KLAIPĖDOS APSKRITIES ĮSTAIGOS

Klaipedos apskritis

Informacija pateikta abėcėlės tvarka pagal šios apskrities miestus ir rajonus. Informacija nuolat atnaujinama dalyvių pasidalinimais.

KLAIPĖDA IR KLAIPĖDOS RAJ.

Gargždų „Minijos“ progimnazija

Šokį „Žemei“ mokėmės su pradinių klasių mokiniais (pirmos ir antros klasės) pamokų metu. Su vaikais kalbėjome, kaip svarbu yra saugoti ir mylėti vietą, kurioje mes gyvename. Vaikai noriai įsijautė į vaidmenį. Šokį mokėmės ir su vyresniais šiuolaikinių šokių būrelio mokiniais(5-8 klasių).Šokį atlikome lauke, kad būtumėm arčiau gamtos ir galėtumėm laubiau ją pajausti.

Dalyvių skaičius: 137


Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija

Kiekvienais metais mūsų progimnazijoje organizuojami renginiai skirti Pasaulinei Žemės dienai. Šiais metais nusprendėme sudalyvauti ir socialiniame projekte „Apkabinkime Žemę“ ir prisijungti prie Žmonijos bendro šokio Žemei. Akcijoje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai ir mokytojai. Šokį šokome įstaigos kiemelyje. Labai džiaugiamės, jog vyksta toks gražus projektas ir, kad turėjome galimybę jame sudalyvauti.

Dalyvių skaičius: 96

KLAIP-pg-Gabijos


Klaipėdos lopšelis -darželis  ,,Ąžuoliukas“

Vaikai džiaugėsi prisidėdami prie šios akcijos. Patiko parinkta daina, netradiciniai šokio judesiai. Įsigilinus ir supratus šio šokio esmę, dalyvauti buvo dar įdomiau.

Dalyvių skaičius: 40


Klaipėdos lopšelis -darželis ,,Berželis“

Vaikai labai susidomėjo būsimu renginiu, labai laukė jo,noriai mokėsi šokti. Kartu su tėveliais teikė pasiūlymus kaip reikėtų apsirengti, o mergaitės rūpinosi savo šukuosena.
Tą dieną, kovo 20 d., kai reikėjo šokti, vaikai buvo rimti, susikaupę, truputį jautėsi jų nerimas.Labai gražus renginys. Jis ir vaikams , ir pedagogams paliko daug įspūdžių.
Ačiū rengėjams.

Dalyvių skaičius: 20


Klaipėdos lopšelis- darželis ,,Dobiliukas“

Mūsų planeta Žemė – tai gyvybės šaltinis Saulės sistemoje jau keturis su puse milijardų metų.
Žemė – tai mūsų namai, oro gurkšnis, gyvybės tėkmė, saugiausias prieglobstis. Labai svarbu, kad kiekviena gyva būtybė suvoktų kokia ji yra svarbi ir kaip svarbu saugoti kiekvieną gyvą ląstelę mūsų planetoje.
Kadangi mes esame Žemės vaikai, tad š. m. kovo 20 d. prisijungėme prie iniciatyvos „Šokis žemei 2017“. Tai tarptautinė dovana Žemei pasaulinės Žemės dienos proga.
Mes šokyje tapome „medžiais“, kurie yra mūsų Žemės gyvasis filtras. Savo šokiu Žemei kvietėme visus saugoti mūsų planetos žalumą. Mūsų šūkis – būkime vieningi!!!

Dalyvių skaičius: 55


Klaipėdos lopšelis -darželis ,,Eglutė“

Šokis žemei mūsų įstaigoje išaugo į nuostabų edukacinį renginį, kurio metu vaikai galėjo stebėti filmuką “ Saugokime gamtą arba mažojo Banginuko istorija“, diskutuoti apie žemės , pasaulio bėdas, mąstyti, kaip jas spręsti, stebėti patį šokį žemei. Šiam šokiui abejingų nebuvo nei vieno, šokėjus palaikė tiek maži, tiek dideli.

Dalyvių skaičius: 27


Klaipėdos lopšelis-darželis,,Gintarėlis“

Nusprendę dalyvauti projekte pasikalbėjome su vaikais apie tai, kodėl yra svarbu saugoti savo planetą, peržiūrėjome video, aptarėme šokio judesius, ką jie reiškia. Šoko „Žuvyčių“, „Varpelių“, „Boružėlių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai bei auklėtojos. Kovo 20 dieną visi susirinkome sporto salėje, kurioje buvome suorganizavusios ir vaikų piešinių parodą „Žemė Žemynėlė“. Pasikalbėjome apie pasaulinę Žemės dieną, vaikai padeklamavo eilėraščių ir padovanojome savo šokį Žemei.

