KAUNO APSKRITIES ĮSTAIGOS

Kauno apskritis

Informacija pateikta abėcėlės tvarka pagal šios apskrities miestus ir rajonus. Informacija nuolat atnaujinama dalyvių pasidalinimais.

JONAVA IR JONAVOS RAJ.

Jonavos r. Barupės mokykla

Jonavos r. Barupės mokyklos mokiniai 2017 03 20 d., švęsdami Pasaulinės Žemės dieną, Žemei dovanojo šokį.

Dalyvių skaičius: 40


Jonavos r. Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinė mokykla

Džiaugiamės galėdami prisijungti prie tarptautinio projekto „Apkabinkime Žemę“, kuris mūsų mokyklos mokiniams suteikė daug nuoširdžių ir teigiamų emocijų. Visi turėjome progą trumpam stabtelėti ir pamąstyti, kokia Žemė yra mums svarbi…

Dalyvių skaičius:40

JONAV-r-Panoteriu-PV-pm


Jonavos r. Užusalių pagrindinė mokykla

Prasmingas darbas, kuris suvienijo ir mažus, ir didelius, padovanojo gražų tikslingą bendravimą, gerą nuoširdžia muzika , suteikė galimybę kiekvienam vaikui pajausti savo atsakomybę už mūsų bendruosius namus – mūsų žemę.

Dalyvių skaičius: 67


Jonavos r. Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras

Visi susikibę už rankų šokome šokį, skirtą žemei pasaulinės Žemės dienos proga. Šia proga mokinius sveikino LR Aplinkos ministerijos Kauno rajono aplinkos Apsaugos departamento Jonavos rajono agentūros vedėjas Kęstutis Celiešius.

Dalyvių skaičius: 108

JONAV-r-Zeimiu dc


KAIŠIADORYS IR KAIŠIADORIŲ RAJ.

Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija

Pavasaris, atgimsta gamta, sprogsta medžių pumpurai.  Tarša ir urbanistika juos nužudo. Kyla potvyniai, žūsta paukščiai, kalnai irsta. Žmonės bando gelbėtis, ne visiems pavyksta. Bet išlikę pradeda naują erą, be taršos, saugodami , mylėdami ir apkabindami  savo namus, savo šalį , savo planetą.

Dalyvių skaičius: 32


Kaišiadorių r. Žiežmarių lopšelis-darželis „Varpelis“

Vaikai šoko šokį su imitaciniais judesiais aplink „parašiutą“ tarsi aplink žemės ritulį… taip norėdami tarsi apkabinti žemę, saugoti ją ir globoti…

Dalyvių skaičius: 49

KAIŠ-r-Ziezm-ld-Varpelis


Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

Mums labai patiko šokti žemei šokį. Vaikai labai atsakingai ruošėsi – šoko, improvizavo. Suprato šokio prasmę, bandė įsijausti ir išjausti rūpestį bei džiaugsmą šokiu. Dėkui organizatoriams už šaunią idėją. Sėkmės Jums, ir mums – būkime taikūs ir vieningi.

Dalyvių skaičius: 17

KAISIAD-VG-p


 KAUNAS IR KAUNO RAJ.

Kauno Jėzuitų gimnazija

Tai buvo nuostabi akimirka, kai toks būrys mokinių susikabino rankomis ir šoko šokį žemei, suprasdami kokia svarbi yra žemė ir kaip svarbu ją saugoti.

Dalyvių skaičius: 112

KAUN -Jezuitu-gimz (3)


Kauno Jono Laužiko specialioji mokykla

Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos mokiniai džiaugėsi galėdami prisijungti prie tarptautinio projekto „Apkabinkime Žemę“. Pasaulinės Žemės dienos proga kovo 20 d. 12 val. mokyklos kolektyvas „Žemės vaikai“ sušoko „Šokį Žemei“. Visiems dalyvavusiems buvo gera susivienyti su projekto dalyviais vardan gyvybės išsaugojimo mūsų planetoje.

