Kauno lopšelis – darželis „Pušaitė“

min Kauno l-d pusaite (1)

Mūsų įspūdžiai:

MOTINA ŽEMĖ mus maitina, rengia, džiugina, ramina ir tylėdama kenčia nuo beatodairiškos žmogaus veiklos. Mūsų maži darbai: pakelta šiukšlė, išrūšiuotos buitinės atliekos, pasodinta gėlytė, palesintas paukštelis, priglaustas beglobis gyvūnėlis – tai didelis indėlis Žemės labui.

Mūsų įstaigos vaikai ir visa bendruomenė aktyviai dalyvavo kūrybiniame projekte ,,Apkabinkime Žemę kartu”. Darželyje vyko akcija „Inkilas“. Sparnuočiams tėvai kartu su vaikais meistravo inkilėlius – paukščiams namus, kurie buvo iškelti darželio kieme. Jei paukščiai nespės įsikurti ką tik sukaltame inkile, jie tą padarys vėliau. Kelti inkilus niekada nevėlu, o ypač džiugu, kai pro grupės langą galima išvysti medyje tupintį ir švilpaujantį varnėną.

,,ŽEMĖ MYLI MUS KIEKVIENĄ”. Taip prasidėjo renginys mūsų darželyje. Skambant gamtos ir paukščių garsams ugdytiniai, pasipuošę varlių, drugelių, vabaliukų, paukštelių, gėlių, medžių ir saulučių karūnėlėmis, susirinko į salę paminėti Žemės dieną. Vaikus į šventę pakvietė auklėtojos Danutė ir Vilija, persirengusios varlyčių personažais. Vaikai nuotaikingai dainavo daineles apie Žemę ir pavasarį, vabaliukus, saulutės spindulius, deklamavo eilėraščius apie pirmąsias pavasario gėles ir grįžtančius iš šiltųjų kraštų paukščius. „Varlytės“ pakvietė visus būti globėjais. Vaikai padėjo ,,varlytėms“ surinkti šiukšles, prisiminė, kaip jas rūšiuoti. Nutirpus sniegui, visi skubėsime į kiemą tvarkyti ir taip mūsų visų puoselėjamą darželio aplinką.

Pačią gražiausią, saulėtą pavasario dieną – balandžio 16-ają mažieji ugdytiniai ir darželio bendruomenė dar kartą įrodėme, kad mums tikrai rūpi mūsų planeta Žemė. Visi kartu tvirtai susikabino už rankų, su šypsenomis veiduose ir geromis mintimis stengėmės perduoti žinią visiems – taip pat mylintiems Žemę.

Mūsų palinkėjimai :

Mūsų daug, mes turime visi susikibę už rankų aktyviau, drąsiau kovoti už švaresnę bei gražesnę Žemę.

Džiaukimės sulaukę pavasario ir mylėkime Žemę. Žemę, kurioje mums ir mūsų vaikams, tėvams, seneliams skirta ir būtų gera gyventi.

 Projekte dalyvavo:

129 žmonės (110 vaikų, 16 pedagogų ir auklėtojų padėjėjų, kiti bendruomenės nariai)

 Kauno lopšelis – darželis „Pušaitė“, 100% based on 61 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>