KLAIPĖDOS IR MARIJAMPOLĖS APSKRIČIŲ ĮSTAIGOS 2018

KLAIPĖDOS APSKIRTIS

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Berželis“

Dalyvių skaičius: 100

Visos įstaigos bendruomenė džiaugsmingai įsiliejo į šį organizuojamą projektą. Ir vaikams, ir suaugusiesiems sukėlė daug emocijų, jausmų, džiaugsmo. Balta spalva ir muzika padėjo įsiūbuoti taiką, dorą, meilę bei dėkingumą Žemei, vienas kitam.

Klaip ld Berzelis Sokis Zemei 18


Klaipėdos lopšelis-darželis „Eglutė“

Dalyvių skaičius: 25

Su vaikais kalbėjomės apie pasaulį- taiką, gėrį, harmoniją, meilę ir dėkingumą. Džiaugėmės baltos spalvos simbolika- dangaus baltumu, gėlių baltu žydėjimu, gaivaus tyrumo pajautimu. Nusprendėme, kad žmogus vilkintis baltais rūbais yra panašus į baltą taikos balandį. Šokome šokį lengvai ir nuoširdžiai. Sustoję į ratą, dar kartą prisiminėme, kad esame žemės vaikai, kad tik nuo mūsų priklausys jos ateitis.

Klaip ld Eglute Sokis Zemei 18

Klaip ld Eglute 2 Sokis Zemei 18


Klaipėdos lopšelis- darželis ,,Gintarėlis“

Dalyvių skaičius: 40

Socialinis projektas ,,Apkabinkime Žemę“ jau trečius metus sutelkia ,,Gintarėlio“ darželio priešmokyklinių grupių vaikus gilintis į gamtosaugos problemas, į karo ir taikos temą, į savo ir visų tautų atsakomybę už mūsų Planetos ateitį. Kiekviena repeticija virsdavo diskusijomis, vaikų samprotavimais : ,,Žemė yra mūsų širdis, turime ją saugoti“ (Patricija, 7m.), ,,Mes ne tik rinkdavome šiukšles pajūry, padedam Gamtai, bet šokam, kad karo nebūtų“ (Estela, 6m.), ,,Kitos tautos turėtų suprasti Žemės šokį, nes laikėm jų vėliavas“ (Jokūbas, 7m.). Po šokio Žemei nesinorėjo dar skirstytis. Visi susikabinę išsiuntėme dar kartą patį šilčiausią Apsikabinimą.

Klaiped ld Gintarelis 2 sokis zemei 18

Klaiped ld Gintarelis sokis zemei 18


Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Inkarėlis“

Dalyvių skaičius: 6

Šokis, tai viena išraiškos formų, kuri atspindi nuotaiką, emocijas. Parinkta muzika, balta spalva atskleidė tyrumą, švaros žemei siekį, nekaltumą dėl žmonių veiklos žemėje. Tai meilė ir dėkingumas, kad mes gyvename, svajojame, dovanojame savo gerumą ir supratingumą.

Klaip ld Inkarelis sokis zemei 18

Klaip ld Inkarelis1 sokis zemei 18


Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Kregždutė“

Dalyvių skaičius: 26

Balandžio 20 d. mūsų įstaigos priešmokyklinės ,,Saulutės“ gr. ir ikimokyklinės ,,Ežiukų“ gr. vaikai prisijungė prie masinio ŠOKIO ŽEMEI. Visi dalyvaujantys vaikai pasipuošė baltai apsirengę ir prisisegę įvairiausių šalių vėliavos simboliu. Šis baltas šokis suvirpino mūsų mažų vaikų širdutes nešdamas taiką ir meilę, globą mūsų planetai.

Klaiped ld Kregzdute 2 sokis zemei 18

Klaiped ld Kregzdute sokis zemei 18


Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija

Dalyvių skaičius: 40

Klaipėdos “Gabijos“ progimnazija jau antrus metus su didžiuliu entuziazmu dalyvauja „Gyvosios planetos“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ iniciatyvoje „Šokis Žemei“. ,,Šokį Žemei“ atliko 8 klasių mokiniai. Labai džiaugėmės rezultatu. Smagu, kad tokiu būdu galėjome įtraukti ir mokyklos bendruomenę. Tai buvo puiki galimybė draugiškai, vieningai ir prasmingai paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Ačiū projekto organizatoriams.

Klaip Gabijos prog1Klaip Gabijos prog2


Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazija

Dalyvių skaičius: 60

Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko smagi šventė. Šventėje dalyvavo 1-6 klasių mokiniai. Mokinių nuotaika buvo smagi, linksma ir nuotaikinga. Merginoms nuostabiai patiko šokio kompozicija.