Dalyvių skaičius: 50

KLAIP l-d-Giliukas (1)


Klaipėdos lopšelis-darželis „Giliukas“

Šokdami Žemei vaikai jautėsi atsakingi ir susitelkę. Jie išjautė šokį savo širdelėmis ir šokio judesiais ,,kalbėjo“ apie ekologines grėsmes. ,,Šokau ir galvojau, kad mes išsaugosime žemę“ (Tėja, 6 metai). ,,Žemė užteršta ir mes atsakingi už ją“ (Elžbieta, 7 metai).
Dėkojame už puikų sumanymą, apjungusį mus Pasaulinės žemės dieną.

Dalyvių skaičius: 40

KLAIP-l-d-Gintarelis (1)


Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Inkarėlis“

Mūsų įstaiga kiekvienais metais organizuoja renginius, skirtus Žemės dienai paminėti. Šiais metais prisijungėme prie jūsų ir padovanojome Šokį Žemei kartu su jumis. Šokio mokėsi priešmokyklinio amžiaus grupės, nes tai yra vyriausi mūsų vaikai, o šokio muzika ir judesiai yra pakankamai sudėtingi mūsų mažiesiems. Žinia apie šokamą šokį jie dalinosi su artimaisiais, šoko namuose ir labai džiaugėsi, kad taip gali prisidėti prie šios dovanos Žemei. Dėkojame komandai.

Dalyvių skaičius: 30

KLAIP-ld-Inkarelis


Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Klevelis“

Kovo 20 dieną mūsų darželis prisijungė prie gražios akcijos, Žemės šokio. Akcijoje dalyvavo 80 vaikų su savo pedagogais. Šokį šokome įstaigos kiemelyje. Oras buvo nuostabus, švietė saulė, pati Žemė padėjo mums ! Tikimės kad mums tikrai pavyko pasveikinti atbundančią Žemę su jos diena!

Dalyvių skaičius: 80

KLAIP-l-d-Klevelis (3)


Klaipėdos lopšelis -darželis ,,Kregždutė“

Ir maži ir dideli Kovo 20 d. 12 val sustojome ratu įstaigos kieme. Mes savo planetos Žemės gyventojai, esame atsakingi už visa, kas vyksta aplink mus. Mus jaudina džiaugsmai ir nelaimės. Tad visi kartu draugystės rate padėkojome Žemei už gražų saulėtekį, už žydinčius laukus, už tai, kad matome žvaigždes. Savo mintis išreiškėme judesiais. Graži mūsų planeta, tik reikia būt jai neabejingu.

Dalyvių skaičius: 85

KLAIP-ld-Kregzdute


Klaipėdos lopšelis -darželis ,,Liepaitė“

Ugdymo įstaigos vaikučiai aktyviai įsijungė į šokio mokymosi procesą. Šokio Žemei mokėsi visi darželio vaikučiai ir pedagogai. Besimokindami judesiukų vaikučiai pasakodavo ką jiems primena muzika, kodėl Žemė liūdna, kaip Žemę išgelbėti, kaip vaikams reikia elgtis ir t.t. Kovo 20 d. grupių ugdytiniai apsipuošė Žemės Gyventojais ( boružėlėmis, gėlytėmis, vabalėliais, žiedeliais) ir atliko šokį Žemei.

Dalyvių skaičius: 80


Klaipėdos lopšelis- darželis „Nykštukas“

Dėkojame už Žemės šokį, tai puikus sumanymas. Tik pažiūrėjus pamokėles vaikai užsidegė noru pamatytą šokį išmokti. Labai patiko improvizuoti augalų augimą ir antra dalis. Pradžioje mokėmės tik viena priešmokyklinukų „Pingvinukų“ grupė, vėliau prisijungė ir penkiamečiai „Kiškučių“ grupės vaikai. Pasiruošimui labai trukdė ligos, bet labai stengėmės ir šokį parodėme, įstaigą lankantiems ugdytiniams ir darbuotojams, renginyje skirtame Žemės dienai. Taip skatindami visus mylėti ir saugoti mūsų Žemę. Šokis taip patiko, kad jį vis dar šokame.

