Skelbiamas akcijos „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“ finišas!

zeme sirdele

Sveikiname visus akcijoje dalyvavusius mokytojus, auklėtojus, darželių bei mokyklų auklėtinius bei mokinius! Esate nuostabūs savo darbais, kuriais ne tik apkabinote Lietuvą ar kokią nors kitą pasaulio šalį, bet tikime, jog savo pavyzdžiu įkvėpėte ir kitus eiti panašiu keliu. Dėkojame už Jūsų kūrybiškumą, originalumą, darbštumą, o labiausiai už Jūsų meilę Žemei!

Kažin kaip jaučiasi Žemė, kai net 2883 širdys Valentino dieną jai linkėjo (ir tikime, jog vis dar linki) meilės, vienybės ir taikos?

Įdomu, jog akcijoje “Apkabinkime Žemę Valentino dieną” dalyvavo:

  • 2883 pasaulio piliečiai, kurie savo meilę siuntė labai plačiai – pradedant Lietuva, baigiant Amerika.
  • 42 Lietuvos ugdymo įstaigų darbuotojai, vaikai, jaunimas.
  • 25 užsienio šalių ugdymo įstaigų darbuotojai, vaikai, jaunimas.
  • 11 užsienio šalių ugdymo įstaigų darbuotojai bei mokiniai atliepė į kvietimus prisijungti prie šios akcijos ir apkabino Lietuvą.
  • Įkvėpti šios akcijos, vienos Ispanijos mokyklos pedagogai ir mokiniai, ne tik  atliepė ir apkabino Lietuvą, bet nusiuntė meilės žinią dar vienai šaliai – Marokui! Meilės banga ritasi per pasaulį.

Su džiaugsmu pranešame, jog daugiausiai Jūsų balsų sulaukė Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus vidurinės mokyklos mokytojų bei mokinių darbas. Jie pakvietė keturių valstybių, tai yra Graikijos, Danijos, Italijos bei Vokietijos, mokyklos pedagogus bei mokinius apkabinti Žemę sudalyvaujant akcijoje „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“. Iš Graikijos, Danijos ir Italijos mokyklų lietuviai sulaukė atsako ir taip pat apkabino mus – Lietuvą. Šiek tiek mažiau balsų surinko Mažeikių lopšelis-darželis „Žilvitis“, Skuodo raj. Mosėdžio lopšelis-darželis, Plungės lopšelis – darželis „Nykštukas“ bei Vilkaviškio raj. Virbalio vidurinė mokykla.

Visus balsavimo rezultatus galite rasti ČIA.

Beje, net pusę visų akcijos dalyvių – lopšelių-darželių auklėtiniai. Galime tik pasidžiaugti ir didžiuotis tokiu pavyzdžiu, kai mažiausieji šalies piliečiai kūrybiškai išreiškia ir puoselėja savo jausmus Žemei.

Dovana visiems akcijos dalyviams – Meilės apsikabinimo žemėlapis, kurį kūrėme kartu.

„Jei vieną dieną žmonės apkabintų Žemę – ar kas pasikeistų?“ (N.G.Wolmer).

Kaip Jūs manote, ar jau kas nors pasikeitė Žemėje, o Lietuvoje? 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>