ŠIAULIŲ APSKRITIES ĮSTAIGOS


Joniškio r. Gataučių M. Katiliūtės mokykla

Mokykla dalyvaudama akcijoje „Apkabinkime Žemę 2018. Lietuva dėkoja“, sako AČIŪ šalims, su kuriomis kartu dalyvauja Erasmus+ projekte „Jobortunities“.
Mes savo padėką ir meilę siunčiame – Slovėnijai, Portugalijai, Vengrijai, Italijai, Estijai, Vokietijai.

Dalyvių skaičius: 17

Jonisk Katiliut mok LT dekoja


Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla

Dalyvių skaičius: 200

Prie akcijos „APKABINKIME ŽEMĘ 2018. LIETUVA DĖKOJA“ prisijungė ir mokiniai iš Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos. Organizuotos akcijos metu „Apkabinkime žemę“ mokiniai susipažino su Senegalo Respublika, jos kultūra, geografine padėtimi, atributika. Žemesnių klasių mokiniai darė Senegalo vėliavėles, piešė Lietuvos ir Senegalo žemėlapius, klausėsi muzikos. 6-8 klasių mokiniai pasakojo pradinukams apie šią nuostabią ir drąsią šalį, kuri 1991 m. rugsėjo 7 dieną pripažino Lietuvą kaip valstybę ir išdrįso pasakyti „LIETUVA, MES PRIPAŽĮSTAME TAVE KAIP VALSTYBĘ IR NUO ŠIOL TU ESI LYGIATEISĖ NARĖ PASAULIO ŠALIŲ ŠEIMOJE.“ Nuoširdus AČIŪ šiai gražiai šaliai, kurioje gyvena tokie drąsūs žmonės!

 https://youtu.be/K2ecEBYa5sc

Kursen Stasio Anglickio mok LTdekoja

 


Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos bendruomenė aktyviai ruošėsi Lietuvos šimtmečio paminėjimui. Lietuvos šimtmetis pasveikintas gražiu šventiniu minėjimu – koncertu „Su gimtadieniu, Lietuva“, kuriame šilčiausi žodžiai išsakyti Lietuvai, jos istorijai. Technologijų ir dailės mokytojų iniciatyva dėkingumas Lietuvai išreikštas prasmingu mokytojų ir mokinių darbu – „Ąžuolo vainikas Lietuvos šimtmečiui“, puošiančiu mokyklą.
Mūsų mokykla dėkingumo žinutę už šalies pripažinimą 1991m. rugsėjo 20 dieną išsiuntė Laoso valstybei. ຂອບໃຈ. Ačiū!

Dalyvių skaičius: 620

NaujAkmenes Saulet gimnaz LTdekoja2

 


Pakruojo raj. Žeimelio darželis-daugiafunkcis centras „Ąžuoliukas“

Visą savaitę vyko veikla susijusi su Kanada. Vaikai susipažino su Kanados atributika, sužinojo, kur yra Kanada. Išmoko pasakyti ačiū – thank you ir merci – Kanados valstybinėmis kalbomis. Patys, su auklėtojų pagalba, gaminosi vėliavėles.

Dalyvių skaičius: 50

Pakruo-Zeimel d LTdekoja

 


 Radviliškio jaunimo mokykla

Tarptautiniame projekte „Apkabinkime Žemę“ Radviliškio jaunimo mokykla sveikino Lietuvą ir dėkojo Indonezijai.

Dalyvių skaičius: 20

Radvil Jaunimo mokykla LTdekoja


Radviliškio raj. Sidabravo gimnazija

Sidabravo gimnazijos bendruomenė aktyviai įsitraukė į projekto organizatorių bei kuratorės Dalios Skvireckienės iniciatyvas, skirtas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui. Džiaugiamės mokyklos bendruomenės parengtais puikiais darbais – akcijomis: „Dėkingumo laiškas Lietuvai“ ir „Apkabinkime Žemę 2018. Lietuva dėkoja“. Mokiniai rengė projektus – pristatymus: „Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – metis“, „Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas“, „Lietuvos ir Prancūzijos simboliai“ bei gamino lietuviškas ir prancūziškas vėliavėles, širdies formos simbolines vėliavas. Mokyklos erdvės spindėjo nuo mokinių ir mokytojų kurtų karpinių, piešinių, eilių, frazių bei lietuviškų ir prancūziškų dainų.

