TELŠIŲ APSKRITIES ĮSTAIGOS

Mažeikių lopšelis–darželis „Delfinas“

Dalyvių skaičius: 206

Vasario 19 d. darželyje vyko padėkos popietė Norvegijos valstybei. Socialinė pedagogė pristatė vaikams Norvegijos valstybę, jos gamtą, nacionalinius simbolius, supažindino su Norvegijos vėliava. Vaikai spalvino širdelėje pavaizduotas Norvegijos vėliavas iš kurių sudėjome žodį „Ačiū“ norvegų kalba. Popietę užbaigėme linksma norvegų dainele, pagal kurią pašokome.

Mazeik_ld_Delfinas LTDekojaMazeik_ld_Delfinas LTDekoja1


Plungės lopšelis-darželis „Pasaka“

Dalyvių skaičius: 23

Pasirinkome padėkoti tolimai šaliai Salvadorui: auklėtojos supažindino vaikus su Salvadoro gamta, kultūra, papročiais. Su pačių pasigamintomis Salvadoro vėliavėlėmis sustojome širdele – padėkojome Salvadorui.

???????????????????????????????


Plungės lopšelis-darželis „Nykštukas“

Dalyvių skaičius: 24

Priešmokyklinės grupės „Gintarėliai“ vaikai kartu su pedagogėmis ieškojo informacijos apie Kroatijos valstybę, domėjosi jos istorija, grožėjosi gamta žiūrėdami paveikslus, filmukus. Švęsdami Vasario 16-ąją tarėme Kroatijai – „Ačiū“ – „Hvala“.

Plung_ld_Nykstukas LTDekojaPlung_ld_Nykstukas LTDekoja1


Plungės lopšelis-darželis ,,Rūtelė“

Dalyvių skaičius: 202

Dėkojome Danijai, nes prieš metus pas mus praktiką atliko studentė, kuri šiuo metu dirba ir gyvena Danijoje. Tad mūsų sveikinimas pasiekė vieną iš Danijos vaikų darželių. Danijoje gaminami vaikų mėgstamiausi ,,Lego“ konstruktoriai. Todėl mums kilo idėja iš ,,Lego“ ir kitokių konstruktorių padaryti Danijos vėliavą. Jų vaikai sukūrė apie 50 vnt. Tad dėkodami Danijai, sustojome širdelės forma,- pasisveikinome daniškai,,Hej“, tarėme ,,Tak!“ ir lietuviškai ,,Ačiū!“ Sveikinimą išsiuntėme savo mažiesiems draugams, gaila atsakymo dar laukiame.

Plunges_ld_Rutele LTDekoja


Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“

Dalyvių skaičius: 182

Plungės lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ už akciją „Lietuva dėkoja“ buvo atsakingi „Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir pedagogai. Visa komanda atsakingai ruošėsi akcijai: pasigamino Namibijos vėliavėles, mokėsi angliškų dainelių, afrikietiškų šokių. Padėkos dieną visą darželio bendruomenę sukvietė į salę, kur auklėtoja Vilija Butkuvienė supažindino su mums mažai žinoma šalimi Namibija. Vaikai padainavo išmoktas dainas, sušoko afrikietišką šokį. Po to visi, pasipuošę Namibijos vėliavėlėmis ir spalvotais balionais, išėjo į lauką ir garsiai pasakė AČIŪ NAMIBIJAI.

Plunges_ld_Vyturelis LTDekojaPlunges_ld_Vyturelis LTDekoja1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>