VILNIAUS APSKRITIES ĮSTAIGOS 2018

Trakų r. Bražuolės lopšelis – darželis

Dalyvių skaičius: 12

Trakų rajono Bražuolės lopšelis – darželis prisijungė prie projekto „Apkabinkime žemę“ ir balandžio 20 dieną, šviečiant saulutei, darželio kieme „Pelėdžiukų“ ir „Bitučių“ grupės vaikučiai padovanojo šokį žemei.

Traku r Brazuoles ld sokis zemei 18

Traku r Brazuoles ld1 sokis zemei 18


Ukmergės „Ryto“ specialioji mokykla

Dalyvių skaičius: 27

Išreikšdami savo pagarbą, rūpestį, meilę žemei Ukmergės „Ryto“ specialiosios mokyklos mokiniai sudalyvavo socialiniame projekte „ Apkabinkime žemę“, tai kvietimas išmokti ir pašokti žemei šokį, bendrumo ir solidarumo su žmonėmis ir žeme išreiškimo veiksmas, suprantamas visų tautybių, lyčių, amžiaus, įsitikinimų žmonėms. Šis šokis dar kartą mus visus paragino ir įpareigojo dar kartą konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Šis dalyvavimas – tai kvietimas visiems saugoti švarų orą, dirvožemį, gyvąją gamtą, akcentuojant nuolat, jog kiekvienas galime nors ir mažais darbais prisidėti prie mūsų planetos saugojimo ir puoselėjimo.

Ukmerg Ryto special m_la1 sokis zemei 18

Ukmerg Ryto special m_la sokis zemei 18


Ukmergės ,,Šilo“ pagrindinė mokykla, Grupė ,,Šiliukai“

Dalyvių skaičius: 12

Šokį šoka Ukmergės ,,Šilo“ pagrindinės mokyklos 3 b klasės mergaitės, kurias labai palaiko berniukai. Šiame projekte dalyvaujame jau antrus metus. Didelį palaikymą turime ir savo tėvelių. Jie visada žavisi, kad šokiai skirti Žemei visada yra įspūdingi, netikėta muzika. Šokame mokyklos teritorijoje, o vėliau šį šokį rodysime mokyklos bendruomenei ir kt.

Ukmerg Silo pagr mok sokis zemei 18


Vilniaus lopšelis – darželis ,,Bangelė“

Dalyvių skaičius: 21

Jau antri metai iš eilės, mes švenčiame pasaulinę Žemės dieną prisijugdami prie Apkabinkime Žemę projekto „Šokis Žemei“. Šis projektas padėjo vaikams atsipalaiduoti ir sustiprinti energiją, atsikratyti neigiamų emocijų. Šokdami vaikai pajautė gyvenimo džiaugsmą ir judėjimo laisvę, jie džiaugsmingai reagavo į muziką.

Vilniau ld Bangele sokis zemei 18


Vilniaus lopšelis – darželis ,,Obelėlė“

Dalyvių skaičius: 50

Balandžio 20 d.penktadienis. Išaušo saulėtas ir šiltas rytas.Vaikai baltai pasipuoše sugužėjo į žalią pievelę. Įvairių grupių vaikai sudarė savo ratelius. Mažesnieji vaikai stebėjo ir gerėjosi mumis. Šoko vėjas ir balti vaikai. Dėkodami žemei.

Viln ld Obelele 1 sokis zemei 18

Viln ld Obelele sokis zemei 18


Vilniaus lopšelis – darželis ,,Geniukų kalvė“

Dalyvių skaičius: 16

Renginys jaudinantis, gražus, idėjinis.

Viln ld Geniuku Kalve sokis zemei 18


Vilniaus lopšelis-darželis ,,Rūta“

Dalyvių skaičius: 21

Mes, Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ pedagogai, vaikai ir jų tėveliai, saulėtą balandžio 20 d. prie Baltojo tilto Vilniuje, bendru šokiu pasveikinom bundančią Žemę ir išskleidėme vieną iš vienuolikos baltų žiedų. Vaikai pasipuošę žaliomis skraistėmis, kaip gėlės lapeliai, plazdeno, pačių pagamintomis, įvairių šalių vėliavėlėmis. Sustoję ratu, laikydami vienas kito ranką, įsiūbavome taiką, meilę, dėkingumą, dorą, linkėdami visko geriausio savo Žemės planetai, žmonijai, šalia esančiam… Grįžę po renginio gavome žinią iš Latvijos draugų, kurie taip pat sušoko šokį Žemei ir prisijungė prie tarptautinės akcijos „Šokis Žemei 2018“ veiklos. Smagu dėkoti Žemės planetai visiems kartu!!!

S

Džiugu, kad Šokį Žemei šoko ir Latvijos darželis su kuriuo l-d ,,Rūta“ palaiko draugiškus ryšius. 

Daugpilio miesto 9-asis vaikų darželis

Dalyvių skaičius: 8


Vilniaus lopšelis – darželis ,,Saulėtekis“

Dalyvių skaičius: 11

Žemės dienos paminėjimas tampa tradicija. Šis renginys kūrybiškai įsipina į vaikų ekologinės sampratos ugdymą. Mažieji mūsų ugdytiniai – tai mūsų planetos ateitis ir likimas. Kiek įdėsime į savo vaikus, tiek jie galės skleisti gėrį, sąmoningai mylėti gamtą, rūpintis aplinka ir spręsti ekologines problemas.Taip savo meilę žemei mes išreiškėme savo baltajame šokyje.

