Klaipėdos lopšelis-darželis „Pagrandukas“

Klaipedos l-d pagrandukas (2)

Mūsų įspūdžiai:

Žemės dieną minime kasmet. Šiais metais mes organizavome ne tik šventę, bet ir renginių ciklą ,,Pažinkime savo Žemę“, kurių metu buvo organizuotos akcijos: ,,Vanduo – mūsų draugas“, ,,Nedegink žolės“ ir ,,Globokime paukštelius“. Darželio kieme iškėlėme inkilą, vaikai paruošė ,,Minčių lietų ir pasižadėjimą Žemei“. Taip pat vykdėme pažintinę-praktinę veiklą ,,Žalioji palangė“. Pedagogės kartu su vaikučiais paruošė spektaklį ,,Žemės prašymas“.

Kovo 25-29 d. vyko saviraiškos savaitė ,,Paukščiai sugrįžta“, kurios metu visos grupės parodė spektakliukus.

Balandžio 15-19 d. vyko metodinė savaitė ,,Etninė kultūra ikimokykliniame amžiuje“, pedagogams ir tėvams buvo organizuotos atviros veiklos: ,,Metų laikų takučiu. Vaiko dvasinio ryšio su gamta formavimas“, ,,Etnokultūrinių bei teatrinių elementų panaudojimas formuojant ikimokyklinio amžiaus ekologines nuostatas“. O pabaigoje įvyko akcija ,,Sveikiname švarų kiemą“.

Mūsų palinkėjimai:

Norėtume palinkėti Rūtos eilėraščio ištrauka:

„Tai pavasarį kasmet

Minim Žemės dieną, bet

Ne visi tą šventę švenčia,

O Žemelė mūsų kenčia…

Pamąstyk ir pajudėk,

Dieną Žemės švęst pradėk!“

 Projekte dalyvavo:

201 žmogus (120 vaikų, 60 tėvų, 21 pedagogų).

 Klaipėdos lopšelis-darželis „Pagrandukas“, 100% based on 3 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>