ŠIAULIŲ APSKRITIES ĮSTAIGOS

Siauliu apskritis

Informacija pateikta abėcėlės tvarka pagal šios apskrities miestus ir rajonus. Informacija nuolat atnaujinama dalyvių pasidalinimais.

AKMENĖ IR AKMENĖS RAJ.

Akmenės r. Akmenės gimnazija
Ačiū sumanytojams už idėją, už galimybę prisijungti prie šios akcijos.Vaikai šoko noriai, stengėsi išreikšti savo jausmus, bei emocijas. Manau kad choreografinė medžiaga labiausiai tiko 3-6 klasių mokiniams.Mažesniems reikėtų labai ilgai mokytis, tai jiems greitai atsibostų. Šokome sporto salėje, todėl kad lauke šokant su striukėmis judesiai būtų nepilnaverčiai.Man, kaip šokio mokytojai, šio šokio ruošimas taip pat suteikė naujos patirties, bei puikių emocijų.
Dalyvių skaičius: 68


Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija

Žemės šokis 2017
Pirmą kartą Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija dalyvavo socialiniame projekte „Apkabinkime Žemę“ taikai ir vienybei Žemėje. Džiaugėmės savo bendruomenės susitelkimu, pasiūlytomis idėjomis, kaip geriau pasiruošti paminėti Žemės dieną. Visi mokyklos mokiniai, mokytojai, tėveliai miesto aikštėje šoko masinį šokį Žemei. Žemės šokis – įsimintina pamoka visiems.

Dalyvių skaičius: 650


Naujosios Akmenės vaikų lopšelis-darželis „Atžalynas“

Šokis Žemei vaikams labai patiko. Savo šokiu kvietėme saugoti ir tausoti Žemę, mylėti ją.
Prie šokio mielai prisijungė visi lopšelio-darželio „Atžalynas“ pedagogai ir kiti darbuotojai.
Mums buvo džiugu šokti bendrą šokį su visa Lietuva.
Dalyvių skaičius: 124


Naujosios Akmenės vaikų lopšelis-darželis „Buratinas“

Naujosios Akmenės vaikų lopšelis-darželis „Buratinas“ pateikia savo ŠOKĮ ŽEMEI. Labai stengėmės ir vaikai noriai mokėsi šokti šį šokį. Šokome gerose emocijose ir su puikia nuotaika.

Dalyvių skaičius: 20

AZ NAUJ AKMENE BURATINAS


 JONIŠKIS IR JONIŠKIO RAJ.

Skaistgirio gimnazija, Joniškio r.

Šokį šoko Merginų šokio grupės ir jaunučių šokio grupės narės.

Dalyvių skaičius: 16


Žagarės specialioji mokykla

Šokį Žemei šoko mokyklos mokiniai ir mokytojai. Ruošėsi atsakingai, daug repetavo. Visi džiaugiasi prisidėję prie akcijos.

Dalyvių skaičius: 28

AZ SIAUL ZAGARES SPEC


Žagarės regioninio parko direkcija, Joniškio r. Žagarės gimnazija

Žagarės regioninio parko direkcija pakvietėme Žagarės gimnazijos 1-5 kl. mokinius įsijungti į projektą ir įteikti ŽEMEI dėkingumo, meilės, rūpestingumo dovaną – bendrą šokį. Šokiui ir emocijai išreikšti pasirinkta G. Paškevičiaus daina „Mano kraštas“. Džiaugiuosi, kad daugumos akyse buvo galima išskaityti meilę Žemei: lyriškai ilgesingą, šviesiai iškilmingą, graudžiai skaudžią. Manau, kad šokis – dovana Žemei – savo tikslą pasiekė. Mokiniai vardino priežastis, kada Žemė liūdi, kada verkia, o kada ji džiūgauja ir yra linksma. Vaikai įsipareigojo nešiukšlinti, elgtis gamtoje atsakingai, taupyti elektrą ir vandenį, dalyvauti talkose tvarkant aplinką, pasirūpinti savo kiemo švara.

Dalyvių skaičius: 90

JONISK-Zagares spec mok


Joniškio „Aušros“ gimnazijos merginų ir jaunimo šokių kolektyvas

Jaunimas noriai mokėsi ir dalyvavo šioje akcijoje. Matėsi, kad jiems tai svarbu ir aktualu.

Dalyvių skaičius: 18


KELMĖ IR KELMĖS RAJ.

Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Dalyvių skaičius: 100

KELM Krazantes progim (2)


PAKRUOJIS IR PAKRUOJO RAJ.

Linkuvos gimnazija

Šokdami šokį Žemei, mes jautėmės lyg susilieję su ja. Jis mus visus sujungė į vieną visumą. Šokio judesiais išreiškėme visus jausmus planetai, suvokėme, kad ją reikia stipriai ir karštai mylėti bei branginti. Mylėkime ir saugokime Žemę, nes tai mūsų vieninteliai namai. Ačiū projekto organizatoriams.

Dalyvių skaičius: 61

PAKR-Linkuvos-gimnaz (1)


Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla

Pakruojo rajono Pašvitinio pagrindinės mokyklos 1-4 ir 7 klasių mokiniai prisijungė prie socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ taikai ir vienybei Žemėje organizuotos iniciatyvos „Šokis Žemei“. Pasaulinę Žemės dieną – 2017 m. kovo 20 d. 12.00 val. Pašvitinio miestelio aikštėje dovanodami šokį Žemei mokyklos bendruomenė norėjo parodyti, kad labai rūpi mūsų planetos ateitis.

Dalyvių skaičius: 41

AZ SIAUL PAKRUJ PASVITINIO MOK


RADVILIŠKIS IR RADVILIŠKIO RAJ.

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla

Pasaulinė Žemės diena – kovo 20-oji!
Jau daugelį metų Radviliškio rajono Ekologinio ugdymo centras ir Gražinos pagrindinė mokykla rajono mokinius ir mokytojus kovo 20 dieną sukviečia į akcijas, koferencijas, renginius, skirtus Pasaulinei Žemės dienai. Šiais metais į renginį „Mažais žingsneliais – didelių tikslų link“ atvyko per aštuoniasdešimt mokinių iš Baisogalos, Šeduvos, Lizdeikos, Vaižganto, Sidabravo, Šiaulėnų M.Šikšnio, Grinkiškio J.Poderio gimnazijų, Vaižganto progimnazijos, Pakalniškių, Alksniupių, V.Kudirkos, Pociūnėlių, Gražinos pagrindinių mokyklų, Jaunimo mokyklos.
Renginio organizatoriai numatė veiklas ir mokiniams, ir jų mokytojams: pedagogai dalyvavo seminare „Z kartos vaikai“

Dalyvių skaičius: 72

https://youtu.be/xphbh2jU3ws


Radviliškio jaunimo mokykla

Radviliškio jaunimo mokyklos komanda taip pat prisijungė prie Socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ taikai ir vienybei Žemėje organizuotos iniciatyvos „Šokis Žemei“. Pasaulinę Žemės dieną – 2017 m. kovo 20 d. dovanojome ŠOKĮ ŽEMEI! Žemės dienai skirtas šokis suvienijo mūsų bendruomenę, nes mums rūpi išsaugoti tai, kas svarbiausia – ŽEMĘ!

Dalyvių skaičius: 50


Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Šį šokį šokome tris kartus – rodėme jį mūsų mokyklos svečiams iš užsienio (Ispanijos, Italijos, Rumunijos, Bulgarijos), skleidėme šią puikią žinią , dalinome lankstinukus. Mūsų svečiai buvo sužavėti šia idėja, mokinių nuoširdžiu atlikimu ir gausa. Kovo 20 dieną 12 val. šokome ir filmavome, pakilia nuotaika keliavome į kaimyninės mokyklos (Gražinos pagrindinės mokyklos) kiemą ir susijungę su gražiniečiais, kartu šokome Žemės šokį.

Dalyvių skaičius: 298


Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

Kovo 20 d. Šeduvos gimnazija surengė gražią akciją skirtą tarptautinei Žemės dienai paminėti. 12 val. moksleivių eisena grojant orkestrui žygiavo į Šeduvos miesto aikštėję, kur gimnazijos mokiniai dalinosi mintimis apie Žemės išsaugojimą. Apie 150 pradinių klasių mokinių padovanojo šokį skirtą Žemei. Moksleiviai šokio pamokų metu mokėsi šio šokio judesių, diskutavo apie Žemės išsaugojimo svarbą, ieškojo būdų kaip jie gali padėti, kad mūsų planeta taptų gražesnė.

