PLUNGĖS LOPŠELIS -DARŽELIS ,,NYKŠTUKAS”

bulgarija ir lietuva

Mes apsikabinome vasario 14 d. 10.30. pakvietėme savo draugus iš Vilniaus ,,Obelėlės”, Rietavo lopšelio-darželio ir Bulgarijos Varnos miesto ЦДГ№13 „Звездичка“.

Mūsų kvietimas Bulgarijai

)

Vasario 14dieną, pasidabinę trispalve atributika, šypsenomis, gera nuotaika 88 žmonės iš Plungės lopšelio-darželio „Nykštukas“  sujungė savo rankas ir bendra daina išreiškė savo draugiškumą, meilę Lietuvai.  Per Valentino dieną mes simboliškai apkabinome Lietuvą, vieni kitus ir garsiai sušukome „Mes tikrai mylim Lietuvą!“.

Bulgarijos Varnos miesto lopšelio-darželio Nr.13 „Žvaigždutė“  (Целодневна детска градина №13 „Звездичка”) vyresniosios grupės vaikai atsiliepė į mūsų kvietimą ir vasario 14-ąją apsikabinę mintimis buvo kartu su mumis.

Savo grupėje jie išsikėlė Lietuvos trispalvę ir atsiuntė mums visiems šiltą muzikinį linkėjimą.  10 vaikų iš Bulgarijos apsikabinę per Valentino dieną  išreiškė savo meilę vienas kitam,  tolimai šaliai Lietuvai, Žemei!

Varnos miesto lopšelio-darželio Nr.13 „Žvaigždutė“   muzikins sveikinimas:

)

 

(Šis dalyvis jau pateikė visą konkursui reikalingą informaciją.)PLUNGĖS LOPŠELIS -DARŽELIS ,,NYKŠTUKAS”, 100% based on 269 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>