Dalyvių skaičius: 13

Šokio grupėje „Šypsena“

Dalyvavo vyresniųjų lavinamųjų klasių mokiniai. Su dideliu entuziazmu ir džiaugsmu mokiniai įsitraukė į Jūsų organizuojamą projektą. Repeticijos, pastangos, pagalba draugui, pokalbiai apie mūsų ŽEMĘ, piešiniai subūrė vaikus į stiprią komandą. Žemės dienos laukimas… Lygiadienis… Gamtos diktuojama pusiausvyra… Gal jaudulys ją šiek tiek ir sutrikdė, bet mes LAIMINGI! Savo šokiu mokyklos bendruomenę paraginome ne tik džiaugtis mus supančia aplinka, naudotis jos gėrybėmis, bet ir savo, kad ir mažais darbais, prisidėti prie jos išsaugojimo. Juk daug rankų – didelę naštą pakelia! Ačiū Jums! Dalyvių skaičius: 14


Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla

Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos 4a ir 4c klasės moksleiviai Kovo 20 d. paminėjo Pasaulinę Žemės ir dovanojo jai šokį, kurį 12.00 val. šoko kartu su moksleiviais iš įvairių pasaulio kampelių.
Mokiniai suvokė kiekvieno šokio judesio prasmingumą. Suprato, kad mūsų planetos ateitis yra mūsų pačių rankose.

Dalyvių skaičius: 37


Kauno lopšelis-darželis „Aušrinė“

Žemės dienos minėjimas suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų ateities. Kiekvienais metais mūsų darželyje ši diena švenčiama vis kitaip. Šiais metais dėkodami organizatoriams už gražią ir prasmingą iniciatyvą ne tik piešėme, deklamavome, vaidinome, bet ir šokome. Šokyje vaikai bandė judesiu perteikti savo susirūpinimą dėl žemėje vykstančių karų, marų, gaisrų.
Kol lijo lietus sušokome salėje, baigus lyti išėjome į kiemą, susikibome rankomis ir Žemei prisiekėme:
„Žeme motinėle, mes tave mylėsim,
savo gerus darbus mes tau dovanosim ir mažom rankelėm mes tave papuošim“!

Dalyvių skaičius: 54


Kauno lopšelis-darželis ,,Drevinukas“

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Kauno lopšelio-darželio ,,Drevinukas“ ugdytiniai džiaugėsi galėdami prisijungti prie tarptautinio projekto „Apkabinkime Žemę“. Mūsų bendruomenei buvo gera susivienyti su projekto dalyviais vardan gyvybės išsaugojimo mūsų planetoje. Dėkojame visiems renginio „Šokis Žemei“ dalyviams už perduotą žinią Žemei, vienintelei planetai su neišsemiamais turtais, pasižyminčiai gamtos spalvingumu ir grožiu, augalų ir gyvūnų įvairove. Ačiū organizatoriams už puikias idėjas.

Dalyvių skaičius: 138

KAUNO-ld-Drevinukas


Kauno lopšelis – darželis ,,Giliukas

Tai nuostabi šventė, subūrusi ne tik įstaigos bendruomenę, bet ir visą pasaulį. Tai unikali galimybė vaikų ugdymui, jų suvokimui apie gyvybę bei ekologiją ugdymui.

Dalyvių skaičius: 160


Kauno lopšelis-darželis ,,Malūnėlis“

Vaikai su dideliu entuziazmu mokėsi šokio ir laukė tos dienos , kada galės jį padovanoti Žemei. Mokytis nebuvo lengva, tačiau labai didelį įspūdį vaikams padarė žinia, kad šį šokį mokosi ir dovanos Žemei vaikai iš viso pasaulio. Ačiū organizatoriams už puikų sumanymą.

Dalyvių skaičius: 29

KAUN_MALUNEL


Kauno lopšelis – darželis ,,Pušaitė“

Mūsų vienintelė planeta – Žemė. Mylėdami savo Žemę ir nusilenkdami jai, mylėdami savo miestą Kauną, aplinką, kurioje gyvenam, išreiškėme norą dalyvauti kilnioje akcijoje – šokis Žemei. Kovo 20 dieną patys mažiausi Kauno lopšelio – darželio “ Pušaitė“ vaikai pasipuošę įvairiaspalve atributika, simbolizuojančia viską kas gyva ir gražu šioje Žemėje, kartu su visais Lietuvos, pasaulio žmonėmis vienu metu įsiliejo į kilnią akciją – vieningą šokį Žemei, taip paminėdami pasaulinę Žemės dieną.

