Klaipėdos apskritis. Žemės valanda 2019

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Aitvarelis“

ZV Klaiped l-d Aitvarelis

„Mes esame gyvi, galime daug pasodinti gėlių, medžių. Mes vaikai esame iš tos žemės…“ – Liepa 6 m. Daugelis vaikų dalinosi savo mintimis apie Žemę.
Grupėse prie žvakių švieselių pedagogai kalbėjosi su vaikais, kaip galima visiems prisidėti prie Žemės saugojimo, puoselėjimo. Kvietėme visus darželio bendruomenės narius paminėti Žemės valandą, išjungiant šviesą savo namuose.

Dalyvių skaičius: 100


Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Dobiliukas“

edf

„Žemė – mūsų namai, kuriuose gera augti!“ 
Su šiuo šūkiu, atliepdama į Pasaulio Gamtos Fondo (WWF) kvietimą, Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ bendruomenė dalyvavo akcijoje „Žemės valanda“. „Dobiliukiečiai“  išjungė šviesas savo namuose vienai valandai ir tokiu būdu parodė savo susirūpinimą planetos ateitimi, gyvybe Žemėje.

Dalyvių skaičius: 100


Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Linelis“, grupė ,,Bitutė“

ZV Klaiped l-d Linelis (1)

ZV Klaiped l-d Linelis (2)

ZV Klaiped l-d Linelis (3)

Žemė- mūsų planeta, Žemė- mūsų gyvenimo šaltinis. Tik nuo mūsų priklauso kokia ji yra dabar, kokia bus ateityje. Visi, dideli ir maži privalo ją tausoti, saugoti ateinančios kartoms. Išjungus šviesą, užsidegus žvakutes, kyla daug prisiminimų, daug svajonių apie ateitį. Mūsų grupės tėveliai ir vaikučiai aktyviai dalyvavo ŽEMĖS VALANDOJE ir kūrė įvairias kompozicijas. Valandoje dalyvavo trys kartos: vaikai, tėvai, seneliai. KLESTĖK, ŽEME, MES TAVE SAUGOSIME.

Dalyvių skaičius: 3


 Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Eglutė“

ZV Klaiped l-d Eglute (1)

ZV Klaiped l-d Eglute (2)

Kalbėjomės su vaikais ką reiškia Žemės valanda, kodėl šią valandą reikia išjungti visus elektros prietaisus. Fantazavome, kaip turėtų atrodyti mūsų planeta Žemė iš kosmoso, kai užgęsta šviesos namų languose, žibintai gatvėse. Vaikai suprato, kad šią valandą jie taip pat tapo Žemės globėjai, jos gėrybių tausotojai. Vaikai pažadėjo kartu tėveliais Žemės valandos metu, išjungus visas šviesas namuose, žvelgti į dangų. Piešėme piešinius, skirtus Žemės valandai. Surengėme vaikų darbų parodą.

Dalyvių skaičius: 25


Klaipėdos lopšelis – darželis ,,Inkarėlis“

ZV Klaiped l-d Inkarelis (1)

ZV Klaiped l-d Inkarelis (3)

Žeme-Tavo šviesa-tai meilė, grožis, gėris ir visa ko pradžia. Su vaikais kalbėjomės apie žemės duodamą energiją, šviesos kainą ir kokiomis pastangomis ji gaunama atimant dalį jos gyvybės. Mes tausosim ir mylėsim tave, Žeme!

Dalyvių skaičius: 3


 

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Puriena“

ZV Klaiped l-d Puriena (2)Įstaigoje susibūrusi ekologinio ugdymo kūrybinė grupė  informavo darželio bendruomenę apie „Žemės valandą“. Grupių mokytojos kalbėjo su vaikais kaip svarbu saugoti žemę ir atmosferą. Sudomino vaikus būsima akcija.  Pirmadienį vaikai dalinosi įspūdžiais. Žemės valanda subūrė šeimas prie žvakių šviesos, tai buvo nuoširdaus bendravimo valanda. Vaikams tai buvo įdomi patirtis, nes šiuolaikiniai vaikai neįsivaizduoja gyvenimo be elektros. Žvakių šviesoje  pasaulis nušvinta mūsų širdžių skleidžiama šviesa!

Dalyvių skaičius: 50


 

Klaipėdos lopšelis – darželis ,,Žilvitis“

ZV Klaiped l-d Zilvitis (1)

ZV Klaiped l-d Zilvitis (2)

Džiugu, kad prie akcijos „Žemės valanda“ prisidėjo visa įstaigos bendruomenė, tuo išreikšdama rūpestį ir meilę savo planetai – Žemei.

Dalyvių skaičius: 150


Klaipėdos Saulėtekio progimnazija

ZV Klaiped Sauletekio progimz

Kuo patogiau mes gyvename, tuo daugiau suvartojame elektros energijos. Daugiausia energijos sunaudoja dideli miestai ir jų gyventojai. Be to, dauguma iš mūsų švaisto labai daug energijos, atliekant kasdieninius darbus namuose, darbe ir mokykloje.Vertinga energija yra švaistoma. Protingas energijos sunaudojimas padeda saugoti išteklius, kad jų užtektų ilgesniam laikui. Nors trumpam išjungus elektros energiją duodame žemei pailsėti. Tik labai gaila, kad prie šios gražios akcijos prisijungė labai mažai žmonių.

Dalyvių skaičius: 3


 

Klaipėda Sendvario progimnazija

Klaipėda Sendvario progimnazija (3)

Besaikis energijos resursų naudojimas sukelia ekologines problemas.Taigi taupydami energiją prisidėsime prie planetos išsaugojimo.

Dalyvių skaičius: 3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>