VILNIAUS APSKRITIES ĮSTAIGOS

Vilnius ir Vilniaus apskritis

Informacija pateikta abėcėlės tvarka pagal šios apskrities miestus ir rajonus. Informacija nuolat atnaujinama dalyvių pasidalinimais.

ELEKTRĖNAI IR ELEKTRĖNŲ RAJ.

Elektrėnų lopšelis-darželis „Pasaka“

Šokio metu vaikai stengėsi perteikti emocijas,įsijausti į muziką, judesius atlikti vieningai. Vaikai jautėsi laimingi, kad galėjo prisidėti prie taikos ir vienybės žemėje.

Dalyvių skaičius: 36

VILN-apskr-Pasaka-ld-Elektrenai


Vievio gimnazija

Gimnazijos sporto salėje mokinių tarybos pirmininkė Kotryna Jankūnaitė su 5a kl. mokiniais šoko šokį, skirtą Žemės dienai. Šis šokis yra tarptautinės akcijos „ Apkabinkime žemę“ dalis ir vienu metu buvo visur atliekamas. Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems bendruomenės nariams, pilietinės, kūrybinės veiklos organizatorėms už idėjas, pagalbą ir nuoširdumą. Tikimės, kad šokę penktokai suprato, kad Žemės knygos neįmanoma perskaityti. Mūsų visų tikslas- skaityti ją kiek galima ilgiau, perskaityti kiek galima daugiau. Kuo daugiau vartome jos puslapius, tuo ji įdomesnė ir malonesnė kiekvienam, kas jaučia ir mąsto. Šokome ir esame, ir būsime vieninga komanda.

Dalyvių skaičius: 20


ŠALČININKAI IR ŠALČININKŲ RAJ.

Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija

Kovo 20 dieną, 12 valandą, 5 – 10 klasių mokiniai padovanojo Žemei šokį, kuriuo išreiškė savo pagarbą, rūpestį ir meilę Žemei.
Gražiu šokiu mokiniai dėkojo Žemei, Žolei, Vandeniui bei Saulei, todėl šokio metu buvo panaudotos keturios spalvos, kurios simbolizavo dirvožemį, žolę, vandenį ir Saulę. Taip mokiniai reiškė savo susirūpinimą ekologinėms problemoms, bet kartu ir džiaugėsi gyvenimu, jaunyste ir draugyste. Rankų susikabinimai simbolizavo pasaulio taiką ir vienybę.

Dalyvių skaičius: 80


Turgelių „Aistuvos“ gimnazija

“Šokis – tai poema, o kiekvienas jo judesys – žodis”. Mūsų mokinukai šoko kiekvienas savo klasėje (daugiau nuotraukų neleidžia prisegti). Visiems labai patiko, su jauduliu viduje šokome, nes jaučiame atsakomybę už mūsų planetą. Kalbėjome šokiu žodžius „Labas, Žeme, aš tave myliu ir saugosiu“.
Ačiū Jums, kad suteikėte mums galimybę sušokti ir prisidėti prie Žemės apkabinimo.

Dalyvių skaičius: 66

VILN-apskr-Aistuvos-gimnazija


ŠIRVINTOS IR ŠIRVINTŲ RAJ.

Gelvonų vidurinė mokykla

Labai įdomus ir prasmingas šokis, jungiantis ne tik pačius dalyvius, bet ir kitus stebinčius šokį. Mokiniams labai patiko.

Dalyvių skaičius: 30


Širvintų pradinė mokykla

Labai įdomus ir prasmingas šokis, labai patiko ne tik mokiniams , bet ir visai bendruomenei. Praleistas laikas mokantis šokio buvo nenuobodus ir linksmas.

Dalyvių skaičius: 300


TRAKAI IR TRAKŲ RAJ.

Aukštadvario mokykla – darželis „Gandriukas“

Šokio žemei atspindžiai.

