Skuodo Mosėdžio lopšelis-darželis

min Skuodo Mosedzio (1)

 Mūsų įspūdžiai:

Kovo mėnuo atkėlė pavasario vartus…

Džiugiomis nuotaikomis minėdami Žemės dieną, laukėme sugrįžtančių paukštelių. Šauniai padirbėjome: vyko vaikų darbelių paroda, puošėme medžius spalvingais paukšteliais, laukdami jų sugrįžtant. Į akciją ,,Inkilėlis sparnuočiams“ įtraukėme ir tėvelius.

Darželyje vyksta teatro dienelės, muzikos saviraiškos popietės, rengsime švarumo dieneles, gamtoje rinkdami šiukšles, šakas ir tvarkydami teritoriją. Stengiamės vaikams įdiegti, kad visa, kas gyva, reikia saugoti, kad Žemė, kaip ir žmonės, gali būti abejinga, jausminga, draugiška ir labai dosni.

Pasižadėjome su vaikais Žemei kurti gražesnį pasaulį, kuriame netrūktų stebuklų, džiaugsmo, meilės, švelnumo, supratimo. Smagu apkabinti Žemę visiems kartu su palinkėjimais.

 Mūsų palinkėjimai:

Linkime, kad Žemėje visad šviestų saulutė, žaliuotų medžiai ir žolytė, o dangus būtų giedras, kad niekad nenutiltų paukščių giesmelės, kad Žemėje visad būtų taika!

 Projekte dalyvavo:

46 žmonės (38 vaikai ir 8 pedagogai).

 Skuodo Mosėdžio lopšelis-darželis, 100% based on 126 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>