TELŠIŲ APSKRITIES ĮSTAIGOS

Telsiu apskritis

Informacija pateikta abėcėlės tvarka pagal šios apskrities miestus ir rajonus. Informacija nuolat atnaujinama dalyvių pasidalinimais.

MAŽEIKIAI IR MAŽEIKIŲ RAJ.

Mažeikių lopšelis- darželis „Bitutė“

Komandai “Apkabinkime žemę“. 2017 m. kovo 20 d., 12:00 val. Mažeikių
lopšelio-darželio „Bitutė“ kieme priešmokyklinių grupių vaikai su mažaisiais draugais susirinko pasveikint visus pasaulinės Žemės dienos proga . O svarbiausia, dovanoti Žemei šokį, kurio mokėsi su didžiausiu entuziazmu. 42 priešmokyklinių grupių vaikai dovanojo šokį Žemei. Visus lydėjo pakili nuotaika ir džiaugsmas, vieni kitiems pasakojo apie šventę.

Dalyvių skaičius: 42


 

Mažeikių lopšelis darželis „Linelis“

Kiekvienais metais mūsų darželyje organizuojami renginiai skirti Pasaulinei Žemės dienai. Šiais metais įstaigos bendruomenė dalyvavo socialiniame kūrybiniame projekte, prisijungėme prie Žmonijos bendro šokio Žemei. Su vaikais kalbėjome, diskutavome apie Žemę, jos gyventojus, ekologiją, žmogaus atsakomybę Žemei, klausėmės pasakų, legendų ir bandėme visa tai atkurti šokyje.
Linkime mylėti savo Žemę, saugoti bei tausoti ją, nes tik gražioje ir švarioje Žemėje gyventi gera.

Dalyvių skaičius: 24

MAZEIK-l-d-Linelis (2)


Mažeikių lopšelis – darželis „Pasaka“

Vaikai labai noriai dalyvavo šokio kūrime, šokio statyme. Judesiu perteikė nuotaiką emociją. Šokis labai patiko.

Dalyvių skaičius: 27

MAZEIK- l-d pasaka (1)

mazeikiu l-d pasaka (2)

 

 

 

 

 

 

 


Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla

Mūsų mokyklos mokiniai, vadovaujami choreografijos mokytojos Tatjanos Pašakinskienės, aktyviai įsijungė į „Apkabinkime Žemę“ komandos kvietimą ir Žemės dieną paminėjo teminiu šokiu.

Dalyvių skaičius: 77

MAZEIK-Pavasario-pagr-mok


Mažeikių lopšelis-darželis „Žilvitis“

Labai smagu šokti Žemei. O dar kai matau vaikų norą ir spindinčias akis, kai tik mokėmės, o po ir šokome iškilmingąją dieną, tai didžiulė šventė ne tik mano širdyje, bet ir didžiulė dovana Žemei. Ačiū už šią smagią šventę!!!

Dalyvių skaičius: 18


Mažeikių r. Sedos darželis

Mažeikių r. Sedos darželyje šokį žemei atliko priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ gr. vaikai. Vaikams šis šokis labai patiko. Vaikučiai jį repetavo ir patys savarankiškai grupėje ir su muzikos vadove per muzikos pamokėles. Mūsų darželyje šie šokis buvo atliktas net du kartus. Kovo 11 paminėti (kovo 10 d.) darželio vaikams ir žemės dienai paminėti (kovo 20 d.) darželio salėje visai darželio bendruomenei.
Vaikus ruošė meninio ugdymo pedagogė Vilma Majauskienė.

Dalyvių skaičius: 15


Mažeikių r. Viekšnių gimnazija

Mokiniai su didžiausiu malonumu atliko Pasaulinės Žemės dienai skirtą šokį. Viso šokio metu stengėsi perteikti visas emocijas. Esame labai laimingi, turėję galimybę prisijungti prie projekto:)

Dalyvių skaičius: 85

MAZEIK-r-Vieksniu-gimn (1)


 PLUNGĖ IR PLUNGĖS RAJ.