Dalyvių skaičius: 10


Rūdiškių gimnazija

Šokti sekėsi labai gerai, mokiniai labai rimtai ruošėsi, visi prieš pasirodymą aptarėme šio projekto esmę, reikalingumą, išliekamumo vertę. Labai gaila, kad mus „pavedė“ šiuolaikinės technologijos – netyčia neliko mūsų medžiagos, todėl laiku ir neužpildėme ataskaitos.

Dalyvių skaičius: 20


Bražuolės lopšelis-darželis

Bražuolės lopšelis – darželis jau antrus metus dalyvauja projekte „Apkabinkime Žemę“ ir dėkoja organizatoriams už šaunias idėjas, paskatinančias visiems drauge išreikšti rūpestį ir meilę savo Žemei.

Dalyvių skaičius: 20

TRAK-r-Brazuoles-ld


Paluknio „Medeinos“ gimnazija

Esame Trakų r. Paluknio „Medeinos“ gimnazijos mokiniai, džiaugiamės, kad galėjome šiemet dovanoti šokį Žemei. Dėkingi „Apkabinkime Žemę“ komandai už pasiūlymą, organizuotumą… Laimingi, nes šis šokis apjungė visus mylinčius, puoselėjančius gamtą, juk šokome kartu tą pačią valandą, tą pačią dieną – kovo 20-ąją, Pasaulinę Žemės dieną…

Dalyvių skaičius: 12


Trakų r. Onuškio D. Malinausko gimnazija

Šis šokis leido labai prasmingu šokio judesiu išreikšti mūsų susirūpinimą aktualiomis problemomis, suvienijo mokinius ir mokytojus. Ačiū už tokią galimybę!

Dalyvių skaičius: 28

VILN-raj-Onuskio-D.Malinausko-gimnazija


Trakų suaugusiųjų mokymo centras

Mūsų įstaigoje mokosi mokiniai, kuriems taip pat rūpi Žemės ateitis. Kovo 20-ąją Pasaulinę Žemės dieną socialinių įgūdžių klasės vaikai prisijungė prie tarptautinio projekto „Apkabinkim Žemę“ ir sušoko šiai dienai skirtą šokį. Per šokį kartu su mokiniais norėjome atkreipti dėmesį į mus supančią aplinką, ugdyti atsakomybę į savo požiūrį ir elgesį gamtoje.

Dalyvių skaičius: 11

VILN-apskritis-Traku-suaugusiuju-mokymo-centras


Rūdiškių vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“

Šokome Rūdiškių vaikų lopšelio – darželio ,,Pasaka“ vaikai ir suaugę. Kadangi šokis buvo šokamas po filmuko apie Žemės problemas, tai ir šią dieną šokamas šokis Žemei įgavo prasmę. Nors šokio mokymuisi turėjome nedaug laiko, vaikai buvo susikaupę, labai stengėsi ir …jiems pavyko. Vaikų mintys po šokio stebino nuoširdumu ir Žemės problemų giliu vaikišku supratimu.
Manau šokis tikrai prisidėjo prie mūsų puoselėjamų ,,Darnios mokyklos“ idėjų sklaidos.

Dalyvių skaičius: 84

VILN-apskr-Rudiskiu-Pasaka-lopselis-darzelis


 UKMERGĖ IR UKMERGĖS RAJ.

Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla

Vaikai šoka antrus metus, šokis labai patiko. Ačiū.

Dalyvių skaičius: 19


Taujėnų gimnazija

Projektas Apkabinkime žemę mūsų gimnazijos pradinių klasių šokėjoms suteikė daug teigiamų emocijų ir patyrimo. Juk nedidelės gimnazijos mokiniai prisidėjo prie mūsų motinos žemės pagerbimo. Mokydamiesi šokį reikėjo susikaupimo ir pastangų lygiai taip pat kaip ir saugoti bei puoselėti gamtą. Taigi tokios iniciatyvos formuoja mūsų mokinių atsakingą požiūrį į gamtą, žemę ir pan.
Dėkojame už gerus ir tikslingus darbus.

