Projektas „Tavo žinia žmonijai“

Brangieji Žemės draugai,

artėjant tarptautinei Žemės dienai kviečiame perduoti savo žinią Žmonijai. Ar Žmonija verta to, kad perduotum Jai žinią? Jei taip, registruokis naujame projekte „TAVO ŽINIA ŽMONIJAI“.

Kaip tai padaryti?

  • Sugalvok, ką norėtum pasakyti Žmonijai.
  • Įrašyk tai į video, o gal išreikšk tai per fotografiją, piešinį, posmą, dainos ištrauką ir t.t. Beje, tai gali būti tiek asmeninė, tiek kolektyvinė žinia.
  • Įkelk tai į „Instagram“ programą, nurodydamas atstovaujamos įstaigos pavadinimą. Žinučių galite kelti tiek, kiek norite, skaičius neribojamas.

Prisijungimai prie Instagram

Jei tavo amžius iki 12 metų, savo žinią įkelk čia (vaikuziniazmonijai, prisijungimo slaptažodį atsiųsime pasibaigus registracijai iki 03.15).
Jei tavo amžius nuo 12 metų iki … , savo žinią įkelk čia (tavoziniazmonijai, prisijungimo slaptažodį atsiųsime pasibaigus registracijai iki 03.15).

Kada? Nuo kovo 13 d. iki balandžio 22 d. – Žemės vėliavos dienos.

Turi žinią? Registruokis iki 2021.03.12 – registracijos forma.

Kai per „Instagramą“ nusiųsi žinią Žmonijai, parašyk mums apie tai, užpildydamas šią atspindžių formą, kuri galios iki 04.25 d., nes norime iki 05.31 d. jums atsiųsti dalyvio pažymėjimus.

Metas prabilti. Metas bendrauti.

„Gyvosios planetos“ komanda
Kontaktinis asmuo:
Dalia, tel.+370 601 19357, dalia@apkabinkimezeme.lt

TAVO ŽINIA ŽMONIJAI 2021

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>