Vilniaus r. Rukainių vaikų darželis

min Vilniaus r Rukainiu darz (3)

Mūsų įspūdžiai:

Balandžio 15-19 dienomis Vilniaus raj. Rukainių vaikų darželyje, per teminę savaitę „Pavasario žiedai“, vyko projektas „Apkabinkime Žemę kartu“.

Vaikams šios savaitės metu buvo daug pasakota apie mūsų Žemę, aiškinta, kaip ja reikia rūpintis, saugoti ir globoti. Aptarta šiukšlių rūšiavimo svarba. Darželio vaikai, negailėdami gražių žodžių, Žemei dovanojo savo piešinius, iš popieriaus padarytas gėles. Norėdami išpuoselėti ir papuošti žemės lopinėlį, esantį darželio teritorijoje, auklėtojos kartu su vaikais į vazonėlius sėjo gėles, kurias vėliau persodins į gėlyną.

Išreikšdami pagarbą ir meilę savo planetai, renginio metu visi susikibome rankutėmis ir apkabinome įsivaizduojamą Žemę. Drauge pasižadėjome ją saugoti, gerbti ir mylėti. Apie šį mūsų pažadą, kiekvieną rytą atėjus į darželį, mums primins projekto metu sukurtas plakatas, kuris kabo „Zuikučių“ grupėje.

 Mūsų palinkėjimai:

Saugokime ir Mylėkime Žemę, nes ji – vienintelė.

Išsaugokime Žemę sau ir savo vaikams.

Švari ir saugi Žemė – mūsų visų planeta.

Švari Žemė – mūsų saugiausia aplinka, mūsų gyvenimas ir ateitis.

 Projekte dalyvavo:

41žmogus (35 vaikai, 2 pedagogai, 4 tėvai)

 Vilniaus r. Rukainių vaikų darželis, 100% based on 2 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>