Šokis Žemei – pavyzdinis įrašas

Informacija sukelta abėcėlės tvarka pagal šios apskrities miestus ir rajonus. Informacija nuolat atnaujinama dalyvių pasidalinimais.

ALYTUS IR ALYTAUS RAJ. – 18 įstaigų 

Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis

Interneto pagalba išsiaiškinome kur randasi pasirinktos šalys, pamatėme šių šalių kraštovaizdžius, susipažinome su šių šalių simbolika: valstybine vėliava, herbu, žemėlapiu. Nutarėme pasigaminti šių šalių vėliavėles. Visi išėję į lauką, su vaikais sustojome į draugystės širdelę ir nusifotografavome su jų vėliavėlėmis. Tarėme nuoširdžiausią AČIŪ,  už suteiktą galimybę vadintis VALSTYBE – LIETUVA. Nutiesėme draugystės tiltą ir nusiuntėme savo apkabinimą Laosui ir Kirgizijai.

Dalyvių skaičius 123

**********************************************************************************************

Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla

Į akciją įsitraukė 56 vaikai ,6 pedagogai , darželio darbuotojai . Vaikai ir visa darželio bendruomenė ištiesė draugystės ranką Jordanijai . Supažindinome vaikus su Jordanijos valstybės simbolika , kultūrą ,papročiais , nacionaliniais valgiais .Darželio virėjos pagamino nacionalinį Jordanijos patiekalą . Vaikai sakė: ,,Ačiū  ,Jordanijai ,kad tu pripažinai Lietuvą pilnateise nare Pasaulio šalių šeimoje “ .

Dalyvių skaičius 500

Vaiku_stovykla_01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**********************************************************************************************

LAZDIJAI IR LAZDIJŲ RAJ. -5 įstaigos

Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla

Kovo 10 diena, 12:30 val., Onuškio Donato Malinausko gimnazijos mokiniai, mokytojai ir mokinių tėveliai, gimnazijos kiemelyje, sustoje į širdelės formą garsiai  dėkojome Malio respublikai, kad mus pripažino pilnavertę nare Pasaulio šalių šeimoje.

Besiruošiant dėkoti, intensyviai domėjomės Malio respublika. Dėkodami klausėmės Malio himno. Visą dieną visi mokyklos mokiniai, mokytojai, darbuotojai buvome įsisege Malio herbą.

Pasirinkome Malio respubliką neatsitiktinai, Malio vėliavą yra tokių pačių spalvų kaip ir mūsų, tik išdėstymas skiriasi.

**********************************************************************************************

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>