Kauno r. Neveronių lopšelis-darželis

min Kauno r. Neveronių ld (1)

Mūsų įspūdžiai:

Neveronių lopšelyje – darželyje šį pavasarį pravedėme kelis renginukus, skirtus Žemės dienai.

Kovo 21 dieną, pasipuošę paukštelių karūnomis, su švilpukais ir puikia nuotaika vaikai rinkosi į akciją „Papuoškime medžius“. Vaikai laukė parskrendančių paukštelių, o kol jie grįš, medelius puošė savo pagamintais paukščiukais; iškėlėme 3 naujus inkilėlius. Kol buvo tvirtinami inkilai, vaikai deklamavo eilėraščius, švilpukais kvietė grįžti paukštelius.

Kovo 25 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pedagogai sveikino visus gandrinių proga, linkėjo gerų metų, mylėti gamtą, ją saugoti ir tausoti.

Balandžio 8 – 18 dienomis darželio bendruomenė, tėveliai buvo pakviesti apsilankyti vaikų piešinių parodoje „Kuo man graži mūsų Žemė“ bei pasižiūrėti vaikų spektakliuką „Augalų ir žolių karalystė“.

Visus renginius apjungė projektas „Apkabinkime Žemę kartu“. Sugrįžtantis pavasaris atnešė visiems daug džiaugsmo. Taigi balandžio 22 dieną, šviečiant saulutei, čiulbant jau sugrįžusiems paukšteliams ir apsigyvenusiems naujuose nameliuose, pasirodžius pirmiesiems pumpurams, susirinkome darželio kieme. Prisiminėme, kokia svarbi yra mums Žemė, ir iš popieriaus iškarpytų gėlių žiedų sudėliojome žodį ŽEMĖ. Tuomet visi sustojome aplink, susikabinome rankutėmis ir pasižadėjome mylėti, tausoti ir saugoti mūsų Žemę, o, kad linksmiau būtų, uždainavome: „Kaip brangi esi, Žeme tu gimta…“

Mūsų palinkėjimai:

Vis mažiau Žemėje lieka vietų, kur žmogus nepalietė natūralios gamtos. Kas mes be gamtos ir jos dovanų? Tad mes norime palinkėti, o kartu ir pasižadėti: saugokime ir branginkime viską, kas yra mūsų gamtoje, išsaugokime ją ateinančioms kartoms.

Projekte dalyvavo:

daugiau nei 109 žmonės (96 vaikai, 10 pedagogų, 3 tėveliai, darželio bendruomenės nariai).

 Kauno r. Neveronių lopšelis-darželis, 100% based on 7 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>