Dalyvių skaičius: 75 KAUN-l-d-Pusaite (3)


Kauno lopšelis-darželis „Pagrandukas“

VAIKŲ MINTYS APIE ŠOKĮ SIMONA, 7 m.- Mes šokom šokį, kad pasveikintume Lietuvą ir žemę su Gimtadieniu. Aš myliu Lietuvą ir žemę, nes joje gimiau ir ji man brangi. Noriu, kad visada būtų gera joje gyventi; būtų švarus oras, vanduo, gamta ir žmonės draugiškai gyventų. ERIKA, 6,5 m.-Šis šokis yra apie Lietuvą. Aš Lietuvą myliu, nes ji mano Gimtinė, bet gimiau Ispanijoje. Reikia nemesti šiukšlių ant žemės, kad būtų švari ir saugoti nuo vagių ir girtų žmonių, nes jie gali sudeginti ją. Reikia saugoti Lietuvą ir žemę, nedaryti jokių blogų darbų. GUSTĖ N., 6 m.- Aš myliu Lietuvą ir žemę, nes čia mane pagimdė mama ir man gražūs namai. Aš šokau, nes man patinka šokti ir patinka dainuoti.

Dalyvių skaičius: 18


Kauno lopšelis – darželis „Spindulys“

Šokį mokinau viso darželio „Spindulys“ vaikus, išskyrus lopšiuko vaikus. Vaikams paiškinome, kas yra „Žemės diena“, parašėme visi po pažadą žemei ir šią dieną įtvirtinome „Žemės“ šokiu. Vaikai buvo labai sužavėti, kai paiškinome, kad tą pačią dieną ir valandą šį šokį šoka labai labai daug vaikų. Turiojemo puikų „Žemės dienos“ paminėjimą, ir šokis jį padarė dar smagesniu ir rimtesniu.

Dalyvių skaičius: 88 KAUN-l-d-Spindulelis (2)


Kauno lopšelis – darželis „Šnekutis“

Labai džiaugiamės prisijungę prie Jūsų gražaus socialinio projekto „Šokis žemei“. Kovo 20 d. mūsų darželinukai iš Kauno lopšelio-darželio „Šnekutis“ gražiai parodėme meilę žemei šokiu. Viskas pavyko puikiai, nors šokio judesių teko pasimokinti ilgai ir kantriai. Šoko 16 „Kiškučių“ grupės vakučių, 4-5 metukų.
Siunčiame gražią akimirką nuotraukoje.

Dalyvių skaičius: 16

KAUNO-ld-Snekutis


Kauno lopšelis-darželis „Volungėlė“

Kovo 20 d. Kauno lopšelio-darželio „Volungėlė“ kieme buvo iškelta Žemės vėliava. Taip prasidėjo šventė Žemės dienai paminėti. Skambėjo vaikų eiliuoti sveikinimai ir linksmos dainelės. Darželio aplinką papuošė vaikų pagaminti vabaliukai, gėlytės, paukšteliai, koridoriuose džiugino kūrybiški vaikų darbeliai. Žemės dieną susirenkame pasidžiaugti ir pasakyti, kad esame, kad mokomės ir, kad mums rūpi – augti mylinčiais Žemę vaikais.
Priešmokyklinės grupės „Pingviniukai“ vaikų tėveliai dovanojo paukščiams puikius inkilėlius.
Šventę vainikavo bendras šokis, kuriuo Žemė buvo šokdinama ne tik mūsų darželyje, o ir įvairiuose pasaulio kampeliuose ištikimiausių Žemės draugų.

Dalyvių skaičius: 110

KAUNO-ld-Volungele


Kauno lopšelis – darželis ,,Žilvitis“

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Mūsų lopšelio – darželio priešmokyklinukų ir vyresniųjų grupių vaikų savanorių komanda visą mėnesį mokėsi šokio žingsnelių. Kovo 20 d. 12.00 valandą visa įstaigos bendruomenė (vaikai, tėvai, pedagogai, darbuotojai) susirinko didžiojoje salėje, kur padovanojo šokį Žemei. Prisiminė, kad Žemė mums kiekvieną dieną dovanoja vandenį, saulės šviesą ir duoną kasdieninę. Po to, visi darželio kieme nuspalvinę gaublį Žemės spalvomis, susikabinę rankomis jį apkabinome.

