Klaipėdos r. Drevernos vaikų darželis

Klaipedos Drevernos (1)

Mūsų įspūdžiai:

Drevernos vaikų darželis yra prie Kuršių marių, vakariniame Lietuvos žemelės pakrašty, ir pavasaris mus pasiekia vėliausiai.

Mūsų darželyje vyko keletas projektui „Apkabinkime Žemę“ skirtų renginių: „Prakalbink akmenėlį“, „Lašelis vandens Žemei“, „Gandro diena“. Vaikai ir jų tėveliai rinko ir nešė į darželį akmenėlius, kuriuos spalvingai ištapė, nuspalvino ir nutarė jais papuošti Žemelę prie darželio, kol ji sužaliuos. Kad Žemė greičiau pabustų, vaikai kirpo vandens lašelius, jais puošė darželio kiemą, susikibę rankutėmis prisiekė Žemelę mylėti ir saugoti, dainavo jai dainas. O kad Žemėje būtų linksmiau gyventi, „Gandro dieną“ kvietė kuo greičiau grįžti į mūsų kraštelį visus paukštelius giesmininkus.

Mūsų palinkėjimai:

Mylėkime Žemę mes visi, kaip myli ją paukščiai, vabalėliai ir visi gyvūnai, tausokime ją, gerbkime ir saugokime. Žemė bus saugi – sveiki ir laimingi būsime visi.

Vaikų priesaika: „Žeme motinėle, mes tave mylėsim, savo gerus darbus mes tau dovanosim ir mažom rankelėm mes tave papuošim!“

Projekte dalyvavo:

59 žmonės (37 vaikai, 6 pedagogai, 12 tėvų, ir 4 kt.)

 Klaipėdos r. Drevernos vaikų darželis, 100% based on 1 rating

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>