Dalyvių skaičius: 30

KLAIP-ld-Nykstukas

 


Klaipėdos lopšelis- darželis ,,Obelėlė“

Lopšelio-darželio „Obelėlė“ vaikai ir darbuotojai šokį Žemei ruošė kaskart vis tardamiesi kokiais gerais darbais galime Žemę saugoti, kad yra žodžių ir veiksmų, kuriais  galima ne tik ją garbinti, bet ir  ją žeisti . Šokiui ruošėsi 4 grupės vaikų nuo 4 iki 7 metų,  lopšelinukų grupė kartu su grupės darbuotojomis gamino tautinių spalvų „rozalijas“  ir Šokio dieną jomis pritariančiai lingavo. Žemės dienos kulminacija tapo, kai susirinkę salėje, vos valdydami jausmus, visi kartu išgyvenome Michael Jackson įgarsintame klipe rodomus vaizdus.  Žemę šokiu sveikino vaikai, pedagogės, auklėtojų padėjėjos, lopšelio-darželio direktorė bei pavaduotoja ugdymui.

Dalyvių skaičius: 65


Klaipėdos lopšelis-darželis „Pagrandukas“

Kovo 20 d., nors oras ir nelabai buvo palankus:) nusprendėme lauke pašokti rateliuose šokį su gėlytėmis, taip pabudindami Žemelę. Buvo pakelta Žemės vėliava, papuošti medžiai pavasarinėmis „gėlėmis“, linkint Žemei šviesos, pagarbos ir meilės iš mūsų, šios Žemės gyventojų.

Dalyvių skaičius: 130

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Klaipėdos lopšelis- darželis Papartėlis

Priešmokyklinio ugdymo grupių Bitučių ir Spinduliukų ugdytiniai 

Vaikams labai patiko šokis, jie stengėsi įsiklausyti į muziką, jos nuotaiką. Šokis įkvėpė ir kitus ugdytinius, visi kalbėjosi apie žemės išsaugojimą ir tausojimą.Muzika sužavėjo visus. Ačiū organizatoriams.

Dalyvių skaičius: 30

KLAIP-l-d-Papartelis (6)


Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Rūta“

Formuodami aplinkosaugines nuostatas ir gamtai palankų elgesį prisijungėme prie geros idėjos projekto ,,APKABINKIME ŽEMĘ GERAIS DARBAIS“ komandos kvietimo ir skyrėme šokį Žemės dienai. Šokyje dalyvavo 60 Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Rūta“ vyresniųjų ir priešmokyklinio ugdymo amžiaus vaikų ir pedagogų.
Vykdėme savaitinį projektą ,,Laiškas Žemei“ . Mes, suaugusieji, rodome pavyzdį patiems mažiausiems, kurie gali tapti Žemės gynėjais, tik reikia pradėti nuo savęs. Žemė, ji mūsų namas, mūsų būstas, mūsų pasaulis. Šią savaitę šokiais, dainomis pasitikome žemės dieną bei leidomės į atradimų ir pažinimo kelionę.

Dalyvių skaičius: 60

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Klaipėdos lopšelis darželis „Sakalėlis“

Jau antrus metus įsitraukia į renginius skirtus paminėti Tarptautinei Žemės dienai. Šiemet bendrojo lavinimo grupės „Lašiukai“ ugdytiniai nutarė įtraukt ir specialiosios grupės „Spinduliukai“ draugus.. Vaikai labai noriai mokėsi šokio, stengesi perteikti emocijas, jausmus ir judesius… Ir kovo 20 dieną visi kartu sušokome šį puikų šokį.Norime pasidalinti akimirkomis.

Dalyvių skaičius: 18

KLAIP-l-d-Sakalelis (3)


Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Traukinukas“

Klaipėdos l/d ,,Traukinuko“ vyresniųjų grupių vaikai Žemės dieną pasitiko šokiu, kurį su malonumu mokėsi šokti. Mūsų įstaigoje ugdomi vaikai dvejomis kalbomis- lietuvių ir rusų, tačiau tai netrukdė su meile šokti Žemės šokį, kuris mūsų vaikus sujungė vieningam šokiui :)

Dalyvių skaičius: 40

KLAIP-ld-Traukinukas


Klaipėdos lopšelis darželis „Volungėlė“

Žemės šokiui ruošėsi keturių vyresnių (vaikų amžius 5-7 m.) vaikų grupės. Šokio judesių muzikos salėje (kiekvienos grupės atskirai) vaikus mokė meninio ugdymo mokytoja Rūta Budinavičienė. Vaikai stebėjo „Žemės šokio“ video pamokas, diskutavo apie žemės saugojimą, gyvybės branginimą, atskirai mokėsi šokio judesius. Finaliniam renginiui visų 4 grupių vaikai pasipuošė geltonais ir žaliais marškinėliais, susirinko į muzikos salę, padainavo dainą „Žemė – antra mama“, lygiai 12 val. šoko „Žemės šokį“ ir skandavo meilės žemei šūkius.