Dalyvių skaičius: 160


Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla, šokių kolektyvas „Žiogeliai“

Prieš pradėdami mokintis šokio žemei judesius, daug kalbėjome apie žmogaus kenksmingą veiklą. Kaip svarbu saugoti vandenį, orą, gyvąją gamtą, kurios dalimi esame ir patys. Savo šokiu, kvietėme apie tai pagalvoti ir kitus mokyklos mokinius.
Po šokio mokiniai rašė savo linkėjimus žemei. Pasijutome atsakingi už žemės ateitį.

Dalyvių skaičius: 20

KAUNO-MM-pm


Kauno mokykla-darželis ,,Rūtelė“

Smagi ir puiki akcija, kuri apjungia visus šokančius vaikus ir mokytojus.

Dalyvių skaičius: 30


Kauno mokykla-darželis ,,Šviesa“

Smagi ir puiki akcija, kuri apjungia visus šokančius vaikus ir mokytojus.

Dalyvių skaičius: 14


Kauno Montesori mokykla-darželis ,,Žiburėlis“

Smagi ir puiki akcija, kuri apjungia visus šokančius vaikus ir mokytojus.

Dalyvių skaičius: 10


Kauno r. Babtų lopšelis-darželis

Savaitės eigoje kalbėjome apie gamtos išteklių saugojimo svarbą, atliekų rūšiavimą bei kitas žemės išsaugojimui svarbias problemas.
Šokis Žemei suvienijo mus, darželio vaikus, paminėti „Žemės dieną“ ir atkreipti dėmesį į švarios aplinkos būtinybę.

Dalyvių skaičius: 30

KAUNO-r-Babtu-ld


Kauno r. Domeikavos lopšelis – darželis

Domeikavos lopšelyje – darželyje „Šokį žemei“ šoko dviejų grupių vaikai, tai „Plaštakėlių“ ir „Žiogelių“. Vaikai buvo persirengę paukščiais ir medžiais.

Dalyvių skaičius: 40

KAUNOr-Domeik-ld


Kauno r. Garliavos lopšelis-darželis ,,Obelėlė“

Kiekvienais metais savo įstaigoje mes minime Žemės dieną. Vyksta įvairūs renginiai šia tema. Todėl labai apsidžiaugėme gavę kvietimą dalyvauti socialiniame projekte „Apkabinkime žemę“. Su vaikais grupėse diskutavome, kodėl reikia mylėti Žemę. Vėliau pakvietėme vaikus į salę pašokti Žemės šokį. Šokis suteikė vaikams daug gerų emocijų, padėjo per judesį ir muziką išreikšti emocijas, žodžius, skirtus žemei.

Dalyvių skaičius: 40

KAUN-r-Garliav-ld-Obelele


Kauno r. Kačerginės pagrindinė mokykla

Kauno r. Kačerginės pagrindinės mokyklos 2-4 klasių mokiniai prisijungė prie iniciatyvos ir Žemės dienos proga šokome šokį. Mokantis su vaikais šokti buvo kalbama apie Žemę, jos tausojimą, saugojimą, globojimą.

Dalyvių skaičius: 25


Kauno r. Kulautuvos vaikų sanatorinė mokykla

Šis šokis – tai mūsų visų padėka Žemei. Džiaugiamės, kad kartu galime daugiau, nei atskirai po vieną. Šokdami dėkojame tau, Žeme, ir prižadame mylėti dar labiau. Ačiū visiems už puikią idėją.

Dalyvių skaičius: 8

KAUNOr-Kulaut-vsm


Kauno r. Neveronių gimnazija

Ačiū už galimybę padovanoti Žemei nuostabią dovaną. Vasario mėnesį ir iki kovo 20 dienos Neveronių gimnazijos pradinukai ir priešmokyklinukai išsiaiškino šokio judesių atspindimus Žemę globojančius, saugančius darbus, jų svarbą; savo, kaip Žemės gyventojų, svarbų vaidmenį jos gerovei. Kasdien vis tobulino šokio žingsnelius. Kovo 20 dieną 12 valandą visi vieningai padovanojo šokį Žemei.