Plungės r. Platelių universalus daugiafunkcis centras

Pasirinktas labai tinkamas kūrinys. Vaikai ne tik noriai šoko pagal jį, bet ir susidomėję žiūrėjo klipą.

Dalyvių skaičius: 14


Plungės lopšelis- darželis „Nykštukas“

Mes ne tik rūšiuojame, puoselėjame Žemę bet ir mokame švęsti jos dieną. Trijų grupių vaikai susijungė bendram „Šokis Žemei 2017″. Sulaukėme daugybę pagyrimų ir plojimų iš „Nykštuko“ bendruomenės narių, nes šį šokį stebėjo visi darželio nariai.

Dalyvių skaičius: 60


 

Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija

Šokis vaikams patiko, privertė susimąstyti ir prisiminti pareigą, kad turime kiekvienas puoselėti ir saugoti gamtą, rūpintis žemės išsaugojimu.

Dalyvių skaičius: 56


 

Plungės Senamiesčio mokykla

Šokio ŽEMEI iniciatyvą pradėjome diskusija apie mūsų planetos išsaugojimą ir atlikėjo Michael Jackson videoklipo „Earth Song“ peržiūra. Tai mokiniams suteikė didelį troškimą vieningu šokiu išreikšti meilę mus supančiam pasauliui.

Dalyvių skaičius: 215


Plungės specialiojo ugdymo centras, grupė ,,Šokėjėliai’

Šokį Žemei šoka mokiniai, turintis vidutinį ir nežymų intelekto sutrikimus. Šokyje dalyvauja neformalaus ugdymo grupė ,,Šokėjėliai“.

Dalyvių skaičius: 11


Plungės vyskupo  M. Valančiaus pradinė mokykla

Pradžioje visi vaikai peržiūrėjo video įrašą. Peržiūra vyko kelis kartus su aptarimu ir paaiškinimais. Vėliau prasidėjo repeticijos. Mokėmės šokį dalimis, po to sujungėme į visumą. Vaikai šokį šoko noriai. Šokis mokiniams labai patiko: graži muzika, išraiškingi judesiai, leidžiantys išreikšti emocijas. Mokėsi šokti visi keturių klasių vaikai, bet kovo 20d. ne visi galėjo šokti (dėl ligų ar atleidimo). Tikimės, kad ir jie nebus pamiršti. Ačiū už galimybę dalyvauti šiame projekte.

Dalyvių skaičius: 82


 RIETAVAS  IR RIETAVO RAJ.

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija

Puiki iniciatyva, kuri sujungia vaikus bendram šokiui.

Dalyvių skaičius: 200


 

Rietavo sav. Tverų gimnazija

Iniciatyva labai graži. Tačiau mums pritrūko laiko išmokti žingsnelius, nes mokės nuo 5-IV klasės. O šiaip džiaugiamės, ačiū :)

Dalyvių skaičius: 40

RIETAV_TVER_GIMN


 TELŠIAI IR TELŠIŲ RAJ.

Telšių „Kranto“ progimnazija

Šokių kolektyvas „Viva“ 1-4 klasių šokėjai ir 3-4 klasių moksleiviai

Šokio pamokas vedu 1-4 klasėse. Šį „Šokį žemei 2017“ šokome su visais mano ugdomais vaikučiais per pamokas. Moksleiviams vedžiau edukacines pamokas apie gamtą integruodama šį šokį į savo ugdomąją pamokinę bei neformaliojo ugdymo veiklą. Džiaugiamės, kad galėjome sudalyvauti šiame prasmingame projekte, kuris privertė susimąstyti kur ir kaip gyvename.
Norime nepalikti savo ateities kartoms pragaro, palikti jiems gyvenimą!’
Ačiū jums.

Dalyvių skaičius: 80

dav

 


Telšių lopšelis- darželis „Eglutė“

Priešmokyklinių grupių vaikai, pedagogės, meninio ugdymo pedagogė kūrė šokį ir kartu su vaikais šoko.
Visi kartu džiaugėsi pasiektu rezultatu. Dalyviai patyrė daug džiugių akimirkų ir suprato, kad reikia mylėti mūsų Žemę.

Dalyvių skaičius: 40TELSIU-DARZ-EGLUTE


 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>