VILNIAUS MIESTO ĮSTAIGOS

Vilniaus lopšelis – darželis „Aušrelė“

L./d. „Aušrelė“ vaikai dalyvauja tarpautiniame projekte „Apkabinkime žemę 2018. Lietuva dėkoja“. Siunčiame šilčiausius linkėjimus Armėnijai už tai, jog kažkada išdrįso pasakyti mūsų šaliai: „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi lygiateisė narė Pasaulio šalių šeimoje.“

Dalyvių skaičius: 70

cof


Vilniaus Birutės darželis

Sveikiname draugus iš Vokietijos, savo partnerius – Erich Kaestner Gesamtschule bendruomenę ir dėkojame už pareikštą mūsų Valstybės pripažinimą.

Dalyvių skaičius: 70

VILN Birutes d LTDekoja


Vilniaus Jono Laužiko konsultacinis-mokymo centras

Akcijoje dalyvavo Vilniaus miesto ligoninėse besigydantys mokiniai. 
Dėkodami Vokietijai už nepriklausomybės pripažinimą, pirmiausia susipažinome su Vokietijos žemių atributika ir sukūrėme žemėlapį, piešėme stiklo dažais. Dėkingumo žinią išsiutėme į Vokietijos ambasadą Vilniuje. Tikimės, kad žinia, pasiekusi Vokietijos ambasadorę ponią Angeliką Viets, bus paskleista.
Apkabiname Vokietiją ir tariame nuoširdų ačiū.

Dalyvių skaičius: 36

VILN Jono Lauziko LTDekoja


Vilniaus savivaldybės Grigiškių darželis-mokykla ,,Pelėdžiukas“

Dėkingumo laiškas išsiųstas į Madagaskaro sostinės Antananarivo universiteto Menų ir humanitarinių mokslų fakultetą.
Ugdytiniai žiūrėjo filmus apie gamtą, žmones. Vaikai džiaugėsi, kad Madagaskare visada daug saulės, o kai palyja – daug balučių ir purvynėlių…
Visos grupės gamino Madagaskaro vėliavėles (,,Nešiau Madagaskaro vėliavėlę, nes jiems tariu ačiū.“ Martynas. 5 m. ,,Įdomu, mes lauke pasveikinome!“ Mykolas. 5 m.)
Dėkingumo akcija organizuota kieme, kad Madagaskaro žmonės pamatytų, kaip Lietuvoje daug sniego, kad aplinkui balta, šalta ir labai gražu!

Dalyvių skaičius: 120

VILN Grig d m Peledziukas LTDekoja


Vilniaus lopšelis – darželis „Pipiras“

Vilniaus lopšelio – darželio „Pipiras“ „Ežiukių“ grupės vaikučiai Nikaragvai perduoda pačius šilčiausius linkėjimus ir nuoširdžiai dėkoja! Vykdant šią akciją vaikai aiškinosi pačios akcijos „Apkabinkime Žemę 2018. Lietuva dėkoja“ prasmę, kodėl pripažinimas mūsų šaliai buvo svarbus. Susipažino su Nikaragva, ieškojo jos žemėlapyje, matavo atstumą nuo Lietuvos, žiūrėjo informacinius filmukus apie šią šalį, aiškinosi kaip atrodo jos herbas, vėliava, kokie nikaragviečių tautiniai rūbai. Taip pat klausėsi kaip skamba šios šalies himnas. Vaikai piešė Nikaravos atributus ir kartu su visa Lietuva džiaugėsi laisve ir pripažinimu!

VILN Pipiras LTDekoja


 Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija

Dėkojome Ukrainai už pripažintą Lietuvos nepriklausomybę. Mokiniai karpė trispalves širdutes su padėkos lietuviškais ir ukrainietiškais žodžiais. Džiaugiamės, kad esame laisvi ir pripažinti kitų šalių.
Siunčiame padėkos akimirkas.