Dalyvių skaičius: 60

KLAIP-l-d-Volungele (1)


 Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija

Pavasariška nuotaika visa mokyklos bendruomenė pasveikino Žemę. Šokiu pajutome atėjusį pavasarį ir po truputį bundančią Žemę. Džiaugiamės, kad šokiu galėjome prisidėti prie gražios tradicijos kūrimo.

Dalyvių skaičius: 250

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


 Klaipėdos lopšelis- darželis „Žuvėdra“

Kovo 20 dieną, 12 valandą, bendruomenės nariai, šokdami vienu ritmu, sveikino Žemę, įteikdami jai dėkingumo, rūpestingumo ir meilės dovaną.Su plačia šypsena glaudžiai sustoję, tvirtai rankomis susikibę, vaikai ir tėveliai išsupo taiką, meilę, apkabino kiekvieną, kuris myli, rūpinasi, saugo ir globoja mūsų planetą.

Dalyvių skaičius: 40


Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla

Mūsų mokykla pirmą kartą dalyvavo akcijoje „Šokis Žemei“. Mokyklos aktų salėje šoko 5b ir 2t klasių mokiniai. Be to visi mokiniai, bei mokytojai šią dieną apsirengė žaliais drabužiais. Po 4-tos pamokos pirmo aukšto fojė vyko iškilmingas „žaliausių“ klasių ir mokytojų apdovanojimas.
Ši šventė turi didelę reikšmę, nes priverčia susimąstyti apie Žemės išsaugojimą.

Dalyvių skaičius: 49


Klaipėdos ,,Medeinės“ mokykla

Šokis skirtas tarptautinei Žemės dienai paminėti. Mūsų mokyklos ugdytiniai yra su psichinio ir fizinio vystymosi ypatumais, gal būt todėl jiems savo jausmus lengviau išreikšti judesiu nei žodžiu.

Dalyvių skaičius: 8

KLAIP-Medeines-mok (1)


Klaipėdos r., Dituvos pagrindinė mokykla

Nuostabus projektas.

Dalyvių skaičius: 102


Klaipėdos r., Drevernos vaikų darželis

Šokis mūsų vaikams pasirodė sunkokas. Bet kai pradėjome kalbėti, nagrinėti kodėl taip reikia judėti. Į ką tai yra panašu gamtoje. Vaikai buvo sužavėti atradimu. Kai augi kaip daigelis, judi kaip medis ir šokio judesys nebėra sudėtingas. Ačiū už galimybę dar kartą vaikus priartinti prie gamtos ir žemės.

Dalyvių skaičius: 20

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Klaipėdos r. Kretingalės vaikų lopšelis-darželis

Džiaugdamiesi atbundančia gamta bei minėdami žemės gimtadienį Kretingalės vaikų lopšelio-darželio vaikai savo šokį Žemei šoko miestelio kultūros centre. Bendrame šokyje dalyvavo 35 ugdytiniai.

Dalyvių skaičius: 35

KLAIP-ld-Kretingales


Klaipėdos r.  Lapių pagrindinė mokykla

Smagi patirtis, geras laikas praleistas kartu.

Dalyvių skaičius: 38


Klaipėdos „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla

Kovo 20 dieną 1-5 klasių mokiniai dalyvavo socialiniame kūrybiniame projekte „Apkabinkime Žemę“, skirtame Žemės dienai paminėti. Iš viso dalyvavo 130 mokinių. Mokiniai mūsų planetai padovanojo išskirtinę dovaną – šokį Žemei. Bendru šokiu siekta ugdyti vaikų bendruomeniškumą, gilinti pasaulio vientisumo suvokimą, atskleisti žmogaus ir jį supančios aplinkos sąveiką, atkreipti žmonių dėmesį į gamtosaugines problemas. Šventei aktualumo suteikė 3a klasės mokinės Gustės Dreižaitės mintys apie artimiausios gamtinės aplinkos puoselėjimą, saugojimą.

