„Apkabinkime Žemę gerais darbais“ atspindžiai

Sveiki, mylimi mūsų Žemės draugai.

Norime pasidžiaugti, kad projektas „Apkabinkime Žemę gerais darbais“ surado vietą Jūsų širdyse. Jis tęsiasi toliau, nešdamas gerumą pasauliui, o pasibaigę mokslo metai pražydo projekto ,,Apkabinkime Žemę gerais darbais“ rezultatais. Projektas prasidėjo 2014 m. pabaigoje ir šiuo metu jame jau dalyvauja 51 švietimo įstaiga, o į gerus darbus buvo įtraukti net 6315 žmonių. Didžiausio atliepimo sulaukėme kovo mėnesį, švenčiant Žemės dieną.

Beje, kaip ir žadėjome, gegužės mėn. patys aktyviausi, daugiausiai gerų darbų atspindžių atsiuntę dalyviai buvo ir ateityje bus apdovanojami. Šiais metais Radviliškio jaunimo mokykla tarsi iš gausybės rago užliejo Žemę gerų darbų lietumi, atsiųsdama mums net 4 gerų darbų atspindžius su aprašymais apie tai, ką nuveikė. Jiems dovana bus įteikta rugsėjo mėnesį. Vienas iš šio projekto rėmėjų – leidykla „Šviesa“, savo gerais darbais prisidėdama prie projekto, padovanojo aktyviausiems dalyviams savo leidinius:
1) Alytaus r. Alovės pagrindinei mokyklai (jie atsiuntė 3 video klipus ir buvo pirmieji atliepę į mūsų projektą, tarsi pionieriai žengę pirmąjį žingsnį);
2) Molėtų „Saulutės“ vaikų lopšeliui-darželiui (2 darbai);
3) Šiaulių logopedinei mokyklai (2 darbai);
4) Šakių r. Sintautų pagrindinei mokyklai (2 darbai);
5) Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Sakalėlis“ (2 darbai).

Jūsų atsiųsti darbai bus saugomi mūsų svetainėje, juos taip pat galite rasti socialiniame tinklapyje www.facebook.com/apkabinkimezeme/.

„Apkabinkime Žemę“ komanda nuoširdžiai džiaugdamasi gausiu dalyvių-draugų būriu ir dalijasi keleto iš jų atsiliepimais. Tebūnie tai dovana jiems patiems, šalia jų esantiems ir visai mūsų planetai :)

***

Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla jau treti metai dalyvauja projekte „Mes rūšiuojam“. Galim pasidžiaugti rezultatais. Pirmus metus surinkome virš 3000 kg. elektronikos atliekų ir baterijų, pernai – 1394 kg. elektronikos ir 1070 kg makulatūros ir pakuočių, šiemet pirmame etape jau turim 657 kg. elektronikos ir 4 kg. baterijų:) Šiuo metu kaip tik vyksta antrasis etapas ir mes vėl sėkmingai rūšiuojam. Įtraukiam į savo veiklą mokyklos ir miestelio bendruomenę, tėvus ir net giminaičius.Tai tampa mūsų tradicija:)…

… kai pasklido žinia, kad vykdom tokią akciją, tiesiog miestelio žmonės ir patys vežė į mokyklą elektroniką, įsitraukė mokiniai, mokytojai, mokyklos administracija, aptarnaujantis personalas. Kiti kolegos, kurie dirba antraeilėse pareigose mūsų mokykloje, atveždavo neveikiančios buitinės technikos ir iš pirmųjų savo darboviečių.Vykdėm aktyvią agitaciją tarp savo giminaičių ir draugų, skelbėmės rajono laikraštyje. Auklėtinės mama dirbo pašte, tai darėme lankstinukus į namus, rašėm skelbimus miestelyje, skelbėmės mokyklos Fb puslapyje. Gavom palaikymą ir iš Šakių raj. savivaldybės, nes daugiausiai surinkom atliekų rajone. Net skambindavo į mokyklą kaimo močiutės ir klausdavo ar dar galima atvežti… Mes kasmet vis pasitardavom mokslo metų pradžioje, ar vykdom toliau projektą ir nuspręsdavom, kad taip. Pernai priėmė iš mūsų ir makulatūrą, tetrapakus, tai vaikai eidavo į valgyklą ir plaudavo rūšiuodavo pakelius nuo sulčių. Tai tiesiog mūsų kraujyje jau:) Nors šiemet akcija ir baigėsi, vaikai klausia ar kitais metais bus galima atvežti neveikiančius kompiuterius ir t.t. Taigi jau šiandien aišku, kad nuo rugsėjo projektą tęsime ketvirtus metus.

