VILNIAUS APSKRITIES ĮSTAIGOS

 

Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija 

Dalyvių skaičius: 5

Pasirinkome padėkoti mūsų kaimynei – Lenkijai, kuri 1991 m. rugpjūčio 26 dieną prisidėjo prie šalių, palaikiusiu mūsų Nepriklausomybę. Lietuvai minint valstybės šimtmetį, su valstybės švente mus pasveikino Lenkijos Prezidentas Andrzejus Duda. Mes visos šalies vardu tariame Lenkijai  „Ačiū“. Savo  „Ačiū“ nusiuntėme ir į organizacją – Fundacja “Pomoc Polakom na Wschodzie”.

 

BALT-VOK


Šalčininkų r. Dieveniškių ,,Ryto“ gimnazija

Dalyvių skaičius: 40

Šalčininkų r. Dieveniškių „Ryto“ gimnazija dėkoja Bosnijai ir Hercogovinai už mūsų šalies palaikymą. Ačiū. Hvala.

DIEVEN-RYT-GIMN

 


Šalčininkų r. Šalčininkų specialioji mokykla

Dalyvių skaičius: 40

Šalčininkų specialiosios mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Zimbabvės valstybei, kuri 1992 m. kovo 17 d. pripažino mūsų valstybę kaip pilnateisę narę pasaulio šalių šeimoje. Šios akcijos dėka susipažinome su Zimbabvės valstybės vėliava, herbu, kultūra. Ačiū, Zimbabve! Liksime visada dėkingi!

SALC_SPEC_MOK


Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazija

Dalyvių skaičius: 115

2018 m. kovo 5 d. Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijos 6-8, I g klasių mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo akcijoje „APKABINKIME ŽEMĘ 2018. Lietuva dėkoja“. Akcijos dalyviai gimnazijos kieme sustojo į dvi vienijamas laisvės siekiu širdis, nes dviejų šalių – Lietuvos ir Gvinėjos Respublikos – panašūs likimai bei tos pačios vėliavų spalvos. Gimnazistai kūrė padėkos žodžius, parengė stendą, kuriame supažindino gimnazijos bendruomenę su Gvinėjos Respublika bei dėkojo jai už atkurtos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimą.

PABRAD-RYT

 


Trakų r. Bražuolės lopšelis–darželis

Dalyvių skaičius: 15

Trakų rajono Bražuolės lopšelio-darželio gyventojai tariame „AČIŪ“ Tailandui ir Ispanijai ant balto balto sniego.

TR-Braz-darz


Trakų r. Elektrėnų lopšelis-darželis „Pasaka“ 

Dalyvių skaičius: 48

Akcija pavyko, akciją vykdėme viktorinos metu „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Vaikai garsiais šūksniais dėkojo Ganos valstybei.

ELEKTR-LD-PASAKA


Trakų r. Elektrėnų sanatorinė mokykla

Dalyvių skaičius: 10

Akcija vykdyta su pirmokais ir priešmokyklinukais, su vaikais išmokome filipiniečių kalba pasakyti „ačiū“ ( SALAMAT). Visi bendromis jėgomis sukūrėme vėliavą.

ELEKTR-SANAT-MOK


Ukmergės ,,Ryto“ specialioji mokykla

Dalyvių skaičius: 26

Ukmergės ,,Ryto“ specialiosios mokyklos mokiniai dalyvavo Jūsų organizuotoje akcijoje ,,Apkabinkime žemę 2018 m. Lietuva dėkoja. Už 1991 m. rugpjūčio mėn. 27 d. Lietuvos pripažinimą mes dėkojome Švedijai. Kadangi mūsų mokykla daug metų bendrauja su švedais iš Blekinge apskrities Solvesborg miesto klubu LIONS. 2018-03-17 dieną šio klubo dvi narės: Moa ir Ingererd Berg viešėjo Ukmergėje. Mokytoja Vitalija Remeikaitė papasakojo apie mūsų pravestą renginį susietą su šia tema minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kodėl mūsų mokykla už Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą norėjo padėkoti ŠVEDIJAI. Jos maloniai priėmė šią žinią, žiūrėjo renginio nuotraukas, parašė palinkėjimus Lietuvai.

Ukmerg spec mok LTdekoja1

Ukmerg spec mok LTdekoja


Ukmergės r. Deltuvos pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 30

Deltuvos pagrindinės mokyklos mokiniai mielai įsijungė į akciją „Apkabinkime žemę 2018. Lietuva Dėkoja“. Ruošdamiesi akcijai mokiniai rinko medžiagą apie Ukrainą domėjosi jos istorija, gamtos ypatumais, simboliais ir išleido stendą. Vaikai gamino dvi širdis, kuriose klijavo Ukrainos vėliavos spalvas ir Lietuvos vėliavos spalvas. Į mokyklą pasikvietėme ukrainietę Aną, kuri dirba mūsų miestelyje. Ji mums papasakojo apie Ukrainą, jos papročius, tradicijas. Ukrainietė Ana mokė mus sakyti ukrainietiškai žodžius -  „Ačiū“,  „laba diena“. Susitikimo metu Ana mums padainavo ukrainietišką dainą. Dėkojame Ukrainai, kad ji pripažino Atkurtą Lietuvos Respublikos Nepriklausomybę.

