Šokio Žemei 2019 atspindžiai

Laukiame jūsų atsiliepimų nuo 2019 m. balandžio 18 d.

Prašome tiksliai pateikti duomenis, nes pagal tai bus ruošiami dalyvių diplomai Jūsų įstaigai, kolektyvui bei vardiniai raštai.

Įstaigos, kolektyvo pavadinimas (būtina)

Apskritis (būtina)

ŠOKIS ŽEMEI 2019 nuotraukos (būtina)


ŠOKIS ŽEMEI 2019 video nuoroda iš youtube.com

Dalyvių skaičius (būtina)

Trumpas pasidalijimas apie renginįį (būtina)

Atsakingas asmuo (būtina)

Atsakingo asmens el. pašto adresas (būtina)

Atsakingo asmens tel. nr. (būtina)

Jeigu reikalingi vardiniai dalyvio raštai, įskaitant atsakingus asmenis, nurodykite Vardus Pavardes juos atskirdami kableliais.

Dalyvio diplomai visoms įstaigoms elektroninėje versijoje PDF formatu bus išsiųsti iki gegužės 10 d.

Pateikdami darbus Šokio Žemei 2019 dalyviai visam autorių teisių apsaugos laikotarpiui neatlygintinai suteikia taikos dienos šventės organizatoriams neišimtines teises atgaminti, išleisti, viešai skelbti, platinti pateiktas nuotraukas ar jų kopijas, video, atsiliepimus Lietuvoje ir užsienyje.

Kiekvienas dalyvis, dalyvaudamas Šokio Žemei 2019 šventėje, sutinka, kad jo šokio nuotraukos ar jų kopijos, video galės būti panaudojami Šokio Žemei 2019 šventės organizatorių ir rėmėjų nekomercinėms reikmėms, nurodant informaciją apie autorių.

One Comment on “Šokio Žemei 2019 atspindžiai

  1. Tai nuostabus vaizdas, vaikų susikaupimas, neapsakomas jausmas širdyse, noras kartoti ir kartoti… todėl šokome tris kartus….
    vaikų įspūdžiai realūs, tai jie perteikė kitą dieną savo piešiniuose, pokalbiuose apie meilę žemei, apie tai kaip reikia ją puoselėti, puošti ir saugoti…
    Dėkojame organizatoriams ir linkime kuo daugiau tokių iniciatyvų, ugdančių mūsų visuomenės sąmoningumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>