TAURAGĖS APSKRITIES ĮSTAIGOS

Taurages apskritis

Informacija pateikta abėcėlės tvarka pagal šios apskrities miestus ir rajonus. Informacija nuolat atnaujinama dalyvių pasidalinimais.

JURBARKAS IR JURBARKO RAJ.

Jurbarko raj. Eržvilko gimnazija

Šokis gražus, nesudėtingas, aiškus. Bet mažiukams buvo sunku suprasti, kad reikia daryti lėtai įsijausti. Vyresnėms klasėms su šiuo šokiu nebuvo ką veikti, o mažiukams reikėjo padirbėti.

Dalyvių skaičius: 100

JURB -Ervilko-gimnaz (3)


Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla

Šokyje dalyvavo 5-6 klasių mokiniai (dėl objektyvių priežasčių dalyvių skaičius buvo mažesnis nei planuota). Repetavome ir šokome mokyklos antro aukšto vestibiulyje. Vaikai noriai mokėsi šokti ir individualiai, ir klasėse su auklėtojais. Šokis vaikams patiko, net ir mažesniems nebuvo sunkus. Vaikai judesiais išreiškė savo emocijas, buvo laimingi.

Dalyvių skaičius: 27

JURB-Simkaic-Zemaic-pagr-mok (3)


Smalininkų Lidijos Meškaitytės mokykla, kolektyvas „Ievužė“

Šokis gražus, nesudėtingas, aiškus. Bet mažiukams buvo sunku suprasti, kad reikia daryti lėtai įsijausti. Vyresnėms klasėms su šiuo šokiu nebuvo ką veikti, o mažiukams reikėjo padirbėti.

Dalyvių skaičius: 48

JURB-Smalinink-pagr mok (2)


ŠILALĖ IR ŠILALĖS RAJ.

Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija

Argi ne nuostabu, kai pagarba Žemei puoselėjama nuo mažų dienų? Argi ne nuostabu suvokti, kad yra daug darželių, mokyklų, gimnazijų, kurioms tai rūpi? Juk taip ir tampama tautos, visumos dalimi. Kiekvienas mokinys savitai perteikė, kaip atsiranda gyvybė, kaip skleidžiasi pumpurėlis. Šokis labai emocingas. Mokiniai patyrė skirtingus išgyvenimus, jausmus.

Dalyvių skaičius: 40


Obelyno pagrindinė mokykla

Šis projektas – iniciatyva labai sudomino nedidelę mūsų mokyklos bendruomenę, todėl mokiniai noriai įsitraukė į repeticijas ir puikiai suvokė šios idėjos svarbą, naudą. Mokiniai, kurie nešoko, tačiau iš šono stebėjo pasirodymą – liko sužavėti ir šiek tiek nusivylę savimi, kad nedrįso sušokti šokio, skirto ne bet kam, o mūsų Žemei.
Ačiū už puikią iniciatyvą ir kitokio pobūdžio projektą, skirtą Žemės dienai paminėti.

Dalyvių skaičius: 19


PAGĖGIAI IR PAGĖGIŲ RAJ.

Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija

Kovo 20 d. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje paminėta Pasaulinė Žemės diena. Gimnazijos bendruomenę vienijo bendra mintis, kad mes turime būti dėkingi Žemei už teikiamas gėrybes. Kuo mes galime padėkoti Žemei. Šokis sukvietė didelius ir mažus į gimnazijos kiemelį. Buvo pakili nuotaika, bet kartu ir liūdna dėl negrįžtamai vykstančių pokyčių, kurių mes negalime pakeisti.

Dalyvių skaičius: 100


Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija

Ačiū už galimybę dalyvauti šiame projekte. Projekte dalyvavome 12 pirmokų. Šokis tikrai labai prasmingas. Nors ir būdami maži, mokinukai labai įdėmiai klausėsi pasakojimų apie kiekvieno judesio reikšmę, stengėsi ne tik nuoširdžiai atkartoti video medžiagoje matytus judesius, bet ir turėjo galimybę improvizuoti. Pateikiau ir dainos teksto vertimą. Nuostabi muzika ir choreografija. Puikus projektas ugdant sąmoningus, gamtą tausojančius ir mylinčius Žemę piliečius.