Vilniau ld Sauletekis 2 sokis zemei 18

Vilniau ld Sauletekis sokis zemei 18


Vilniaus lopšelis – darželis „Vilnelė“

Dalyvių skaičius: 200

Priešmokyklinių grupių vaikų iniciatyva muzikos vadovė padėjo parengti „Šokį Žemei“. Mielai prisijungė ir visų kitų grupių vaikai. Atmosfera tvyrojo labai jautri, švelni, verčianti pajausti gamtos svarbą, meilę žemei.

?????


 


Vilniaus lopšelis-darželis ,,Žibutė“

Dalyvių skaičius: 15

Pirmą kartą peržiūrėjus šokį pagalvojome, kad girdime be galo gražią muziką, bet šokio kompozicija ikimokyklinukams bus per sudėtinga. Tačiau kai yra noro ir motyvacija – viskas yra įmanoma. Stebint mažuosius šokėjus akimirkai laikas sustojo.. matėme susikaupimą, pastangas, dėmesį. Ir į širdį atėjo pavasaris. Mes visi, ir tie kurie šoko, ir tie, kurie stebėjo širdimis apkabinome Žemę ir pasveikinome ją su pavasariu pasižadėdami saugoti ją ir tausoti jos turtus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Vilniaus Salininkų lopšelis darželis

Dalyvių skaičius: 13

Suaugusiųjų ir vaikų bendras šokis Žemei.

Vilniau ld Salininku sokis zemei 18


Vilniaus sav. Grigiškių lopšelis darželis „Lokiuko giraitė“

Dalyvių skaičius: 25

Balandžio 20-oji džiugino saulėta padange, pražydusiomis sakuromis ir žaismingai nusiteikusiu vėjeliu. Mažus ir suaugusius šokėjus siejo baltos spalvos drabužis, baltos vėliavos, vėjyje besiplaikstantis baltų medžiagų lengvumas.Meninio judesio dėka jis virsdavo tai gėlėmis, tai į Ateitį tiesiamais tiltais.Žemės ir Gyvybės pašlovinimo ir pagerbimo šventės pabaigoje sustoję į vieną bendrą ratą patvirtinome: ESAME SĄMONINGI IR NEABEJINGI ŠIOS ŽEMĖS GYVENTOJAI. Suvokdami, jog esame skirtingi amžiumi, lytimi ir kitais socialiniais požymiais, suprantame, jog galime ir norime siekti visiems Žemės gyventojams svarbių ekologijos ir gamtosauginių bei taikios sociokultūrinės partnerystės tikslų.

Viln Grigisk ld Lokiuko Giraite1 sokis zemei 18


Vilniaus Riešės vaikų darželis

Dalyvių skaičius: 30

Tarytum gulbės grakščiai nuvilnijo pačioje Vilniaus širdyje, prie Baltojo tilto…Tai – baltai apsirėdę vaikų darželių auklėtojos, kurios grakščiai pradėjo šventę…Susirinkusiuosius nudžiugino švytintys vaikučių veidukai ir linksmi šokiai ! Ach, tas vienis tarp vaikučių ir jų ugdytojų! Juk visi mes – Žemės vaikai! Ačiū tau, Žeme, kad sutelki ir vieniji mus! Nuoširdus ačiū šio nuostabaus renginio organizatorei Daliai Skvireckienei. Kūrybinio parako organizuojant mažųjų atžalų ugdymo veiklas! Gražuolių sakurų ir Neries upės fone – Žemę aš apglėbsiu ir labai mylėsiu!

20180420_153126


 Vilnius International Meridian School

Dalyvių skaičius: 16

VIMS – INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL atsiliepė į asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ komandos kvietimą paruošti Žemei dovaną – šokį. Visą mėnesį 3 kl. mokiniai mokėsi šokti ir tarptautinės Žemės dienos proga savo mokykloje šoko Žemei, išreiškė jai dėkingumą, meilę, džiaugsmą. Mokinių atsiliepimai: „Sveikinu tave, Žeme. Mes tau šoksime ir šoksime todėl, kad jei tavęs nebūtų, mūsų irgi nebūtų. Žeme, linkiu tau, kad visada išliktum ir niekada nebūtum vieniša. Dėkoju Žemei, kad ji tokia gera. Ačiū, Žeme, už gamtą. Mes tave mylime! Žeme, išlik tokia graži ir šviesi dar ilgą laiką. Ačiū, Žeme, už tai, kad leidi tavyje gyventi. Linkiu tau išlikti ir gyventi amžinai!“

https://youtu.be/2_lZpm7PCBs

Viln IMShool sokis zemei 18


Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 8

Vilniau r Sumsko pagr mokyk 2 sokis zemei 18

Vilniau r Sumsko pagr mokyk 3  sokis zemei 18


Vilniaus VŠĮ “ Vaikystės takas”

Dalyvių skaičius: 15

Šokis vaikams labai patiko. Ypatingai – muzika. Vaikai noriai šoko, ruošėsi, kartojo. Šventės akimirką buvo itin susikaupę ir leidosi sūpuojami girdimų garsų. Dėkojame už galimybę dalyvauti.

Vilniau Vsi Vaikystes takas sokis zemei 18

Vilniau Vsi Vaikystes takas2 sokis zemei 18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>