Dalyvių skaičius: 130

VILN Pliaterytes pg 1 LTDekoja

VILN Pliaterytes pg LTDekoja


Vilniaus lopšelis-darželis ,,RŪTA“

Vilniaus lopšelis-darželis ,,Rūta”. Siuntėme dėkingumo laišką Australijai. Ieškojome kūrybiškų tautiškumo ugdymo formų ir užsiėmimų, o veikdami drauge skatinome suprasti kas yra tėvynė, jos simbolius, kiekvieno vaiko santykį su ja. Vartėme enciklopedijas, ieškojome Australijos ir Lietuvos gaublyje, supažindinome vaikus su šių šalių vėliavomis, piešėme ant delniukų, gaminome vėliavėles ir siuntėme draugiškus linkėjimus. Vieni savo veiklomis pildė dėkingumo laiškus Lietuvai, kiti Australijai. Buvome ir veikėme visi kartu, tad tikimės, kad mūsų įstaigos bendruomenės meilės ir dėkingumo banga nusirito per Žemę!!!
Vilniaus lopšelio-darželio ,,Rūta”
Darni komanda

Dalyvių skaičius: 248

VILN ld Ruta LTDekoja


Vilniaus ,,Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis centras

Mūsų šimtmečio padėka Baltarusijai ,,Ačiū tau, brangi Baltarusija“ – ,,Дзякуй табе, дарагая Беларусь“, kuri 1991 m. gruodžio 27 dieną pripažino Lietuvos nepriklausomybę.

Dalyvių skaičius: 8

VILN Saulet mkla daugiaf c LTDekoja


Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija

Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos mokiniai, dalyvaudami projekte „Apkabink žemę 2018. Lietuva dėkoja“, užsibrėžė tikslą – padėkoti valstybėms, kurios kažkada išdrįso pasakyti mūsų šaliai „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi lygiateisė narė Pasaulio šalių šeimoje“. Mūsų išsirinkta valstybė – Pietų Korėja. Mokiniai nusipiešė Pietų Korėjos vėliavą, pasigamino trispalvę gėlę, užsiklijavo 100-mečio širdeles, prisipūtė keletą trispalvių balionų ir sustojo į širdelės formą. Įamžinę šią akimirką nuotraukose, keliavome rašyti padėkos laiško Pietų Korėjos žmonėms. Parašę nuoširdžią padėką, ją išsiuntėme Pietų Korėjos ambasadai Lietuvoje ir Lietuvos ambasadai Korėjoje.

Dalyvių skaičius: 21

VILN Sietuvos progimn LTDekoja


Vilniaus darželis-mokykla „Vilija“

Vilniaus mokyklos-darželio „Vilija“ priešmokyklinio ugdymo grupių „Nykštukai“, „Smurfai“ ir „Saulutės“ vaikai kartu su pedagogais prisijungė prie nuostabios akcijos „APKABINKIME ŽEMĘ 2018. Lietuva dėkoja“.

Pasirinkome Vatikaną, miestą-valstybę, kuriam pasakėmė „Ačiū“. Kartu su vaikais kalbėjomės apie Vatikaną, žiūrėjome nuotraukų, albumų bei filmukų, klausemės himno, vaikai pasigamino Vatikano vėliavėles. Kadangi Vatikanas neturi liaudies šokių, vaikai kaip vieną iš padėkos dalių sušoko lietuvių liaudies šokį. Informaciją bei nuorodą su filmuku nusiuntėme į Nunciatūrą, kuri yra Vilniuje. Taip pat nuotrauką su akcijos aprašymu nusiuntėme į Vatikaną popiežiui Pranciškui

Dalyvių skaičius: 58

VILN Vilija darz mkla2 LTDekoja

VILN Vilija darz mkla1 LTDekoja

 


Vilniaus L/D „Žilvitis“

Buvo labai įdomu daugiau sužinoti apie pasirinktą šalį ir taip gera padėkoti jiems už tai, kad sunkią akimirką jie buvo šalia. Patys tolimiausi (Naujoji Zelandija), tačiau jų palaikymas jaučiamas. Vaikams buvo smagu dalyvauti, žinoti, kad šios jų nuotraukos bus išsiųstos labai labai toli!
Lietuvos dėkingumo laišką mes sudėliojome. Pasigaminome dėliones iš gražiausių Lietuvos vietų ir jas sudėliojome.

Dalyvių skaičius: 21

 

VILN l d Zilvitis LTDekoja

VILN l d Zilvitis2 LTDekoja


 Všį Balsių darželis

Dalyvių skaičius: 40

Mes Lietuviai tariame didelį AČIŪ Lietuvos ir Estijos piliečiams už tai kad galime būti tokie vieningi.

Vsi Balsiu dar LTdekoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>