UTENOS APSKRITIES ĮSTAIGOS

Utenos apskritis

Informacija pateikta abėcėlės tvarka pagal šios apskrities miestus ir rajonus. Informacija nuolat atnaujinama dalyvių pasidalinimais.

ANYKŠČIAI IR ANYKŠČIŲ RAJ.

Anykščių lopšelis-darželis „Žilvitis“

Šiandien „Drugelių“ ir „Boružėlių“ grupes lankantys vaikai, dalyvaudami tarptautinėje iniciatyvoje „Šokis žemei“, pažymėjo Pasaulinę Žemės dieną. Jos metu visi dalyviai kartu šoko šokį pagal Maiklo Džeksono kūrinį „Žemės daina“ („Earth song“). Šios iniciatyvos autoriai – socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ komanda – siekia formuoti aplinkosaugines nuostatas ir gamtai palankų elgesį, ugdyti atsakomybę už savo veiksmus sąveikaujant su mus supančia aplinka, gilinti vaikų pasaulio vientisumo suvokimą, formuoti kolektyviškumo įgūdžius, atkreipti dėmesį į ekologines problemas bei ieškoti bendrų aplinkosaugos sprendimo būdų.

Dalyvių skaičius: 20

UTEN-l-d-Zilvitis (3)


Anykščių r. Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras,šokio studija „Reflex“

Mokiniams labai patiko šis šokis. Tai sužinojome iš jų emocijų. Jie suprato, kad mes susiję su mus supančia aplinka ir vienas su kitu daug glaudžiau nei atrodo.

Dalyvių skaičius: 11


 Anykščių vaikų lopšelis – darželis „Spindulėlis“

Ruošiantis šokiui buvo klausomasi įrašo, aptariamas šios dainos turinys, dalijamasi savo išgyvenimais. Savo potyrius vaikai perteikė piešiniuose. Kiekvienas šokio judesys ir jo reikšmė buvo aptarti kartu su vaikais. Vaikus šis šokis tiesiog pakerėjo, jie laukė kiekvienos choreografijos pamokėlės, susitikimo su savo šokių mokytoja Irma. Kiekvieną pamoką vaikai šokyje atrasdavo vis kažką naują, vis stipriau ir giliau jį pajusdavo. Atėjus kovo 20 d. vaikai jaudinosi tarytum jie ruoštųsi šokti didžiulėje salėje tūkstančiams žiūrovų. Tomis minutėmis kai buvo atliekamas šokis Žemei vaikai buvo labai nuoširdžiai įsijautę. Pasibaigus šokiui vaikai skandavo „Mes mylim Žemę!“

Dalyvių skaičius: 30

ANYKS-l-d-Spindulelis (1)


Anykščių vaikų lopšelis-darželis ,,Žiogelis“

Šokį ruošė vyresnieji mūsų auklėtiniai. Bet išėję į lauką padarėme didelį ratą, rato viduryje sustojo mokantys šokti, o mes, visi mažesni, aplinkui. Pavyko puikiai, visus apjungė bendra Jūsų idėja – meilė mūsų Žemei. Taigi galime pasidžiaugti, jog šokome visa bendruomenė – 58 vaikai ir 10 suaugusių.

Dalyvių skaičius: 26

ANYKSCIU-vld-Ziogelis


IGNALINA IR IGNALINOS RAJ.

Ignalinos ,,Šaltinėlio“ mokykla, Vidiškių skyrius

Vaikai labai noriai muzikinės veiklos metu mokėsi šokio.

Dalyvių skaičius: 35

IGNAL-Saltinel-m-Vidisk-sk


MOLĖTAI IR MOLĖTŲ RAJ.

Molėtų gimnazija

„Šokis žemei suvienijo mūsų gimnazijos bendruomenę, puikiai praleidom laiką, paminėjome ir pagerbėme svarbią datą. Tikimės, jog kitais metais išdrįs ir prisijungs prie šios gražios akcijos didesnis būrys jaunimo.

Dalyvių skaičius: 40

MOLET_GIMN


Molėtų pradinė mokykla

Šokį Žemei dovanojo visa Molėtų pradinės mokyklos bendruomenė. Šoko apie 300 dalyvių. Apie šią akciją skelbėme ir kvietėme dalyvauti tėvelius, visus mokyklos bendruomenės narius.

Dalyvių skaičius: 280


Molėtų pradinės mokyklos Videniškių pradinio ugdymo skyrius

Vaikai noriai sutiko mokytis šokti šį šokį. Jis visiems labai patiko ir išmokti nebuvo sunku. Stengėmės pertekti dainos nuotaiką šokio žingsneliais ir judesiais. Lėtą muziką keitė greitesnė, kaip ir gamtoje – lėtai bundančią žemę, papuošia įvairiaspalviai žiedai, o atėjęs ruduo subrandina vaisius. Viskas taip greitai vyksta. Smagu, kad dalyvavome ir kartu su kitais šokome šokį mūsų vienintelei Žemei.

Dalyvių skaičius: 9

MOLET-pradmok-Videniskiu (2)


UTENA IR UTENOS RAJ.

Utenos mokykla – vaikų darželis „Eglutė

Mokyklos vaikų darželio„Eglutė bendruomenė šventė Žemės dieną, kaip
didelę ir gražią dovaną padovanojo – šokį Žemei.

Dalyvių skaičius: 130

UTENOS-mvd-Eglute


Utenos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“

Mes linksmai ir nuoširdžiai sudalyvavo jūsų projekte. Šoko 47 priešmokyklinio ir vyresnio ikimokyklinio amžiaus vaikai bei dvi pedagogės. Mažesni darželio ugdytiniai ir jų pedagogės stebėjo šokį.
Vaikai noriai mokėsi ir repetavo šokio judesius. O sutartą dieną vyresnieji vaikai surengė smagų reginį mažiesiems.

Dalyvių skaičius: 49

UTEN-l-d-Saulute (3)


Utenos Vyturių progimnazija

Šokis Žemei mūsų šokėjams buvo labai, labai įspūdingas visais aspektais. Nesudėtingas žingsneliais, brėžiniu. Pirmą kartą klausantis muzikos ir stebint šokio judesius visi pajutome, kad čia yra begalinė rimtis, kuri siejasi su giliais apmąstymais visose srityse kur bebūtume, ką beveiktume. Ruošdamiesi šokiui mes įsivaizdavome tarsi kūdikis pabunda, žvalgosi, raivosi, kiek paauga, ieško kas dar neatrasta, įgyja įvairių patirčių sparnus ir pradeda skristi. Pamąsto. Gal ne visai sėkmingai sekasi skrydis? Kažko trūksta…apima liūdesys, rūpestis ir vėl mąstymas. Tačiau pasiryžimo ir didelio darbo dėka vėl atsiranda jėga, vienybė ir vėl stiprėjantis noras kilti, eiti pirmyn.

Dalyvių skaičius: 115


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>