Dalyvių skaičius: 160

KAUN-Never-gimnazija (1)


Kauno r. Rokų mokykla – darželis

Tai buvo nuostabi akimirka, kai toks būrys mokinių susikabino rankomis ir šoko šokį žemei, suprasdami kokia svarbi yra žemė ir kaip svarbu ją saugoti.

Dalyvių skaičius: 30

KAUN-Roku-mokyk-darz (3)


Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla

Vaikams labai patiko nors trumpam pasijusti augalais, paukščiais ir pabandyti įsivaizduoti, kiek žalos mes,žmonės, jiems padarome, net nepagalvodami. Šokis padėjo pajusti bendrystę ir suprasti, jog visi kartu esame atsakingi už mūsų Žemės likimą.​

Dalyvių skaičius: 66

KAUNO-r-Zapyskio-pm


Kauno ,,Ryto“ pradinė mokykla

Tradiciškai mūsų mokyklos bendruomenė pasveikino atbundančią Žemę. Kovo 20 d. į mokyklą skubėjome pasipuošę žaliai. Nuo ankstaus ryto mokyklos aktų salėje skambėjo Michael Jackson „Earth Song“ Mes, žaliosios planetos gyventojai, dovanojome Žemei bendrą šokį. Šis šokis suvienijo bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų. 300 mokyklos pradinukų ir mokytojų.

Dalyvių skaičius: 30KAUN-ryto-pradmokykla (3)


Kauno Stasio Lozoraičio pagrindinė mokykla

Šoko 3-4 klasių mokiniai. Šis šokis prapletė vaikų pasaulėžiūrą į žemės saugojimo svarbą.

Dalyvių skaičius: 40 KAUN-SLozoraicio-pagr-mok (3)


Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Džiaugiamės prisidėję prie šios gražios akcijos. Mokiniai džiaugsmingai priėmė šį kvietimą – dalyvauti šioje akcijoje „Apkabinkime žemę“. Noriai mokėsi šokio žingsnelių, dalijosi gerąją patirtimi su kitais.

Dalyvių skaičius: 120


Kauno vaikų darželis ,,Raudonkepuraitė“

Mokantis šokio ugdėsi vaikų jautrumas gamtos grožiui. Skleidėsi vaikų noras ir gebėjimai šokiu interpretuoti gamtą. Šokis žadino vaikų harmonijos jausmą su gamta, formuojant palankias elgesio nuostatas gyvybei, aplinkai, gamtai.

Dalyvių skaičius: 12

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Kauno vaikų darželis ,,Vaivorykštė“

2017 m. kovo 20 d. Kauno vaikų darželio „Vaivorykštė“ priešmokyklinio ugdymo grupių „Lašas“ ir „Žvaigždelė“ vaikai padovanojo Šokį žemei, skirtą pasaulinei žemės dienai. Šokiu prasidėjo įstaigos renginių ciklas „Tau žeme“. Šokio vadovė, muzikos mokytoja Lijana Neverauskienė pasidžiaugė, kad vaikai su dideliu noru mokėsi šokio, patarinėjo vienas kitam ir aiškino ką galėtų simbolizuoti vienas ar kitas šokio judesys.

Dalyvių skaičius: 30

KAUN-vd-Vaivorykste


Kauno Žaliakalnio progimnazija

Graži idėja, smagus darbas, kuris vaikų širdeles privertė virpėti ir susilieti su žeme. Vaikai galėjo pajusti paukščio laisvumą, žolės augimą ir žmogaus draugystės stiprybę. Tai nuostabu.

Dalyvių skaičius: 16


 KĖDAINIAI IR KĖDAINIŲ RAJ.

Kėdainių lopšelis-darželis „Vyturėlis“

Mūsų vaikučiai dar nedideli, todėl mes visą dėmesį skyrėme Lietuvos gamtosaugai. Galvojome, ką gi mes kiekvienas asmeniškai galėtume padaryti, kad mūsų Lietuvėlė būtų dar žalesnė ir gražesnė. Grupėse vyko pokalbiai apie gamtosaugą, šiukšlių rūšiavimą, elgseną gamtoje. Sveikatos priežiūros specialistė pravedė valandėlę apie švarų vandenį, kaip jį reikia saugoti, taupyti, nes pasaulyje yra šalių, kur tyro vandens beveik nėra, žiūrėjome filmuką. Visi kartu nusprendėme, kad Lietuvos ir viso pasaulio ateitis – mūsų rankose.

