PANEVĖŽIO APSKRITIES ĮSTAIGOS

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija

Dalyvių skaičius: 15

Vaikai susipažino su valstybėmis, kurios pripažinio Lietuvos nepriklausomybę ir buvo šio svarbaus Lietuvai įvykio liūdininkais. Mokiniai domėjosi Kubos gamta, istorija, žmonių gyvenimo ypatumais. Norėdami pasveikinti Kubą jų valstybine kalba, mokiniai mokėsi ispanų kalbos. Akcijoje dalyvaujantys mokiniai fotografavo, filmavo, kūrė pasveikinimo žodžius, gaminosi vėliavėles. Į akciją buvo įtraukti ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.


Juodupės lopšelis-darželis

Dalyviu skaicius: 63

Akcijai labai ruošėmės. Vaikams buvo įdomu sužinoti, kur yra Čekija, kokia jos vėliava, kaip skamba kai kurie žodžiai čekų kalba. Visi kartu aiškinomės už ką mes dėkojame Čekijai. Čekijos darželiui parašėme laišką ir tikimės sulaukti atsakymo. Nepamiršome ir Lietuvos – mūsų Tėvynės. Jai taip pat tariame AČIŪ. Ta proga padarėme didelį paveikslą.

 

Juodup-ld-LTDekoja

Juodup-ld-LTDekoja1


Pasvalio specialioji mokykla

Dalyviu skaicius: 48

Vasario 26 d. Pasvalio specialioji mokykla dalyvavo akcijoje „Apkabinkime žemę 2018. Lietuva dėkoja“. Akcijos organizatoriai kvietė padėkoti valstybėms, kurios pripažino mūsų valstybę kaip pilnateisę narę pasaulio šalių šeimoje. Mes dėkojome Sent Vinsento ir Grenadinų valstybei, kuri 2007 m. vasario 5 d. pripažino mūsų šalį. Šios akcijos dėka susipažinome su šios valstybės vėliava, herbu, kultūra. Neišsigandę šalčio, pasipuošę šios šalies vėliavomis, apkabinome labai tolimą Sent Vinsento ir Grenadinų valstybę. Šioje gražioje akcijoje iš viso dalyvavo 48 bendruomenės nariai: mokiniai, mokyklos direktorė, grupių auklėtojai, mokytojai.

 

Pasval spec mok LTdekoja


 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

Dalyviu skaičius: 100

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos mokiniai ir darželis minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną kūrė padėkos laiškus Lietuvai, siuntė padėką Paragvajui – Lietuvos ir Paragvajaus vėliavas jungiančią širdį.

 

Pasval r Poskos pagrind mok LTdekoja

 


Panevėžio Jaunuolių dienos centras

Dalyviu skaičius: 70

Jaunuolių dienos centras – įstaiga teikianti dienos užimtumą jaunimui, turinčiam proto negalia.
Mes jungiamės prie akcijos „Dėkingumo laiškas“.
Dėkojame Žaliojo Kyšulio Respublikai, kad 1991 metais, rugsėjo 9 dieną pripažino Lietuvos nepriklausomybę ir tai padėjo šaliai pasijusti stipresnei.
Ačiū Žaliojo Kyšulio Respublikai!

 

Panev Jaunuol centr-LTdekoja

 

 


Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis“

Dalyvių skaičius: 60

Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ auklėtiniai kartu su visa bendruomene dėkingumo žinutę nusiuntė Kinijai. Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ieškojo informacijos internete apie Kiniją. Kartu su anglų kalbos mokytoja Violėta Deksniene naudodami Google Maps sužinojo koks atstumas skiria Lietuvą nuo Kinijos. Auklėtojos Rimutė Mateikienė ir Kristina Gasiūnienė papasakojo vaikams apie kalbos ir raidžių skirtumą, kartu su vaikais diskutavo kokia transporto priemone galima nukeliauti į šią nuostabią šalį. Vaikai pastebėjo, kad šalys skiriasi savo dydžiu, kalba, raidynu. Kiekviena šalis turi savo vėliavą, kurias spalvindami vaikai kalbėjosi apie meilę tėvynei.

Rokiskio ld Varpelis LTdekoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>