UTENOS APSKRITIES ĮSTAIGOS

Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija

Utena sako Ačiū Islandijai, kuri 1991 metais pirmoji pripažino atkurtą Lietuvos nepriklausomybę. Tai mums labai svarbu, todėl mokyklos šeštokai ir 3 mokytojos noriai įsitraukė į šią akciją. Mokiniai rinko medžiagą apie Islandijos valstybę, darė Islandijos vėliavėles, padarė plakatą. Ypač smagiai vyko fotosesija.

Dalyvių skaičius: 31

UT Saltenio prog LTDekoja


Visagino „Gerosios vilties“ progimnazija

Akcijoje „APKABINKIME ŽEMĘ 2018. LIETUVA DĖKOJA“ dalyvavo 5-8 kl. mokiniai iš Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos. Klasės valandėlės metu mokiniai buvo supažindinti su Burkinos Faso valstybe, sužinojo apie istoriją, kultūrą. Vaikai piešė vėliavas, plakatus ir po to buvo padaryta bendra nuotrauka. Mes dėkojame valstybei, kuri išdrįso pasakyti mūsų šaliai: „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę“.

Dalyvių skaičius: 95

UT Gerosios V prog LT Dekoja


Anykščių lopšelis-darželis „Žilvitis“

„Ačiū“ tarėme Bangladešo valstybei. Vaikai susipažino su šios šalies simbolika, klausėsi himno, palygino lietuvių ir bengalų kalbų raštą.

Dalyvių skaičius: 36

UT Anyksciu ld Dekoja

UT Anyksciu ld 2 Dekoja


 Ignalinos ,,Šaltinėlio“ mokykla

Ignalinos ,,Šaltinėlio“ mokyklos (darželio) ugdytiniai dėkodami Latvijai, vienai iš pirmųjų šalių, pripažinusiai Lietuvos nepriklausomybę – gėlės žieduose rašė padėkos žodžius, linkėjimus, susipažino su Latvijos žemėlapiu, atributika, gamino vėliavėles. Išmoko ir padainavo latvišką dainą, sušoko latvių šokį.

Dalyvių skaičius: 58

UT Ignalinos Saltinelio m LTDekoja

 

UT Ignalinos Saltinelio m2 LTDekoja


Molėtų pradinė mokykla

Trečiokai kartu su pirmokais spalvino Tadžikistano ir Lietuvos vėliavas, jas prisiklijavo ant rankyčių. Visi garsiai dėkojo, sakydami AČIŪ! Savo nuotrauką ir video išsiuntėme Į Tadžikistano ambasadą.

Dalyvių skaičius: 60

UT Moletu m LTDekoja


Visagino „Verdenės“ gimnazija

Visagino „Verdenės“ gimnazijos mokiniai Lietuvos „Ačiū“ siuntė į Vietnamą. Pradinukai, vadovaudami savo mokytojų, iš popieriaus detalių suklijavo ir nudažė Vietnamo simbolių laikomas kepures. Jomis pasipuošę vaikai sustojo į širdelės formos ratą, nusifotografavo, o po to lietuvių ir vietnamiečių kalbomis padėkojo tolimai valstybei. Nuotraukos ir trumpas video iškeliavo į Hanojuje esančią „British International School Hanoi“.

Dalyvių skaičius: 46

UT Visagino Verdenes g LTDekoja


Zarasų rajono Salako pagrindinė mokykla

Salako mokyklos bendruomenė skambiai pasakė „Ačiū!“ Kiprui, pripažinusiam atkurtą nepriklausomą Lietuvos valstybę. Mokiniai domėjosi Kipro valstybe, piešėme plakatus su simboliniais žodžiais lietuvių ir graikų kalbomis, įsigijome Kipro vėliavą ir nusiuntėme nuoširdų padėkos laišką Lietuvos garbės konsului Kipre. Ačiū akcijos organizatoriams už smagią idėją!

Dalyvių skaičius: 100

UT Zarasu Sakalo mkla LTDekoja

UT Zarasu Sakalo mkla1 LTDekoja

UT Zarasu Sakalo mkla2 LTDekoja


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>