Dalyvių skaičius: 130

KLAIP-pm-Sauletekio


Klaipėdos Sendvario progimnazija

 Klaipėdos Sendvario progimnazija taip pat prisijungė prie socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ organizuotos iniciatyvos – „Šokis Žemei“. Ta dieną, kvietėme visus ateiti apsirengusiais žalios spalvos drabužiais arba turėti kokį nors žalios spalvos aksesuarą ir atlikti Pasaulinės Žemės dienai skirtą šokį. Akcijoje dalyvavo 120 mokinių. Šokį šokome įstaigos aktų salėje.
Labai džiaugiamės, kad akciją palaike ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Ačiū už gražią idėją. Kitais metais būtinai taip pat dalyvausime.

Dalyvių skaičius: 120

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Klaipėdos Simono Dacho progimnazija 

Šokis sukėlė teigiamas emocijas- vieniems patiko judesiai, kitiems- muzika. Pristatant „Šokį Žemei“ mokiniai labai aktyviai įsijungę į diskusiją apie žemės planetos išsaugojimą, apie niokojamus augalus, nykstančius miškus…
Šokio pamokų metu visi 3-4 klasių mokiniai išmoko judesius, klausėsi muzikos. Visos 8 klasės (192 mokiniai) pirmadienį kartu su savo mokytojomis išėjo į kiemą ir atliko „Šokį Žemei“.

Dalyvių skaičius: 192


Klaipėdos ,,Šaltinėlio“ mokykla – darželis

Šokis Žemei yra labai susijęs su visomis gamtos stichijomis: vandeniu, oru, ugnimi, žeme, vėju ir augmenija. Šokyje yra labai daug improvizacinių elementų ir judesių. Muzika labai graži. Šokdami mokiniai pajuto bendrystės jausmą, tvirtybę, vidinę jėgą…

Dalyvių skaičius: 14


Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla 

Puiki šventė vaikams bei mokyklos bendruomenei.

Dalyvių skaičius: 200


Priekulės vaikų lopšelis-darželis

Labai patiko šokio sumanymas. Beruošdamos šokį, vaikus mokėme tausoti, branginti mūsų žemę. Šokdami vaikai jautėsi pakylėti.

Dalyvių skaičius: 16


Klaipėdos „Varpo“ gimnazija

Klaipėdos „Varpo“ gimnazijoje šokis Žemei įvyko sėkmingai. Mokiniai, taip pat ir mokytojai su didžiuliu noru sudalyvavo šiame projekte.
Tai labai geras būdas, kaip galima išreikšti pagarbą ir meilę savo planetai.
Ačiū.

Dalyvių skaičius: 115


Klaipėdos r. Šiūparių pagrindinė mokykla

Prie Tarptautinės Žemės dienos prisijungė ir Klaipėdos r. Šiūparių pagrindinės mokyklos 1-4 klasių moksleiviai. Nuo pat pirmų dienų mokiniai kibo į darbą. Mažiesiems moksleiviams teko daugiau padirbėti, vyresni išmoko šokti greitai. Mokykloje vyko renginys skirtas Žemės ir Gandrų dienai paminėti. Moksleiviai skaitė pranešimus, dainavo dainas. Šventės pabaigoje sušoko šokį skirtą Žemės dienai paminėti.

Dalyvių skaičius: 20

KLAIP-pm-Siupariu


 KRETINGA IR KRETINGOS RAJ.

Kretingos Simono Daukanto progimnazija

Šiuo ,,Žemės šokiu“ pradėjome renginių ciklą skirtą Žemės dienai paminėti. Mokiniams labai patiko, kad šokis buvo šokamas pagal šią dainą. Per anglų kalbos pamokas jie išsiaiškino teksto prasmę, kad galėtų dar labiau suprasti šio šokio prasmę. Manau, kad kai kurie vaikai labai gerai suprato, ką šiuo šokiu norime pasakyti…

Dalyvių skaičius: 38

KRET-SDaukanto-progimnaz (1)


Kretingos r. Darbėnų gimnazija

Įsijausdami ir išgyvendami šokio muziką, su didžiuliu noru ir užsidegimu, balandžio 28 d. šokį atliko 1-5 klasių mokiniai užbaigdami gimnazijos renginių ciklą skirtą Žemės dienai paminėti. Esame labai dėkingi akcijos „Šokis žemei “ organizatoriams. 

