Plungės r. Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

min Plunges emaiciu Kalvarijos (12)

Mūsų įspūdžiai:

Džiaugiamės, kad mūsų renginio diena sutapo su tikrojo pavasario pradžia: sparčiai tirpo sniegas, skaisčiai švietė saulė, girdėjosi parskridusių paukščiukų balsai. Smagiausia buvo, kai susikibome rankomis ir taip prisidėjome prie Žemės apkabinimo akcijos, o paskui kėlėme grįžusiems sparnuočiams inkilėlius, kuriuos vaikai gamino per technologijų pamokas.

 Mūsų palinkėjimai:

Linkime visiems tokias šventes, renginius organizuoti savo mokyklose, įstaigose ir pasitikti ateinantį pavasarį – gamtos atbudimo metą.

 Projekte dalyvavo:

apie 300 žmonių (77 pradinių kl. mokiniai ir 4 mokytojos, 190 mokinių iš 5-11 kl. ir jų vadovai, mokyklos administracija, mokytojai ir svečiai – apie 30 žmonių: iš Žemaitijos Nacionalinio parko, Telšių miškų urėdijos, atvyko jaunųjų miškininkų būrelio nariai su savo vadove iš kaimyninės Alsėdžių vidurinės mokyklos).

 

 

 

 

 

 

One Comment on “Plungės r. Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>