Klaiped Sauletek proginnaz 2 sokis zemei 18

hdr


 Klaipėdos Sendvario progimnazija

Dalyvių skaičius: 300

Šokis mokiniams labai patiko. Tikriausiai todėl, kad galėjo prisiliesti prie gamtos. Muzika pradinukams buvo sunkoka ritmiškai. Šokis buvo atliktas gamtoje-mokyklos stadione. Žaismingas akcentas buvo ir juostos, kurios šokį pagyvino. Įvairių tautų vėliavėlės simbolizavo toleranciją, vienybę, santarvę, draugystę tarp šalių. Mokiniai turėjo galimybę spalvomis išreikšti jausmus grojant muzikai. 1-ųjų ir 3-ųjų klasių mergaitėms pavyko perteikti pagrindinę šokio mintį savo kūno kalba, linijomis, nuotaika.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Klaipėdos S.Šimkaus konservatorija

Dalyvių skaičius: 13

Žemės šokį mūsų mokyklos I – os klasės gimnazistės atliko nuostabioje miesto erdvėje – Šiauriniame rage, Klaipėdoje. Horizonte matosi Kuršių Nerijos – Smiltynės fragmentas ir keltas, keliantis į ją. Rytas buvo be galo vėjuotas ir žvarbus, todėl merginos juokavo, kad tai ne tik Žemės, bet ir Vėjo šokis.

Klaip SSimkaus konservator Sokis zemei 18


Klaipėdos r. Priekulės vaikų lopšelis-darželis

Dalyvių skaičius: 36

Priekulės vaikų lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ ir „Boružėlių“ grupės vaikai, auklėtojos bei logopedė dalyvavo iniciatyvoje „Šokis žemei 2018″.

Klaiped r Priekules ld sokis zemei 18Klaipėdos raj. Šiūparių mokykla- daugiafunkcis centras

Dalyvių skaičius: 40

Šventėje dalyvavo visi Šiūparių mokyklos-daugiafunkcio centro vaikai nuo 2 metukų iki 10 metų. Vaikams labai patiko šventė, jie smagiai mojavo vėliavėlėmis , o vyresni moksleiviai sušoko su juostomis šokį.

Klaip raj Siuparu mokyk Sokis Zemei 18

Klaip raj Siuparu mokyk2  Sokis Zemei 18


Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla, šokio studija „Pajūris“

Dalyvių skaičius: 100

Saulėtą balandžio 20 d. dieną Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos kieme pražydo baltas taikos ir vienybės žiedas. Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Pajūris“ ir vadovė Soneta Baltmiškienė pakvietė visus mokyklos pradinukus išreikšti dėkingumą Žemei ir pasižadėti ją puoselėti ir saugoti.

Palangos Baltijos pagr mokyk sokis zemei 18

Palangos Baltijos pagr mokyk2  sokis zemei 18


Skuodo raj. Ylakių gimnazija

Dalyvių skaičius: 110

Balandžio 20 d. Ylakių gimnazijos pradinukai, 10 klasės merginos bei Ylakių l/d ,,Boružiukų“ grupės vaikučiai susirinko bendram šokiui Žemei. Šokiu išreiškėme svajonę ,,Vieną dieną visame pasaulyje įsivyraus taika“. Po šokio visi susikibę rankomis palinkėjome Žemei, draugams, šeimai, Lietuvai Taikos, Gėrio, Draugystės, Dėkingumo.

Skuodo raj Ylakiu gimnazin sokis zemei 18

Skuodo raj Ylakiu gimnazin 2 sokis zemei 18


Šilutės lopšelis-darželis ,,Raudonkepuraitė“

Dalyvių skaičius: 168

Lopšelio-darželio vaikai ir pedagogai balandžio 20 d., kaip ir visi kiti projekto dalyviai visoje planetoje, nešini baltomis vėliavomis ir juostomis, su baltų gėlių puokšte, rinkosi tradicijų kiemelyje, padovanoti šokį Žemei. Kiemelį ir renginį papuošė, tarsi specialiai šiai dienai, nuostabiais baltais žiedais sužydėjusi magnolija. Vaikai ir pedagogai apsirengę tautiniais rūbais, dėkojo ne tik Žemei bet ir savo kraštui, Lietuvai, tęsdami Lietuvos 100 – mečiui skirtų renginių ciklą, Šokį atliko „Zuikių“ ir „Žirniukų“ priešmokyklinių grupių vaikai su pedagogėmis: Laimute Toleikiene, Žibute Šauliene ir Irena Gvildiene, o mažesnieji draugai stebėjo, mojavo rankomis ir plojo.

Silutes ld Raudonkepuraite sokis zemei 18

Silutes ld Raudonkepuraite 2 sokis zemei 18


Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius

Dalyvių skaičius: 12

Mokiniams labai patiko šokio choreografija, priemonės naudojamos šokio metu. Po pasirodymo mokiniai dalinosi įspūdžiais, geromis emocijomis.

Silutes Traksedziu progimnazija  sokis zemei 18

Silutes Traksedziu progimnazija 2 sokis zemei 18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>