Vilniaus vaikų socializacijos centras

min Vilniaus vaiku soc centras (7)

Mūsų įspūdžiai:

Vilniaus vaikų socializacijos centre Žemės diena – viena iš įsimintiniausių švenčių mokykloje. Šiemet šventė prasidėjo mokyklos kieme, kur, skambant varpeliams, buvo iškelta Žemės dienos vėliava. Vėliau renginys persikėlė į aktų salę, kurioje vyko Žemės dienos projekto (tema „Medis“) pristatymas ir oficialioji renginio dalis.

I-oji projekto dalis – integruotos pamokos:

5-6 kl. integruota pamoka „Pasaulio miškai“, 7 kl. integruota pamoka „VVSC teritorijoje augantys medžiai“, 8 kl. integruota pamoka „Atomų medis“, 9 kl.integruota pamoka „Medis krikščionybėje“, 10 kl. – ekskursija į Grigiškių popieriaus fabriką. Vėliau mokiniai pristatė savo integruotų pamokų plakatus ir rezultatus.

II-oji projekto dalis – kūrybinės dirbtuvės:

• I komanda rengė K.Kubilinsko eilėraščio „Grygas ir berželis“ inscenizaciją.

• II komanda rengė savos kūrybos spektaklį „Medis“.

• III komanda piešė „Gyvybės medžius“ ir kabino juos ant stilizuoto medžio bei iš riešutų kevalų klijavo koliažą „Gyvybės medis‘.

III-oji projekto dalis – meninė. Į socializacijos centrą atvyko mokiniai iš Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės ir vidurinės mokyklos. Vyko tokia programa:

• Svečių pasirodymas – Leonardo da Vinčio pasakos „Pasipūtęs kedras“ inscenizavimas;

• I komandos pasirodymas – K. Kubilinsko „Grigas ir berželis“ inscenizacija;

• II komandos pasirodymas – inscenizacija „Medis“.

• „Gyvybės medžių“ parodėlė.

IV-oji projekto dalis – viktorina „Medis“. Viktorinoje dalyvavo svečių komanda ir trys centro komandos.

V-oji projekto dalis – lektorės D.Matulytės paskaita tema „Kenijos gamta“.

VI-oji projekto dalis – sportinės varžybos. Centro merginų tinklinio komanda žaidė draugiškas tinklinio rungtynes su Bezdonių mokyklos mokiniais.

Žemės dienos renginiai pavyko ir labai patiko tiek centro merginoms, tiek svečiams iš Bezdonių „Saulėtekio“ mokyklos. Projekte dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir visa centro bendruomenė.

 Projekte dalyvavo:

60 žmonių.

 

 Vilniaus vaikų socializacijos centras, 100% based on 1 rating

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>