dalyvių skaičius: 100

Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos bendruomenė sveikino pavasarėjančią gamtą šokiu ir kitomis veiklomis, skirtomis mūsų Žemei. Klasių auklėtojai kartu su auklėtinais susikabinę rankomis džiaugėsi taika, dora, meile bei dėkingumu Žemei ir vienas kitam. Mokiniai klasių valandėlių metu dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse, kuriose vyko diskusijos aplinkosaugos tema, bei kurtais piešiniais, rašiniais ir eilėraščiais siuntė linkėjimus šalia esančiam žmogui. Penktokes ir šeštokes kūno kultūros mokytoja metodininkė Vita Masėniene išmokė šokti šį šokį.

Radviliskio r Sidabravo gimnaz sokis zemei 18


Šiaulių Centro pradinė mokykla

Dalyvių skaičius: 23

Mūsų mokyklos šokių būrelio vaikai pirmą kartą dalyvavo šiame gražiame ir prasmingame renginyje „Šokis Žemei 2018″. Su būrelio vaikais kalbėjomės apie pasaulį, mūsų žemę – apie joje gyvenančius skirtingus žmones, skirtingas tautas bei rases. Kalbėjomės apie tai, jog tik nuo mūsų pačių priklauso, koks bus rytojus ir ar mums bus čia gera gyventi, ar ne. Vaikams buvo įdomu diskutuoti šiomis temomis, kurias įprasmino ir užtvirtino „Šokio Žemei“ mokinimasis.
Būrelio mažiausieji, priešmokyklinukai, susipažino ir patys darėsi įvairių šalių vėliavas, o vyresnės būrelio mergaitės atsakingai mokinosi ir ruošėsi šokio filmavimui. „Šokis Žemei“ suteikė daug gerų ir gražių emocijų! Ačiū už gražią idėją!

Siaul Centro pagr mokykla sokis zemei 18


Šiaulių jėzuitų šokių kolektyvas

Dalyvių skaičius: 14

Šiaulių jėzuitų šokėjos prisijungė prie pasaulio vaikų – tikėdamiesi, jog „Vieną dieną, viso pasaulio Žmonės susikibs rankomis vardan TAIKOS, GĖRIO IR MEILĖS Žemėje“.

Siaul jezuitu sokiu kolekt1 Sokis Zemei 18

Siaul jezuitu sokiu kolekt Sokis Zemei 18


Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“

Dalyvių skaičius: 20

Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ auklėtojos ir „Ežiukų“ bei „Meškučių“ grupių ugdytiniai prisijungė prie asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ komandos kvietimo prisidėti ruošiant dovaną ŽEMEI sušokdami nuostabų šokį.

Siaul ld Pupu pedas sokis zemei 18


Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“

Dalyvių skaičius: 14

Balandžio 20 dieną Šiaulių lopšelyje-darželyje „Žibutė“ vyko Žemės dienos minėjimas. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai šoko šokį „Žemei“. Vaikai pasipuošė baltai, su juostomis, vėliavomis vaizdavo ežerus, upes, gėles, ragino tėvelius, svečius ir draugus mylėti Žemę, neteršti gamtos, nešiukšlinti, nelaužyti augalų. Tai buvo ne tik šventė, bet ir galimybė sužinoti apie savo namus – Žemės planetą ir pasvarstyti, ar šiandien vyksta dialogas tarp Žemės ir žmogaus. Juk ateities kartoms privalome išsaugoti tai, kas mums visiems svarbiausia – savo Žemę.

Siauliu ld Zibute Sokis zemei 18


Šiaulių profesinio rengimo centras Statybos skyrius

Dalyvių skaičius: 15

Buvo smagu ruoštis ir leisti laiką kartu prisijungiant prie gražios iniciatyvos ,,Šokio Žemei“.

Siauliu prc Stat sk 1Siauliu prc Stat sk2


Šiaulių „Santarvės“ gimnazija Šokių grupė „Peremenka“

Dalyvių skaičius: 9

Balandžio 20 dieną Šiaulių „Santarvės“ gimnazijoje pažymėta tarptautinė Žemės diena. Švęsdami šią dieną patvirtiname, kad Žemė ir jos ekosistemos yra žmonijos gyvybingumo teikėjos.
Asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ komanda pakvietė visus norinčius dalyvauti masiniame tarptautiniame šokyje, skirtame Žemei pagerbti. Idėją entuziastingai palaikė „Santarvės“ gimnazijos šokių kolektyvas „Peremenka“. Sutartą valandą, pabrėžiant žmogaus ir gamtos vienybę, gamtos nekaltumą ir padėką už visą teikiamą gėrį, gimnazijos kieme surengta akcija „Šokis Žemei 2018“.
Norisi tikėti, kad savo šokiu dalyviai atkreipė dėmesį į Žemės ekosistemų pažeidžiamumą.

Siaul Santar gimnaz Peremenka sokis zemei 18

Siaul Santar gimnaz Peremenka 2 sokis zemei 18


 

 

Šiaulių ,,Sandoros“ progimnazija

Dalyvių skaičius: 16

Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos šokėjos prisijungė prie Žemės šokio linkėdamos žemei taikos, meilės ir vienybės.

Siaul Sandoros progimnaz sokis zemei 18

Siaul Sandoros progimnaz 2 sokis zemei 18


Šiaulių specialiojo ugdymo centras

Dalyvių skaičius: 20

Įstaigoje gamtosauginio ugdymo diena vyko kovo 20d. , tą dieną šokį Žemei šoko šokių būrelio nariai.

Siaul spec mokykla sokis zemei 18

Siaul spec mokykla 2 sokis zemei 18


Šiaulių raj. Gruzdžių lopšelis-darželis ,,Puriena“

Dalyvių skaičius: 40

Balandžio 20 dieną ir mes, priešmokyklinės ir vyresniosios grupių ugdytiniai, prisijungę prie socialinio projekto komandos „Apkabinkime Žemę“, skirtame taikai ir vienybei Žemėje iniciatyvos, sušokome „Šokį Žemei“. Tai puikus projektas gera idėja, kuri sujungia vienam bendram tikslui , kad gamta yra bendri visų namai, kuriais privalome rūpintis. O taip pat puiki galimybė ugdyti vaikų meninę kompetenciją, smalsumą, bet ir, globojant Žemę, puoselėti jaunosios kartos dvasines ir kūrybines galias.

Siauliu r Gruzdziu ld Puriena sokis zemei 18


Šiaulių raj. savivaldybės kultūros centro šiuolaikinių šokių kolektyvai „P.M.“ ir „Čip čip“

Dalyvių skaičius: 25

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinių šokių kolektyvai „P.M.“ ir „Čip čip“ balandžio 20 d. 15.00 val. Kuršėnų parke sušoko ir nusifilmavo ŠOKĮ ŽEMEI. Tai buvo labai įkvepiantis ir pavasariškas pasirodymas pilnas tyrumo, šilumos ir meilės. Šokį šoko 25 mergaitės. Žiūrovas stebėjęs visą pasirodymą, fotosesiją liko sužavėtas. Ačiū šio projektuko organizatoriams. Mums buvo begalo malonu sudalyvauti.

Siauliu r sav kult centr sokiu kolekt Sokis Zemei 18


Žagarės specialioji mokykla

Dalyvių skaičius: 8

Smagu buvo ruoštis akcijai, mokytis šokio judesių. Tai buvo geras laikas pabūti kartu. Šokį šoko vyresnių klasių mokiniai.

Zagares special mla Sokis zemei 18

Zagares special mla1 Sokis zemei 18

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>