Dalyvių skaičius: 12

PAGIEG-Vilkysk-Johan-mok (3)


Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyrius

Kovo 20 d. 12 val. visi mokyklos 1-10 klasių mokiniai susirinko antro aukšto foje. Skyriaus vedėja priminė, kad šią dieną švenčiama Žemės diena, padiskutavome, kam ji skirta. Ema Masedunskytė padovanojo Žemei ir mums, jos gyventojams, gražią dainą. Vaikai prieš renginį mokėsi šokį Žemei ir minėjimo metu susirinko į vieną būrį. Šokėjų buvo 43. Akį džiugino reginys, kai tokio mažo kaimelio tokia nemaža grupė vaikų susivienijo ir šokiu priminė aktualias ekologines problemas bei paragino saugoti mūsų Mėlynąją planetą.

Dalyvių skaičius: 43

PAGEG-Vilkis-JBobrovskio gimnz (1)


TAURAGĖ IR TAURAGĖS RAJ.

Tauragės r. Skaudvilės gimnazija

Prie šios akcijos prisijungėme tik šiemet. Buvo įdomu ruošti mokinius.

Dalyvių skaičius: 120

AZ TAURAG R SKAUDVILES GIMNAZ


Tauragės „Aušros“ pagrindinė mokykla

Susipažino su šokio istorija, aptarė emocijas, kuriose išreiškiamas jausmas prieš Žemės taršą ir siekis sveikos, švarios aplinkos. Visiems buvo įdomu, mokiniai ir mokytojai bendradarbiavo vieni su kitais. Ačiū už šią idėją organizatoriams ir galimybę dalyvauti akcijoje.

Dalyvių skaičius: 249

TAURAG -Ausros-pagr-mok (1)


Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija

Mums, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos 1-4 klasių mokiniams, buvo gera dalyvauti socialiniame projekte „Apkabinkime Žemę“. 110 mokinukų šoko bendrą šokį, taip įteikdami ŽEMEI dėkingumo, meilės, pagarbos, rūpestingumo dovaną. Ačiū organizatoriams už paskelbtą idėją, visos Lietuvos bendrą dovaną – šokį ŽEMEI.

Dalyvių skaičius: 110

TAUR-MAZVYD-MOK


 

Tauragės „Šaltinio“ progimnazija

2017 03 20 mokyklos aikštelėje talkinant Kapelai (vadovas mokytojas Kazys Bivainis) visi 1-8 kl. mokiniai šoko folklorinį šokį „Ciceliukė Marceliukė“. Kiekviena klasė šoko dviem ratais taip vaizduodama Žemės apvalumą. O šokis ratu tiek senovėje, tiek šiais laikais vienijo ir vienija į bendrą sambūrį. Folklorinį šokį pasirinkome todėl, kad mūsų mokyklos prioritetas yra tautinio šokio puoselėjimas. Taigi šokdami perdavėme žinutę Žemei: kiekvienas rūpinsimės ir globosime ją.

Dalyvių skaičius: 929


Tauragės „Versmės“ gimnazija

Grupė gimnazistų nutarė inicijuoti akciją, skirtą Žemės dienai paminėti, organizuojant veiklą kartu su Tauragės vaikų reabilitacijos centro mokyklos „Pušelė“ priešmokyklinės grupės auklėtiniais. Suplanavę linksmas veiklas, šokio judesius nutarėme ne tik tą dieną smagiai pajudėti, bet ir atkreipti dėmesį į ekologines problemas, bei pasimokyti kaip reikia mylėti gamtą ir aplinką, kurioje gyvename.
Pabaigę visas linksmas veiklas, pavaišinome mažuosius saldainiais ir išlydėti šypsenomis pasipuošusių veidų grįžome į mokyklą.

Dalyvių skaičius: 28

AZ TAURAGE VERSMES GIMNAZ


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>