Klaipėdos lopšelis-darželis „Radastėlė“

Apkabinkime ¦emT V

Mūsų įspūdžiai ir palinkėjimai:

Visą savaitę įstaigoje buvo organizuojami renginiai, skirti Žemės dienai. Šiais metais didelį dėmesį skyrėme gimtojo krašto pažinimui. Todėl pasikvietėme ir svečių – kaimyninio „Šaltinėlio“ mokyklos-darželio vaikus. Jie parodė mums programėlę „Ant marių krantelio“, atskleidžiančią pamario krašto žmonių gyvenimą, jų ryšį su gamta.

Į svečius atvyko ir kita viešnia – Kuršių nerijos nacionalinio parko vyr. biologė Jūratė Zarankaitė. Ji vaikams papasakojo, kokie gyvūnai gyvena mūsų miškuose, laukuose, vandenyse.

Na o savo miestą geriau pažinti padėjo ekskursijos po Klaipėdos senamiestį. Visą savaitę vaikai stebėjo, tyrinėjo juos supančią aplinką ir visa tai „sudėjo“ į meninius darbelius, sujungdami juos į ilgiausią darželyje piešinį. Jį vėliau eksponavome parodoje „Apkabinkime Žemę“. Su šiuo piešiniu balandžio 20 dienos rytą sustojome į ratą, linkėdami visiems vaikams, jų tėveliams, artimiesiems, draugams:

• Mylėti savo kraštą, visa tai, kas mus supa!

• Drąsiai siekti, kad jis būtų gražesnis, geresnis, švaresnis!

 Projekte dalyvavo:

105 žmonės (90 vaikų, 15 pedagogų)

 Klaipėdos lopšelis-darželis „Radastėlė“, 100% based on 1 rating

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>