Ukm-Delt-MOK


Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 26

 Ukmergės r. Pabaisko pagrindinės mokyklos 6, 7, 8 klasės mokiniai padėkojo Benino respublikai. Mokiniai stebėjo paruoštas skaidres apie šią šalį. Visi sušuko prancūziškai  „merci“- ačiū, kadangi Benino respublikoje valstybinė kalba prancūzų. 

PABAISK-UKM


Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla 

Dalyvių skaičius: 40

Minint Lietuvos Nepriklausomybės 100-metį prisijungėme prie projekto  „Apkabinkime Žemę“ organizuoto renginio „Lietuva dėkoja“. Dėkojome Venesuelai.
Kovo 8 d. direktoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytoja Božena Liachovič pristatė mokyklos bendruomenei šalies geografiją, istoriją, pateikė daug įdomybių apie mažai mokiniams žinomą Venesuelą. Po pristatymo vyko nuotaikinga viktorina. Siekiant įamžinti mūsų dalyvavimą šiame renginyje mokyklos kieme padarėme nuotrauką su Venesuelos vėliava.

VLN-EITMIN-Mok


Vilniaus r. Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos Beižionių daugiafunkcis skyrius

Dalyvių skaičius: 34

Dėkingumą pasirinktai šaliai Malaizijai išreiškėme spalvindami šios šalies vėliavėles, žiūrėdami mokinių ir mokytojos Lucijos Šukel paruoštas skaidres apie mums dar mažai žinomą Malaiziją. Mokyklos kieme dalyviai iškėlė vėliavėles ir sustojo širdelės forma. Dėkingumo širdelei pritarė ir pati gamta – švietė ir mus šildė pavasario saulė.

SEMEL-BEIZION


Vilniaus r. Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla

Dalyvių skaičius: 64

1992 metais Uzbekijos respublika pripažino Lietuvą nepriklausoma
valstybe. Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinės mokyklos antrų
klasių mokiniai kartu su mokytojomis kovo 6 dieną akcijos  „Apkabinkime
žemę“ metu padėkojo Uzbekijai už šį pripažinimą. Akcijoje dalyvavo
64 dalyviai. Vaikai visą savaitę domėjosi Uzbekija, šalies tradicijomis,
dainomis, šokiais, patiekalais, piešė tautinius kostiumus, vėliavas, išmoko
keletą uzbekiškų žodžių: Ačiū, Uzbekija! – Raxmat, O’zbekistan!

VL-APK-Viev


Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos skyrius Visalaukės mokykla-daugiafunkcis centras

Dalyvių skaičius: 34

Mes, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos skyriaus Visalaukės mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė esame laimingi, kad gyvename nepriklausomoje tėvynėje. Laimę didina Lietuvos draugų, kurie palaikė jos nepriklausomybę, kiekis. Tarp jų yra ir nuostabioji šalis Peru. Dėkodami šiai šaliai susipažinome su jos istorija, geografija, gamta, papročiais ir tradicijomis.

Visal-daug-cent


Vilniaus r. Riešės vaikų darželis

Dalyvių skaičius: 30

 „Apkabinkime žemę 2018. Lietuva dėkoja“ Vilniaus rajono Riešės vaikų darželio  „Saulės zuikučių“ grupė dėkoja Norvegijai. Nuostabioji Norvegija, dėkojame tavo žmonėms, kad nuo pat 1991 m. rugpjūčio 24 d., kai pripažinote mūsų šalies nepriklausomybę ir padrąsinote mus kurti savo šalies ateitį, esate šalia kaip puikus ir artimas draugas. Šiandien esame laisvi ir laimingi, švęsdami savo šimtmetį. Džiaugiamės mūsų draugyste. Dėkojame ir siunčiame šilčiausius linkėjimus!

Riese-Norvegijai-1


Vilniaus r.Rudaminos vaikų l/d Ąžuoliukas

Ugdytiniai susipažino su Turkija, ieškojo jos žemėlapyje, aplikavo Turkijos vėliavą, aktyviai domėjosi šios šalies tradicijomis ir pasakė AČIŪ!

Dalyvių skaičius: 55


Vilniaus r.  Rudaminos lopšelis-darželis

Dalyvių skaičius: 13

Vilniaus r. Rudaminos lopšelio-darželio „Bitučių“ grupės ugdytiniai.
Pasirinkome Aliaską, su vaikais daug sužinojome apie pasirinktą šalį bei padėkojome apie pripažinimą mūsų šalį nepriklausomą.
Esame dėkingi akcijos organizatoriams už gerą idėja, už busimą bendradarbiavimą su pasirinktą šalimi. Kad daugiau tokių akcijų.

RUDAM-DARZ


Vilniaus r. Rudaminos lopšelis–darželis

Dalyvių skaičius: 10

Vaikai dėkoja Nigerijai su šios šalies atributika už Lietuvos kaip valstybės pripažinimą, džiaugiasi galintys švęsti nepriklausomos Lietuvos 100–ąjį gimtadienį.

RUDAMIN-LD-VLN2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>