Dalyvių skaičius: 150AZ SIAUL SEDUVOS GIMNAZIJA


Radviliškio r. Šeduvos lopšelis – darželis

Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai dalyvavo kovo 20 d. Šeduvos miesto aikštėje vykusiame renginyje skirtame tarptautinei Žemės dienai. Šiame renginyje savo šokį Žemei dovanojo apie 50 šio darželio vaikų.

Dalyvių skaičius: 50AZ SIAUL SEDUVOS


ŠIAULIAI IR ŠIAULIŲ RAJ.

Gruzdžių gimnazija

Dalyvavo 2, 3, 4, 5, 7, IIa klasių mokiniai. Šokį išmoko atlikti pamokų metu. Šokis visiems patiko, mielai dalyvausime kitose projektuose.

Dalyvių skaičius: 40


Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla

2017 m. kovo 20 d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje, šios mokyklos pradinukai paruošė Tarptautinę dovaną Žemei, Pasaulinės Žemės dienos proga. Šį šokį išmoko net 7 klasės. Vaikai noriai mokėsi šokio, jiems labai patiko šokti pagal Michael Jackson muziką, patiko šokio choreografija. Žinodami, kad dovanodami šią dovaną Žemei, bus filmuojami, vaikai nuo pat ryto pasipuošę laukė šokio pradžios. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokiniai aktyviai ir noriai ir vėl sudalyvaus Jūsų kituose projektuose.

Dalyvių skaičius: 140

AZ KURSENU S ANGLICKIO MOK


Šiaulių Jėzuitų mokykla

Apkabinkim savo Žemę!, kuri sukdamasi apie savo ašį skrieja aplink Saulę ir dovanoja mums dienas ir naktis, žiemas ir vasaras, kuri nepavargdama mums leidžia eiti savo keliais, kuri tik susigūžia nuo karo trenksmo ir vėl žvelgdama į Dangų tikisi, kad ją apkabins mylinčios vaikų rankytės.

Dalyvių skaičius: 17

AZ SIAUL JEZUITU GIMNAZ

Šaulių Juliaus Jononio gimnazija

Šokis dėl tam tikrų priežasčių buvo sušoktas truputį vėliau. Daug teigiamų emocijų ir geros nuotaikos suteikė Žemės šokis ir pasiruošimas jam.

Dalyvių skaičius: 25


Šiaulių logopedinė mokykla

Šokį atlieka p – 4kl. didelių specialiųjų poreikių mokiniai. Vaikams labai patiko šokti. Noriai mokėsi atlikti judesius ir džiaugėsi, kad turėjo galimybę išmokti šokį, skirtą Žemės dienai.

Dalyvių skaičius: 30

SIAUL-Logop mok

 


Šiaulių lopšelis darželis ,,Eglutė“

Lopšelio-darželio ,,Eglutė“ vaikai ir pedagogai džiaugėsi galėdami prisijungti prie socialinio projekto ,,Apkabinkime Žemę“ ir gražų pavasario rytą visiems buvo gera kartu susivienyti, susikabinti rankomis ir padovanoti ŽEMEI pagarbos, meilės, rūpestingumo dovaną – bendrą šokį. Juk mums rūpi mūsų Žemė. Visi trokštame, kad ji būtų žydinti, švari, čiulbėtų paukšteliai….

Dalyvių skaičius: 160

AZ SIAUL LD EGLUTE


Šiaulių lopšelis – darželis „Ežerėlis“

Vaikai su auklėtojomis šoko masinį žemės šokį ir dalyvavo pilietinėje – meninėje akcijoje „Mažas maišelis – didelė žala“. Ugdytiniai su pedagogais ruošėsi šokiui visą mėnesį.Vaikai tiesiog tobulai sušoko. Vaikai grįžo į darželį džiugiomis emocijomis, nešini dovanotais balionais.

Dalyvių skaičius: 14

AZ SIAUL LD EZERELIS


Šiaulių lopšelis darželis „Gintarėlis“ ,,Kiškučių“ grupė

Jau gražia tradicija tapo kiekvienais metais organizuoti renginius, skirtus Žemės dienai paminėti ir šokti šokį. Todėl ir mes su savo grupės vaikučiais nusprendėme sudalyvauti ne tik šokant, bet ir akcijoje „Mažas maišelis- didelė žala“ .Vaikai buvo labai susidomėję, pamatę tiek daug kitų didelių ir mažų vaikų, ir patys stengėsi šokti, buvo susikaupę. Puikus renginys, kitais metais paaugsime ir būtinai dalyvausime.

