KLAIPĖDOS APSKRITIES ĮSTAIGOS

Klaipėdos lopšelis-darželis „Rūta“

Dalyvių skaičius: 14

Klaipėdos lopšelio – darželio „Rūta“ priešmokyklinio amžiaus „Saulučių“ grupės vaikai padėką siuntė Argentinai. Pasigaminome draugystės simbolį – Lietuvos ir Argentinos vėliavas jungiančią širdį, pasipuošėme baltos ir šviesiai mėlynos spalvos drabužiais, balionais, išmokome ispaniškai ir nufilmavome nuoširdumo kupiną padėką!

Klaip_ld_Ruta LTDekoja


Klaipėdos lopšelis-darželis „Eglutė“

Dalyvių skaičius: 50

Vyko edukacinis renginys apie Klaipėdos vardo kilmę, kurio metu vaikai prisiminė Mažosios Lietuvos istoriją. Tai renginys – padėka Lietuvai.
Vaikai susipažino su Egiptu stebėdami įvairią filmuotą medžiagą, gamino širdeles pagal Egipto vėliavos spalvas.


Klaipėdos lopšelis-darželis „Dobiliukas“

Dalyvių skaičius: 57

Klaipėdos lopšelio – darželio „Dobiliukas“ 57 vaikai vasario mėn. dalyvavo akcijoje „Apkabinkime Žemę 2018“, kurią kuravo auklėtoja Ingrida Petrylienė. Ji kvietė „Laumžirgiukų“, „Šimtakojų“, „Zuikučių“, „Drugelių“ ir „Bitučių“ grupių vaikučius prisiminti Lietuvos istoriją, gamtą, mūsų protėvius, senelius, tėvus ir kartu ieškoti atsakymo, už ką esame dėkingi Lietuvai. Akijos dalyviai savo mintis ir jausmus perkėlė į bendrą „Dėkingumo laišką Lietuvai“. Mažieji su dideliu užsidegimu kūrė įspūdingo dydžio, net 3 metrų, laišką. Kiekviena grupė savo šilčiausius linkėjimus, dėkingumo žodžius, mintis ir jausmus skyrė mylimai, brangiai Lietuvai.

Klaip_ld_Dobiliukas LTDekoja


Klaipėdos darželis „Gintarėlis“

Dalyvių skaičius: 25

Bonġu.
Jums rašo Klaipėdos miesto darželio „Gintarėlis“ vaikai iš Lietuvos . Mūsų darželis yra prie Baltijos jūros miško apsuptyje. Darželio pavadinimas „Gintarėlis“ kilęs iš žodžio gintaras, metamas jūros, dar vadinamas Lietuvos auksu. Jį lanko 110 vaikų nuo 3-6 metų. Esame draugiški, smalsūs ir žingeidūs. Todėl būtų įdomu sužinoti apie tolimą mums kraštą – Maltą.
LIETUVA šiais metais švenčia Valstybės nepriklausomybės 100-metį ir ji yra dėkinga toms šalims, kurios pripažindamos mūsų suverenitetą atvėrė duris į lygiateisį tarptautinį šalių bendradarbiavimą. Iš daugelio šalių mes pasirinkome Jūsų šalį. Pažįstame Jus iš sporto pasiekimų, Eurovizijos dalyvių, kai kurie yra ir apsilankę.

Klaip_darzel_Gintarelis LTDekoja


Klaipėdos lopšelis-darželis „Šaltinėlis“

Dalyvių skaičius: 60

Ugdytiniai su auklėtoja ieškojo žemėlapiuose ir gaublyje šalies, domėjosi šalies kultūra, piešė vėliavėles, mokėsi žodžių.


Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija

Dalyvių skaičius: 50

Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos bendruomenė aktyviai įsisuko į šimtmečio šventimą. Mokiniai sukūrė išskirtinę kūrybinių dovanų parodą „Pasveikinkime Lietuvą kartu“, rašė padėkos laišką. Mūsų šimtmečio „Ačiū“ nukeliavo Turkmėnistanui už istorinę drąsą pripažįstant Lietuvos nepriklausomybę. „Ačiū tau, Turkmėnistanas“ arba „ Sag bolsun sena Türkmençe“ – būtent tokiais žodžiais pasitinkame draugišką šventę, skirtą padėkoti tiems, kurie Lietuvos nepriklausomybę pripažino pirmieji. Turkmėnistanas pripažino Lietuvą de jure 1992 m. liepos 21 d. užmegzti diplomatiniai santykiai su Turkmėnistanu.

Klaiped MGorkio prog LTDekoja1


Klaipėdos raj. Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyrius

Dalyvių skaičius: 15

Buvo labai smagu.

Priekul_ld_Dercekliu LTDekoja1Priekul_ld_Dercekliu LTDekoja


Klaipėdos raj. Priekulės vaikų lopšelis-darželis

Dalyvių skaičius: 20

Vaikus supažindinome su Indija. Tėveliai stengėsi vaikučius aprengti indiška tematika. Klausėme indiškos muzikos, vaikai šoko.

Klaip_r_Priekules v_ld LTDekoja


Skuodo raj. Ylakių vaikų-lopšelis darželis

Dalyvių skaičius: 50

Ylakių vaikų lopšelio darželio vaikai kartu su auklėtojomis įsijungė į akciją „Apkabinkime žemę 2018“, kurios metu tariame didelį ačiū toms valstybėms kurios kažkada išdrįso pasakyti mūsų šaliai: “ Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi pilnateisė narė Pasaulio šalių šeimoje.“ Viena iš tokių valstybių yra pietryčių Afrikoje Mozambikas. Kartu su auklėtojomis vaikai parašė draugystės laišką šiai valstybei, pasirūpino tos šalies atributika, apsirengė rūbais kurie atspindėjo šios valstybės vėliavos spalvas ir sustojo į širdelės formos ratą, taip išreikšdami savo padėką Mozambikui.

Skuod_r_Ylakiu_v_ld LTDekoja


Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazijos skyrius

Dalyvių skaičius: 70

Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazijos skyriaus bendruomenė nutarė išreikšti padėką Čilės respublikai, kuri 1991 m. rugpjūčio 28 d., būtent tada, kada mums tai buvo labai svarbu ir reikalinga, pripažino Lietuvą kaip atskirą ir nepriklausomą valstybę, turinčią teisę į pilnavertį piliečių gyvenimą ir visuomenės gerovę. Rusniškiai, padedami mokytojų, su džiaugsmu ėmėsi šios užduoties – domėjosi Čile, jos kultūra ir tradicijomis, piešė, rašė laišką šiai valstybei, kuris kartu su nuotraukomis iš Rusnės pasieks kelias Čilės švietimo ir kultūros institucijas, Lietuvos ir Čilės respublikų interesus atstovaujančias įstaigas.

Silutes_Pam_pm_Rusnes_prog_sk LTDekoja1 Silutes_Pam_pm_Rusnes_prog_sk LTDekoja


Šilutės raj. Usėnų pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 110

Atsiliepdami į kvietimą dalyvauti akcijoje „APKABINKIME ŽEMĘ 2018″ ir norėdami padėkoti valstybei, kuri pripažino mūsų šalį mes padėkojome Italijai. pasigaminome itališkų vėliavėlių, išmokome itališkai pasakyti:“Ačiū, Italija, mes Tave mylime“, išėjome į mokyklos kiemą, sustojome į širdelės formos ratą ir padėkojome. Video nusiuntėme pasirinktai įstaigai ir laukiame atsakymo.

Silutes_r_Usenu_pagr_m LTDekoja


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>