Kauno lopšelis-darželis „Atžalėlė“

Kauno lopselis darzelis Atzalele

Mūsų įspūdžiai:

Kauno lopšelis – darželis „Atžalėlė“ – į gamtą orientuotas darželis, todėl gamtos šventės mums teikia prasmę, su jomis mes gyvename ir augame. Tad ir Pasaulinė Žemės diena mums yra ypatinga diena. Kaip ir kiekvienais metais, kovo 20 dienai mes ruošiamės iš anksto, nes kuriame simbolines dovanėles kaimyninių darželių vaikams. Kovo 20-ąją kiekviena grupė išvyksta pasveikinti kaimyninių darželių vaikus su Pasauline Žemės diena: skamba sveikinimai, įteikiame dovaną, žaidžiame rato žaidimus, bendraujame su draugais.

Šiais metais mūsų tradicinis sveikinimas įgavo dar didesnę prasmę, nes nutarėme prisijungti prie Jūsų organizuojamos solidarumo iniciatyvos „Apkabinkime Žemę kartu“. Kovo 20-ąją simboliškai apkabinome Žemę – susikibę už rankų išsakėme savo rūpestį ir padėką „Žemei motinėlei“ net 6 įstaigose (l.d. „Atžalėlė“, l.d. „Spragtukas“, l.d. „Klevelis“, d. „Raudonkepuraitė“, 6-ajame l.d. ir 1-ajame l.d.).

Mūsų palinkėjimai:

Tai puiki, nieko nekainuojanti mintis, tapusi kažkuo ypatingu, didingu. Mes džiaugiamės, kad tapome jos dalele, linkime Jums sėkmingo idėjų išsipildymo dėl vienybės ir taikos Žemėje.

Mūsų palinkėjimas Žemei:

O Žeme, Žeme motinėle,

Auginki žolę, gėlę ir vaikus.

O Saule, Saule saulužėle,

Spindėki, švieski ir šypsokis mums!

Projekte dalyvavo:

178 žmonės  (lopšelio- darželio „Atžalėlė“ visi darželio 70 vaikų ir 9 pedagogai; lopšelio-darželio „Spragtukas“ vienos grupės 17 vaikų ir 2 pedagogai; lopšelio-darželio „Klevelis“ vienos grupės 19 vaikų ir 2 pedagogai; darželio „Raudonkepuraitė“ vienos grupės 17 vaikų ir 2 pedagogai;6-ojo lopšelio-darželio vienos grupės 20 vaikų ir 2 pedagogai;1-ojo lopšelio-darželio vienos grupės 16 vaikų ir 2 pedagogai).

 Kauno lopšelis-darželis „Atžalėlė“, 100% based on 6 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>