Dalyvių skaičius: 11


Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla

Noriai ir gausiai šiame renginyje dalyvavo Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai. Visą mėnesį šokio pamokose jie žiūrėjo ir aptarė mokomąją medžiagą, stengėsi suprasti šokio temą, tikslą, diskutavo gamtosauginėmis temomis ir mokėsi šokti šokį Žemei. Kovo 20 d. 12.00 visi susirinko mokyklos kieme, išklausė vedančiosios skaitomo laiško Žemei ir šokiu pasveikino Žemę su jos diena. Mokiniai garsiai pasižadėjo rūpintis Žemės išsaugojimu kiekvieną dieną.

Dalyvių skaičius: 240

UKM-Dukstynos-pm


Ukmergės „Ryto“ specialioji mokykla

Nuo 1971 metų kovo 20-tąją minime Pasaulinę Žemės dieną. Išreikšdami savo pagarbą, rūpestį, meilę Žemei sudalyvavome projekte „Apkabinkime Žemę“, tai bendrumo ir solidarumo su žmonėmis ir žeme išreiškimo veiksmas, suprantamas visų tautybių, lyčių, amžiaus, įsitikinimų žmonėms. Jo esmė – paprastu veiksmu išreikšti pasitikėjimą žmogumi, bendrą rūpestį ir meilę Žemei. Visą mėnesį mūsų mokyklos mokiniai kartu su klasių vadovais ruošėsi šokiui Žemei ir štai šiandien, kovo 20 d., 12 val. visi padovanojome Šokį Žemei. Sveikindami visus šios gražios šventės proga – mus visus paragino ir įpareigojo dar kartą konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.

Dalyvių skaičius: 30

VILN-apskr-Ukmerges-Ryto-spec-mokykla


Ukmergės „Šilo“ pagrindinė mokykla

Kolektyvo pavadinimas ,,Šiliukai“. Mokytoja Meilutė Baškienė

Dalyvių skaičius: 22


Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Šokis mokiniams labai patiko, su dideliu susidomėjimu mokėsi. Šauni idėja, norime ir kitais metais kažko panašaus.

Dalyvių skaičius: 95


Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Smagiai nusiteikę šokome šokį skirtą Žemei. Taip padėkojome Žemei, kad mus saugo, globoja, maitina.
Dėkojame už tokią puikią akciją.

Dalyvių skaičius: 75


Vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Vaikams buvo įdomu šokti kitokio stiliaus šokį nei įprastai. Žiūrėjome video klipą skambant M. Džeksono muzikai. Vaikus tai paveikė, jie šoko susikaupę, suprato šokio prasmę. Dauguma vaikų visą tą laiką gyveno šokiu: „net ir naktį man skambėjo ši muzika“-kalbėjo vaikai. Ačiū už gražią idėją.

Dalyvių skaičius: 16


Veprių pagrindinė mokykla

Kovo 20 d. mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena 5-10 klasių mokiniams „Mes – žemės vaikai“. 9 kl. mokinė Odeta Šereikaitė ir 10 kl. mokinė Roneta Snegeckaitė buvo iš anksto susipažinusios su šokiu Žemei. Tą dieną jos mokė kitų klasių mokinius atskirų šokio elementų, o 12 val. visi mokiniai ir mokytojai kartu salėje po kitų tos dienos veiklų pristatymo šoko šokį Žemei. Visus lydėjo gera nuotaika, mokiniai džiaugėsi, kad pavyko išmokti šokti šį prasmingą šokį.

Dalyvių skaičius: 35

VILN-raj-Vepriu-pagrindine-mokykla


ŠIRVINTOS IR ŠIRVINTŲ RAJ.

Čiobiškio pagrindinė mokykla

Dvi savaites mokiniai labai noriai mokėsi šokį.

Dalyvių skaičius: 50


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>