Dalyvių skaičius: 11

SIAUL-ld Gintarelis


Šiaulių lopšelis darželis „Saulutė“

Gražų pavasario rytą visus vaikus sukvietėme paminėti pasaulinės Žemės dienos. Tvirtai susikabinę rankomis šokome šokį Žemei, nes ir mums mažiems rūpi mūsų Žemė, kad ji būtų žalia, švari ,neužteršta , čiulbėtų paukšteliai , žydėtų gėlytės …

Dalyvių skaičius: 110

SIAUL- l-d-Saulute (1)


Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“

Šokis – nuostabi dovana Mūsų planetai, suteikusi daug teigiamų emocijų vaikams.

Dalyvių skaičius: 40

SIAUL-Gruzdziu l-d-Puriena (1)


Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis“

Šiaulių l.-d. „Žiogelis“ „Bitučių“ grupės vaikai ir trys pedagogai iš anksto ruošė šokį Žemei. Išmokę šokį dalyvavome Šiaulių m. Prisikėlimo aikštėje vykusiame renginyje. Šokį Žemei vaikai šoko labai entuziastingai būryje kitų kolektyvų. Renginį stebėję tėveliai džiaugėsi ir didžiavosi savo vaikais, jų gebėjimu šokiu perteikti meilę Žemei.

Dalyvių skaičius: 23

AZ SIAULIU LD ZIOGELIS


 Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla

Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos 9-10 klasių mokinės pirmą kartą dalyvavo akcijoje „Šokis Žemei“. Tai buvo puiki galimybė draugiškai, vieningai ir prasmingai paminėti Pasaulinę Žemės dieną.

Dalyvių skaičius: 4

SIAUL- Normundo Valterio mok


Šiaulių PRC statybos skyrius

Nesudėtingas, įvairūs judesiai, gerai, kad vaizdo įrašas buvo atsiųstas prieš šventę.

Dalyvių skaičius: 24

SIAULIU_PRC


Šiaulių r. Aukštelkės mokykla

Šokis žemei subūrė mokinius bendram tikslui. Pirmą kartą taip minėjome Žemės dieną. Mokiniams buvo įdomu, nekasdieniška. Ačiū jums už tokią nuostabią idėją!

Dalyvių skaičius: 40

AZ SIAUL R AUKSTEKLE 2


Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis

Visus vaikus į salę sukvietė renginys „Žemė – mylima“. Vedančioji varnelė vaikams sekė pasaką apie žemę. Visi kartu diskutavo, kodėl reikia saugoti ir mylėti žemę. Kaip reikia elgtis miške, kaip galima padėti Žemei ir pan.
Renginiui pasibaigus vaikai pažadėjo elgtis gamtoje atsakingai, kad švari aplinka, grynas oras, tyras vanduo, paukštelių čiulbėjimas, visos aplinkos judesys džiugintų visus. O varnelė džiaugėsi gavusi puikių patarimų. Visi kartu su vaikais pasveikino bundančią šokiu.

Dalyvių skaičius: 70


Šiaulių r.Gruzdžių lopšelis-darželis ,,Puriena“

Kiekvienais metais kovo 20 diena minima Pasaulinė Žemės diena, kuri mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Mums džiugu, kad galėjome su ugdytiniais, bendruomene pasveikinti Žemę su jos diena ir padovanoti jai ypatingą dovaną –šokį, suburiant kolektyvą bendriems darbams. Visą tai darėme su gera nuotaika ir užsidegimu, aktyviai įsijungdami į šokio pamokas.

Dalyvių skaičius: 50


Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Buratinas“

Prieš pradėdami mokytis šokį, kartu su vaikais kalbėjome apie Žemės dieną, kodėl ji minima, kodėl svarbu ją saugoti ir branginti. Diskutavome apie žmonių santykį su gamta, aplinkosaugą.
Žemės dieną, pasipuošę žalia ir geltona spalvomis, vaikai dovanojo Žemei savo šokį.