Dalyvių skaičius: 23 OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija

Džiaugiamės pirmąkart sudalyvavę projekte „Apkabinkime Žemę“! Šokį atliko 2 – 3 klasių mokiniai. Mokiniai labai noriai mokėsi ir ruošėsi šiam šokiui. Mums rūpi Mūsų Žemė!

Dalyvių skaičius: 47


Kėdainių mokykla-darželis ,,Puriena“

Linksmai nusiteikę, su „pražydusiomis“ įvairiaspalvėmis gėlytėmis rankose, 12 val. susirinkome į mokyklos-darželio „Puriena“ lauko aikštelę paminėti Pasaulinę Žemės dieną- dovanoti šokį Žemei. Kartu su pirmaisiais muzikos garsais ėmė „dygti“ pirmieji pavasario daigeliai, kuriuos mes turime užauginti, išsaugoti, kad mūsų planeta būtų žalia ir švari, kad joje vyrautų taika ir vienybė, kad joje būtų visiems gera gyventi. Esame Gamtosauginių mokyklų programos (GMP) nariai, apdovanoti Žaliąja vėliava, tad ekologinės ir aplinkosauginės vertybės neatsiejamos nuo mūsų bendruomenės gyvenimo, mūsų mažųjų „purieniukų“ ugdymo.

Dalyvių skaičius: 120 KEDAIN-mok-darz-Puriena (2)


Kėdainių r. Akademijos gimnazija

Projekte „Apkabinkime žemę“ dalyvavo Kėdainių r. Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyriaus darželio grupių auklėtiniai ir 1-3 klasių „Žygeivių“ būrelio nariai. Visą savaitę vaikai kalbėjo apie Žemę, jos išsaugojimą, kūrė darbelius, mokėsi šokti.

Dalyvių skaičius: 65

KEDAIN-r-Akademijos-g


Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla

Džiaugiamės, kad vyksta tokios gražios akcijos, kurios ne tik leidžia vaikams smagiai praleisti laiką visiems kartu, bet ir priverčia juos susimąstyti ir labiau mylėti žemę.

Dalyvių skaičius: 35


Kėdainių r. Šėtos gimnazija, Šokių grupė ,,Šypsena“

Šokis yra puikus, lengvai ir greitai išmokstamas. Verčiantis susikaupti, susimąstyti, koks žmogus ir jo poelgiai yra svarbūs gamtai.

Dalyvių skaičius: 16

KEDAIN-Setos-g


PRIENAI IR PRIENŲ RAJ.

Prienų r. Balbieriškio pagr. mokyklos šokių būrelis ,,Ritmas“

Mums labai patiko dalyvauti šioje akcijoje. Mergaitės noriai mokėsi šio šokio, joms labai patiko jį šokti, nes šis šokis buvo visiškai kitoks nei kiti mūsų šokiai. Kovo 20 d. 12 val. visi 1-4 klasių mokiniai susirinko į sporto salę, kur stebėjo mūsų šokamą šokį Žemei. Po to jį aptarėme, dalinomės įspūdžiais. Smagu dalyvauti tokiose prasmingose akcijose.
Kiekvienais metais mūsų mokykloje vyksta Žemės dienos renginys „Žemei reikia draugų“. Šiais metais šis renginys vyko kovo 21 d. Todėl šią dieną nusprendėme Žemės šokį sušokti ir renginio dalyviams bei svečiams.

Dalyvių skaičius: 14

PRIEN-r-Balb-pm-Ritmas


 RASEINIAI IR RASEINIŲ RAJ.

Raseinių r. Ilgižių mokykla daugiafunkcinis centras

Labai patiko. Super.

Dalyvių skaičius: 10

ILGIZ-DAUGIAF


 

Raseinių lopšelis – darželis ,,Liepaitė“

Mūsų darželio ugdytiniai – „Žiogeliai“, „Saulytės“ ir „Gandriukai“ ilgai brandino svajonę ir šiais metais įgyvendino – padovanojo Žemei ypatingą dovaną bei subūrė šių grupių auklėtojas bendram veiksmui. Ši dovana vadinasi „Šokis Žemei“. Vyresniųjų lopšelio – darželio grupių komandą šis šokis įkvėpė naujai iniciatyvai. Mes supratome, kad ši pasirinkta meno forma – tai puikus būdas atkreipti žmonių dėmesį į gamtosaugines problemas. Argi ne nuostabu, kai pagarba Žemei puoselėjama nuo mažų dienų? Argi ne nuostabu suvokti, kad yra daug darželių, kuriems tai rūpi? Juk taip ir tampama tautos, visumos dalimi.

