Taikos diena 2019

Šiemet rugsėjo 21 dieną Jungtinių Tautų būstinėje ir vėl gaus Taikos Varpas, skelbiantis: „Tegyvuoja absoliuti taika pasaulyje“ (Long live absolute Word peace). Su šiuo varpo dūžiu nusiris per pasaulį renginių, skirtų Tarptautinei taikos dienai paminėti, banga.

Ateiname pas Jus su pasiūlymu būti to dalimi, susijungiant su kitomis pasaulio šalimis per renginius, skirtus taikai.

Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su tarptautine organizacija “Peace one day“, kuri šiais metais, rugsėjo 21 d., organizuoja tarptautinį renginį Londone, skirtą Taikai pasaulyje. Šia proga jie pradėjo naują kampaniją, nukreiptą į mūsų vaikus, jaunimą, kad jų lūpomis, veiksmais būtų bylojama apie taikos svarbą. Jų tikslas – sujungti 193 Jungtinių Tautų nares vienam veiksmui – TAIKAI.

Taigi kviečiame susiburti ir atstovauti Lietuvai šiame tarptautiniame renginyje.

Kaip tai padaryti?

I etapas – REGISTRACIJA.

Iki 2019 m. rugsėjo 10 d. atsiųskite  kuo aukštesnės kokybės nuotrauką, kurioje turėtų matytis:

  • Jaunuoliai, vaikai (nuo 5 metų iki 25 metų, žmonių skaičius – nuo 1 iki daugybės).
  • Užrašas #PeaceDay193 (jį galite patys nusipiešti, užrašyti).
  • Lietuvos vėliava (kokia norite forma – nupiešta, išraižyta – tai jūsų kūrybingumo reikalas).
  • Jūsų švietimo įstaigos, organizacijos, būrelio simbolis, vėliava ar tiesiog užrašas, kad matytume, kad tai Jūsų nuotrauka.

Siųskite šias nuotraukas registruodamiesi žemiau šiame puslapyje.

II etapas – TAIKOS MEDITACIJA

KADA? 2019 m. rugsėjo 20 d. 12:00 val.

KUR? Jūsų pasirinktoje vietoje. 

KĄ VEIKSIME? Per meditaciją, susitelkimą apkabinsime pasaulį linkėdami: „Tebūnie taika visoje Žemėje, kiekvienuose namuose ir mūsų širdyse…“

III etapas – PO  RENGINIO

Iki rugsėjo 28 dienos duosime savo Taikos atspindį, užpildydami šią formą. Jūsų taikos meditacijos atspindžiai bus keliami į Gyvosios planetos Facebook  puslapį: https://www.facebook.com/gyvojiplaneta/.

Tad nedelskime – fotografuokimės, registruokimės, medituokime ir būkime  Taikoje su pasauliu bei vienas su kitu. Tegul mūsų, Lietuvos žmonių, įstaigų, organizacijų, užgimusi bendra nuotrauka skelbs pasauliui, kad Lietuvoje gyvena taikūs žmonės, besijungiantys į vieną – DIDĮJĮ TAIKOS ŽMOGŲ :)

2018 metų Taikos meditacijos, kurioje dalyvavo 79 Lietuvos švietimo įstaigos bei virš 6000 žmonių,  atspindžius  galite rasti čia https://www.facebook.com/pg/gyvojiplaneta/photos/?tab=album&album_id=1398037203666213&ref=page_internal

Informacija apie „Peaceoneday“ organizaciją čia http://peaceoneday.org/

Keleto šalių jau atsiųstas nuotraukas galite rasti facebook tinklapyje: https://www.facebook.com/peaceoneday/.

REGISTRACIJA TAIKOS DIENAI PAMINĖTI: registracija.

Registracija vyksta iki 2019 m. rugsėjo 10 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>