Dalyvių skaičius: 48


 Šiaulių r. Kužių lopšelis – darželis „Vyturėlis“

Kaip ir kasmet, mūsų lopšelis-darželis tradiciškai paminėjo pasaulinę Žemės dieną. Šįkart susirinkusius kieme vaikučius aplankė Pingvinai, kuriuos pas mus atginė jų gimtinėje prasidėjęs atšilimas bei pradėję tirpti ledynai. Jie ir paskelbė žinią, jog teršiamai ir nesaugomai gamtai gresia pavojus ir, kad mūsų pareiga rūpintis ir saugoti Žemę. Kartu su Pingvinais vaikučiai prisiminė, ekologines taisykles, kurias privalu žinoti, norint išsaugoti švarią ir gražią gamtą, papuošė medelius iš antrinių žaliavų pagamintais papuošimais ir visi kartu sušoko bendrą šokį „Apkabinkime žemę“.

Dalyvių skaičius: 60

dav


Šiaulių P.Avižonio regos centras

P. Avižonio regos centro priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai šokį Žemei mokėsi ne tik grupėje, muzikos salėje, bet ir namuose. Kelis kartus peržiūrėjo šokio Žemei pamokas, stengėsi savo judesiais perteikti savo jausmus. Kartu su kitomis švietimo įstaigomis dalyvavome Žemės dienos šventėje – dovanojome šokį Žemei Šiaulių Prisikėlimo aikštėje, šokome jį savo įstaigos Žemės dienos renginyje.

Dalyvių skaičius: 16

AZ SIAUL P AVIZONO


Šiaulių r. Meškuičių gimnazija

Šaltas vėjas nesutrukdė visiems kartu pasveikinti Žemę:) Į šokį noriai įsitraukė mažieji – pradinių klasių mokiniai. Iniciatyvą aktyviai palaikė gimnazijos Mokinių taryba: pirmiausiai patys išmoko šokį, tuomet mokė mažuosius ir vyresnius mokinius. manome, kad šokis pavyko…

Dalyvių skaičius: 90

SIAUL -Mesk-gimnazija (2)


Šiaulių specialiojo ugdymo centras

Na ir kas , kad mes truputį kitokie, bet mes labai gerbiame, tausojame ir saugome savo Žemę, o šiandien Jai net šokome. Ir nesvarbu, kad šokome ne masinį šokį, ne miesto aikštėje, bet šokome su didele meilę.

Dalyvių skaičius: 25

SIAUL-spec ugd mok (2)


Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinių šokių kolektyvai „Čip čip“ ir „P.M.“

Beruošdami Tarptautinę dovaną Žemei, Pasaulinės Žemės dienos proga, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinių šokių kolektyvai „Čip čip“ ir „P.M.“ 2017 m. kovo 20 d. Kuršėnų parke padovanojo šokį Žemei. Kolektyvus paruošė ŠRSKC šiuolaikinių šokių kolektyvų vadovė Gitana Ramanauskaitė ir mokytojos Daiva Samuilienė ir Rima Kudrevičienė. Kadangi tokiame projekte dalyvavome pirmą kartą, likome labai sužavėti, todėl, manau ir kitais metais būtinai prisijungsime prie Jūsų komandos. Šokis vaikams labai patiko, noriai rinkosi į repeticijas, o ir diena, kada šokome šokį buvo saulėta ir kupina pavasariškos nuotaikos.

Dalyvių skaičius: 45


Gataučių M. Katiliūtės mokykla. „Šokis“

Nors mūsų dalyvavusių būrelis buvo nedidelis, tačiau labai norėjome prisijungti prie šio socialinio projekto taikai ir vienybei Žemėje. Šitą šokį mes sušokome savo mokyklos mažiausiems: darželinukams, priešmokyklinės ir pradinių klasių mokiniams.

Dalyvių skaičius: 14

AZ SIAU KATILIUTES MOK


Šiaulių „Sandoros“ progimnazija

Kovo 20 d. Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštėje vyko Žemės dienai paminėti skirtas renginys. Išskirtinę dovaną mūsų planetai – masinį šokį – atliko Šiaulių miesto vaikai ir moksleiviai. Prie jų gausaus būrio prisijungė ir 3a klasės mokiniai su šokio mokytoja Milda bei mokytoja Daiva.

Dalyvių skaičius: 22

AZ SIAUL SANDOROS PRO


Šiaulių miesto švietimo įstaigų dovana mūsų planetai – masinis „2017 Šokis Žemei“.

Dalyvavo 25 įstaigos

SIAUL-Viesas rengin (5)

SIAUL-Viesas rengin (8)SIAUL-Viesas rengin (3)SIAUL-Viesas rengin (6)

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>