Dalyvių skaičius: 114

KRET r Darbėnu gimnazija


 

Kretingos r. Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras

Vasario-kovo mėnesiais šokio pamokose mokiniai žiūrėjo ir aptarė mokomąją medžiagą, stengėsi suprasti šokio temą, tikslą, diskutavo gamtosauginėmis temomis ir mokėsi šokti Žemei. O kovo 23 dieną 13.30 val. susirinko drauge mokyklos aktų salėje ir šokiu pasveikino Žemę.

Dalyvių skaičius: 31


Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla

Puiki idėja, gražus šokis.Mokiniams labai patiko šokti visiems kartu. Gaila, nepasisekė kokybiškai nufilmuoti.

Dalyvių skaičius: 240


 

Palangos  lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“

Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ pavaduotoja ugdymui Zita Paulikienė, direktorė Rūta Regina Lukaitienė, meninio ugdymo mokytoja Nijolė Petrauskienė ir kiti pedagogai apjungė 8 Palangos įstaigas ir 1 iš Gargždų lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“. Įstaigų pedagogai atsakingai mokė vaikus šokių judesių. 2017-03-20 į Palangos miesto centrinę aikštę, susirinkę su pakilia nuotaika, priešmokyklinukai ir mokiniai stebino visus išmoktais šokio judesiais, skambia daina. Ne tik akcijos dalyviai, bet ir Palangos bendruomenės nariai užsukę į miesto aikštę buvo nustebinti vaikų šokiu, jų susikaupimu ir gebėjimu išreikšti dėkingumą Žemei.

Dalyvių skaičius: 240


Palangos lopšelis-darželis ,,Pasaka“

Vaikai noriai įsijungė į akciją, skirdami savo šokį Žemei. Supratimą apie būtinybę saugoti Žemę, liūdesį dėl jos taršos bei nuostatą mylėti gamtą, visas gyvas būtybes išraiškingai parodė savo kūno judesiais, mimika.Vaikų mintys: „Šokome, kad Žemę pagerbtume. Niekas kitaip negali jos paguosti. Labai blogai šiukšlinti ją, nes kenkia augalams ir gyvūnams. Reikia mylėti Žemę, neteršti aplinkos“.

Dalyvių skaičius: 20

PALANG-L-d-Pasaka (2)


 SKUODAS IR SKUODO RAJ.

Skuodo r. Ylakių vaikų lopšelis-darželis

Skuodo r. Ylakių vaikų lopšelis darželis pasaulinę žemės dieną paminėjo miestelio skverelyje išskirtiniu šokiu, kurį šoko lopšelio darželio ugdytiniai su jų auklėtojomis. Šią mūsų iniciatyvą palaikė ir Ylakių gimnazijos 1 ir 2 klasės mokiniai. Kovo 17 d. šį šokį parodėme ir tėveliams, primindami kokia trapi yra mūsų gamta ir kaip ją reikėtų saugoti.

Dalyvių skaičius: 18


 ŠILUTĖ IR ŠILUTĖS RAJ.

Šilutės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“

Pradžiugino vaikų entuziazmas, didžiulis jų susidomėjimas ir noras šokti: kaip išradingai kiekvienas vaizdavo bundančią žemės augaliją ir kaip stengėsi emociškai perteikti skausmą, neviltį, nusiminimą ir liūdesį. Su kokia jėga ir džiugesiu šoko susikibę rankomis – „Nes tik kartu mes galime išsaugoti žemę“.
Vaikams ši veikla, suteikianti įvairių emocijų ir pažinimo, netradicinė ir labai patraukli. Tikimės, kad vaikai širdimi pajuto ir suprato: tik visi drauge galime pasaulį padaryti švaresnį, sveikesnį, kad Žmonėms, gyvūnams ir augalams būtų gera ir patogu augti…

Dalyvių skaičius: 110

SILUT-l-d-Raudonkepuraite (1)


Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius

Šokis gražus, gera muzika. Nesudėtingas. Vaikai mokėsi noriai.

Dalyvių skaičius: 17

SILUT-pm-Jankaus


Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla

Vaikai džiaugėsi, galėdami dalyvauti projekte. Gražus ir prasmingas šokis.

Dalyvių skaičius: 25

KLAIP-pm-Kintu


Šilutės r. Saugų vaikų darželis

Šokis sutelkė visus bendrai idėjai ir tikslui. Parodėme tėveliams, draugams iš kitų įstaigų. Šoksime per įstaigos renginius iki pat vasaros. Mokėsi visi nuo 2 iki 7 metų vaikai.

Dalyvių skaičius: 30

KLAIP-vd-Saugu


Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla

Nuostabus projektas.

Dalyvių skaičius: 60


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>