Dalyvių skaičius: 100

Radvil r Sidabravo gimnaz LTdekoja

http://www.radviliskis.lt/lit/Tarptautiniame-projekte–apkabinkime-zeme–sidabravo-gimnazijos-bendruomene-sveikino-lietuva-ir-dekojo-prancuzijai


Skaistgirio gimnazija

Dalyvių skaičius: 250

Akciją ,,Apkabinkime Žemę 2018. Lietuva Dėkoja“ Skaistgirio gimnazijoje inicijavo ir vykdė Mokinių taryba.
Bendrai nuotraukai iš paukščio skrydžio pasipuošusi tautinėmis apyrankėmis ir vėliavėlėmis susirinko visa gimnazija – nuo ikimokyklinukų iki abiturientų. Po to visi iškeliavo į žygį ir aplankė šešis išlikusius iki šių dienų šimtamečius klevus, kurie buvo pasodinti vasario 16 d. prieš šimtą metų.
Savo padėkos laišką ir akcijos foto siuntėme Kosovo keturioms švietimo įstaigoms.

Siaul-Skaisgirio gimn LTdekoja (1)

Siaul-Skaisgirio gimn LTdekoja (3)


Šiaulių lopšelis-darželis,,Žiogelis“

Dalyvių skaičius: 12

Nuoširdi padėka Izraelio valstybei nuo Šiaulių lopželio-darželio „Žiogelis“ vaikų. Būkime kartu, net ir už tūkstančius kilometrų!

Siaul ld Ziogelis LT dekoja

Siaul ld Ziogelis LT dekoja1


Šiaulių lopšelis-darželis „Žirniukas“

Dalyvių skaičius: 74

Akcija “APKABINKIME ŽEMĘ 2018. LIETUVA DĖKOJA.”
Malonu, kad Jūsų inicijuota respublikinė akcija sutelkė Lietuvos ugdymo įstaigoms galimybę padėkoti pasaulio šalims, pripažinusioms Lietuvos nepriklausomybę ir nusiųsti joms elektroninius padėkos laiškus.
Mūsų darželio vaikai kartu su pedagogais dėkojo Mauritanijai, kad pripažino mūsų valstybę kaip lygiateisę narę Pasaulio šalių šeimoje.
Ruošdamiesi vaikai piešė Mauritanijos vėliavą, palyginę ją su savo šalies vėliava, rado panašumų – ji taip pat trispalvė.
Akcijos metu “Zuikių”, “Boružėlių”, “Nykštukų” ir “Ežiukų” grupių ugdytiniai sužinojo, kur yra Mauritanija kaip atrodo jos gamta, žmonės, susipažino su tos šalies atributais.

Siaul-ld Zirniukas LTdekoja

Siaul-ld Zirniukas LTdekoja1


Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Dalyvių skaičius: 120

Kuršėnų l/d „Nykštukas“ auklėtiniai, kartu su auklėtojomis, dalyvauja akcijoje „Apkabinkime žemę 2018. Lietuva dėkoja“, kurios tikslas padėkoti toms valstybėms, kurios kažkada išdrįso pasakyti mūsų šaliai: „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi lygiateisė narė Pasaulio šalių šeimoje.“ Šiemet, kovo 8d., darželio kieme susibūrę nykštukiečiai dėkojo Kolumbijai ir išsiuntė šios šalies gyventojams dėkingumo laišką. Dėkingumo laišką vaikai kūrė ir Lietuvai, dėkodami valstybei už tai, kas mažiesiems piliečiams svarbu, brangu ir artima.Kartu su mūsų ir visų akcijos dalyvių padėkomis Lietuvos pažadinta meilės ir dėkingumo banga ritasi per Žemę! ️


Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras

Šiaulių r. Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro vyresniųjų klasių mokinių bendruomenė nusprendė dalyvauti socialiniame projekte „Apkabinkime žemę 2018. Lietuva dėkoja“ siekdami kuo prasmingiau ir įdomiau paminėti atkurtos Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį. Dalyvavimas pilietinėse ir socialinėse akcijose mums pasirodė tam tinkama veikla.
Už nepriklausomos Lietuvos pripažinimą dėkojome Serbijai. Geografijos pamokų metu rinkome informaciją apie šios šalies valstybingumo simbolius, istoriją, papročius ir tradicijas. Anglų k. pamokose vyko pristatymai užsienio kalba, kūrėme padėkos formą.
Projekto metu patobulinome pažintines, sociokultūrines, bendravimo užsienio kalba kompetencijas.

Dalyvių skaičius: 25

Siaul-Rauden-mok-LTdekoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>