Dalyvių skaičius: 64 RASEIN-l-d-Liepaite (2)


Raseinių Šaltinio progimnazija

Džiugi iniciatyva. Vaikams buvo įdomu ir smagu.

Dalyvių skaičius: 60

RASEIN-Saltinio-p


Raseinių r. Ariogalos gimnazija

Ariogalos gimnazijoje nuo ryto buvo iškelta Žemės vėliava, minėjimas prasidėjo rytmečiu, kurį organizavo gamtininkų būrelio vadovė G. Seredienė. Pradinių klasių mokiniai dainavo, skaitė eiles, piešė piešinius tema „Žemė – mūsų namai“. 12 valandą 3 a, 3 b, 4 b klasių mokiniai direktoriaus pavaduotojos ugdymui A. Norkienės iniciatyva dalyvavo socialiniame projekte „Apkabinkime Žemę“, šoko bendrą šokį Žemei, kuris yra dėkingumo, meilės, rūpestingumo dovana mūsų planetai. Mokiniams šis šokis labai patiko. Jiems tai buvo tarytum atgimstantis pavasaris.

Mokinių mintys: „Labai patiko šokis, jis susijęs su pavasariu ir labai įkvepiantis“, „Žemės šokis nuostabus“, „Man patiko šokis Žemei, nes aš Žemę labai myliu ir gerbiu“, „Man labai patiko šokti Žemei. Šis šokis labai įdomus ir smagus. Labai gražiai atrodėm visi su žaliais marškinėliais“.

Dalyvių skaičius: 60


Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla

Šoka pirmokėliai kaip maži grįžtantys paukšteliai ir meginų grupė kaip medžiai, atbundantys po žiemos sąstingio. Šokis simbolizuoja Žemės atbudimą…

Dalyvių skaičius: 25


Raseinių r. Nemakščių darželis

Šis šokis skirtas Pasaulinei Žemės dienai mus nuteikė džiugiai. Čia vaikai buvo aktyvūs dalyviai, o ne pasyvūs stebėtojai. Šio šokio metu aplinką vaikai pažino per emocijas. Ši diena suvienijo mus bendram rūpesčiui dėl mūsų Žemės, todėl mes suprantame kad kiek įdėsime į savo vaikus, tiek jie galės skleisti gėrį, sąmoningai mylėti gamtą, rūpintis aplinka ir spręsti ekologines problemas.

Dalyvių skaičius: 40 RASEIN-Nemakciu-darzel (3)


Raseinių r. Viduklės darželis

Kovo 20-ąją, priėmę iššūkį, paruošėme tarptautinę dovaną Žemei pasaulinės Žemės dienos proga. Vyresnieji vaikai vaidino pamokantį spektakliuką apie tai, kaip reikia saugoti žemę, vienas kitą, aplinką, kaip rūšiuoti šiukšles. O svarbiausia, kad Žemė yra vienintelė planeta, kurioje yra gyvybė. Šokyje dalyvavo 4-5 metų amžiaus šokėjai, vėliau prisijungė ir patys mažiausieji – 2-3 m.

Dalyvių skaičius: 35 RASEIN-Vidukl-darz (1)


Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija

Šokis puikus, labai patiko idėja šiai dienai paminėti. Mokinėms choreografijja labai patiko, kaip jos sako – „kažkuo ši choreografija kitokia“. Džiaugiamės išmokę ir galėję sudalyvauti.

Dalyvių skaičius: 16


VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla

Pasaulinei Žemės dienai paminėti skirtame šokyje dalyvavo I ir II gimnazinės klasės mokiniai, I ir II kurso mokinai. Šokių būrelį lankantys mokiniai buvo pasipuošę Žemės stichijos spalvomis ir autentiškais Raseinių krašto rūbais.

Dalyvių skaičius: 72


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>