MARIJAMPOLĖS APSKRITIES ĮSTAIGOS

Šakių raj. Gelgaudiškio pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 62

Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla įsijungė į akciją „Apkabinkime Žemę 2018. Lietuva dėkoja“. Akcijos organizatoriai kvietė padėkoti valstybėms, kurios kažkada išdrįso pripažinti mūsų valstybę. Mes dėkojome Jungtiniams Arabų Emyratams, kurie 1992 m. spalio 16 d. pripažino atkurtą nepriklausomą Lietuvos valstybę de jure. Šios akcijos dėka susipažinome su JAE istorine praeitimi, papročiais ir tradicijomis. Virtualiai keliavome po 7 emyratus ir jų sostines, grožėjomės miestų architektūra, kultūros paminklais, klausėmės uždegančios arabų muzikos. Pasigaminę šalies vėliavėlių įsiamžinome nuotraukose ir visos Lietuvos vardu tariame „AČIŪ JUMS, JUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI“.

???????????????????????????????Sakiu_Gelgaud_pag_mla LTDekoja


Šakių raj. Sintautų pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 13

Dalyvavo 8 klasės 6 mokiniai ir Sintautų pagrindinės mokyklos darželio „Vyturėlis“ skyrius (5 vk.). Foto sesijai šiek tiek sutrukdė gripai, šalčiai,tačiau kažkokį rezultatą vistiek pavyko pasiekti:) Savo padėkas išsiuntėm į 5 Čekijos ir 5 Slovakijos mokyklas, taip pat ambasadas.Laukiame atsakymo ar bent kokios žinutės:). Buvo smagu neskaitant įvairių „techninių kliūčių“…

Sakiu r Sintautu pagr_mla LTDekoja


Viešoji Įstaiga Šakių Vaikų Globos Namai

Dalyvių skaičius: 30

Su savo namiškiais paskyrėme popietę, darbuodamiesi prie šimtmečio padėkos visi kartu ir kiekvienas atskirai. Džiaugiamės galėdami dalyvauti akcijoje. Ačiū.

Sakiu_vaik_gl_nam_LTDekoja


Vilkaviškio raj. Kybartų mokykla-darželis „Ąžuoliukas“

Dalyvių skaičius: 50

2018 kovo 6 d. mokyklos – darželio ugdytiniai, pasipuošę tautiniais rūbais ir savo rankų darbo vėliavėlėmis, rinkosi salėje, kad padėkotų Singapūrui, kuris buvo viena iš šalių, kuri 1991 rugsėjo 6d. pripažino Lietuvos nepriklausomybę. Ši akcija mums buvo dar vienas renginių, kuris skirtas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Vėliau kaip padėką mes išsiuntėme laiškus vaikams į du vaikų darželius Singapūre ir Singapūro atstovybei Lietuvai Japonijoje.

???????????????????????????????


Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 20

Mokyklos ,,Lyderių klubas“ dėkoja Meksikai.


Vilkaviškio raj. Kybartų kultūros centras

Dalyvių skaičius: 200

Kybartų kultūros centras prisijungė prie akcijos „Apkabinkime Žemę 2018. Lietuva dėkoja“ ir pakvietė jungtis Kybartų „Saulės progimnazijos“ bei Kristijono Donelaičio gimnazijos mokinius. Akcijos organizatoriai kvietė padėkoti valstybėms, kurios 1992 m. pripažino Lietuvą kaip savarankišką, nepriklausomą valstybę. Mes dėkojame Azerbaidžanui! Siunčiame jiems savo padėkos kupiną širdį bei akimirką iš akcijos „Vienybės grandinė“, kurioje mes parodome jog esame dėkingi už laisvą šalį ir laimingi bei vieningi!

Kybart_kult_centr LTDekojaKybart_kult_centr LTDekoja1

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>