Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

Untitled-1

Dėkingumas keliauja į Argentiną.


Vasario 26-ąją Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija nusidažė žydra ir balta spalvomis. Kodėl? Ogi prisijungėme prie respublikinės akcijos „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“, kuri kvietė lietuvius įprasminti Valentino dieną ir švęsti ją kitaip – išreikšti meilę labai plačiai ir drauge nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios APKABINTI ŽEMĘ.
Mūsų gimnazija dėkojome antrai pagal dydį Amerikos valstybei – Argentinai. Ne tik garsiai sušukome ispaniškai MUCHAS GRACIAS, bet ir padedami choreografijos mokytojos Aurelijos Savickienės mokėmės šokti argentinietišką tango, gėrėme valgyklos darbuotojų paruoštą itin skanią nacionalinę šios šalies arbatą – matę, kuri gaminama iš išdžiovintų paragajinio bugenio lapų, vaišinomės gardžiais gimnazisčių Godos ir Lauros Vaitkučių, 7-okų, Eglės ir Ugnės Gontaičių mamos Andželikos keptais keksiukais, kuriuos papuošėme Argentinos vėliavėlėmis. Taip pat klausėmės Argentinos Respublikos nacionalinio himno, iš žydrų ir batų balionų suformavome širdį, kuri simbolizavo mūsų padėką ir meilę šiai valstybei.

Akcijoje dalyvavo 170 dalyvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>