Mes prisidedame savo gražiais darbais prie projekto „Apkabinkime Žemę“.

Sakiu_rajono_Sirtautu_mokykla

***

Laba diena, džiaugiamės galėdami dalyvauti šiame projekte. Dalyviai jau esame nuo 2014 m.
Ir toliau būsime mūsų Žemės gerbėjai, puošime ją savo darbais, teisingais poelgiais, meile.

Klaipėdos m. lopšelis-darželis „ Eglutė“

***

Laba diena, dėkojame Jums už mūsų darbų įvertinimą, įtraukėme 260 mokinių, ateityje pasistengsime dar labiau įsitraukti į šį puikų projektą.

Druskininkų „Atgimimo“ mokykla

***

Dėkoju, kad mūsų, nors ir nedideli darbai, kad apsaugotume Žemę, buvo Jūsų pastebėti ir įvertinti. Ačiū už padėkas.

Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija

***

Mūsų mokykla turi gilias gamtosaugines tradicijas. Savo veikloje neminėjau, kad projekte “ Mes rūšiuojam“ paskutiniuosius dvejus metus Radviliskio rajone tarp mažų mokyklų esame daugiausiai elektronikos atlieku, skaičiuojant vienam zmogui, surinkusi mokykla. Ar pirmausime ir šiemet, dar nežinome galutinių rezultatų.
Pernai Radviliškio savivaldybė paskelbė gamtosauginių projektų konkursa. Mūsų mokykla dalyvavo konkurse, parašėme projektą „Atliekos – grėsmė aplinkai ir naudinga žaliava. Rūšiuok!“ Laimejome finasavimą bei įgyvendinome savo parašytą projektą…

Labai džiaugiuosi, kad darančių gerus darbus žmonių vis daugėja ir labai AČIŪ JUMS, kurie pastebi tuos darbus.

Radviliškio rajono Tyrulių pagrindinė mokykla

Radviliskio_m_jaunimo_mokykla

***

Norime pasidžiaugti, kad ir mūsų gimnazija gali prisidėti prie gražių socialinių akcijų. Mokiniai noriai įsijungė į veiklą. Kadangi mūsų gimnazija aktyviai dalyvauja ekologiniuose projektuose, tad nesunkiai gimė idėja, kad galime padovanoti savo seną žaislą darželio vaikams. Juk labai malonu, kai matai, kad tavo mielu žaislu džiaugiasi ir kiti vaikai. Aštuntokai sunešė žaislus, sagas. Ir sutartu laiku aplankėme tame pačiame pastate esančius darželio vaikus. Pirmiausiai reikėjo susidraugauti. Apšilome deklamuodami eilėraštukus, pasimankštinome drauge. Iš atsineštų sagų padarėme paveikslą „Gerų darbų medelis“. Visiems buvo smagu ir gera. Malonu, kad sugalvojamos tokios socialinės akcijos, kur prasmingai leidžiamas laikas tampa vertybe :)

Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija

***

Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų vykdomą veiklą, siūlomas idėjas ir galimybę mums prie jų prisidėti. Jau antrus metus „apkabiname žemę“ – mums tai patinka :-)

Šiaulių Rėkyvos progimnazija

***

Į gerų darbų atlikimą įsijungė visa lopšelio-darželio bendruomenė: vaikai, tėvai, techninis personalas. Ieškojome bendraminčių ir už įstaigos ribų. Iš viso dalyvavo virš 200 žmonių. Vieni tvarkė lopšelio-darželio teritoriją, sėjo, daigino, sodino gėles, medelius. Kiti tvarkė apleistus kapus, užterštus kaimo sodo takelius. Treti dalyvavo akcijoje „Šiukšles rūšiuoju – Žemę saugau“ , Madų šou iš įvairių atliekų, iniciatyvoje „Kamštelių vajus 2014“ ir t.t. Vienu žodžiu, darbo užteko visiems. Užteks jo ir ateičiai. Dirbsime ir toliau.

Vilniaus r. Nemėžio lopšelis-darželis

Ačiū, kad esate :)

su meile, „Apkabinkime Žemę“ komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>