KAUNO APSKRITIES ĮSTAIGOS

Kauno jaunųjų turistų centras

Dalyvavome akcijoje. Vyko gražus informatyvus renginys. Apie Kazachstaną pasakojo ir pristatė virtualią kelionę į šią šalį Almagulė . Apie Norvegiją – mūsų būrelio nariai Paulina Ir Egidijus. Kalbėjome ir apie Latviją.

Kauno jaun turist centr Kazachstan1Kauno jaun turist c Kazachstan 2Kauno jaun turist c NorvegijaKauno jaun mturist c Latvija


Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 44

Kovo 10 d. 1a ir 1c klasių mokiniai už Lietuvos, kaip valstybės, pripažinimą dėkojo Iranui. Šiai akcijai buvo ruošiamasi iš anksto. Vaikai kūrė padėkos plakatą, gaminosi Irano vėliavėles, o paminėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines, sustojo, sudarydami širdelės formą ir, rankose laikydami Irano vėliavėles, garsiai ištarė padėkos žodžius už Lietuvos valstybės pripažinimą.

Kauno J.Urbsio kat m 1 Iranasdav


Kauno lopšelis-darželis „Drevinukas“

Dalyvių skaičius: 34

Ši puiki akcija vėl ir vėl mums priminė, kokia yra milžiniška dėkingumo galia. Suvienijo mus bendram tikslui, bendrai idėjai, leido mums suprasti, koks yra trapus pasaulis ir kaip mes turime vieni kitus palaikyti, paremti, užjausti ir galų gale padėkoti už tai, kad esame kiekvienas atskirai, bet ir visi kartu pasaulio vaikai.

Kauno ld Drevinukas


Kauno lopšelis – darželis „Giliukas“

Dalyvių skaičius: 100

Akcija buvo organizuojama visą savaitę. Vaikai gamino vėliavėles, rinkomės įstaigą, kuriai nusiuntėme padėką. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų. Džiugu, kad ši akcija palietė daug valstybių.

Kauno ld Giliukas Montenegro Kauno ld Giliukas Portugal LDcof


Kauno lopšelis – darželis ,,Pušaitė“

Dalyvių skaičius: 64

Visi kartu, su šypsenomis veiduose, pripildę savo trapias vaikiškas širdeles šilčiausių padėkos jausmų, per savo mintis perdavėm didelį Ačiū visiems, kurie yra kartu!!!
Tuk,  širdele, tuk tuk
Tuk, širdele, dėl manęs
Būk, širdele, tik būk
Būk, širdele, dėl mūsų ir visų Moldovos žmonių!!!

Kauno ld Pusaite Moldova


Kauno lopšelis – darželis ,,Žemyna“

Dalyvių skaičius: 15

Akcijoje dalyvavo 15 įstaigos vaikų. Vienos mergaitės mama yra kilusi iš Ukrainos. Ji pamokino ukrainietišką dainelę ir padėką ukrainiečių kalba. Padėką nusiuntėme į muzikos mokyklą Odesoje.

Kauno ld Zemyna Ukraina


Kauno lopšelis – darželis „Žilvitis“

Dalyvių skaičius: 180

Akcijos metu su vaikais grožėjomės Albanijos vaizdais, ruošėme vėliavėles. Labai džiugu, kad prie šios akcijos prisidėjo mama Agnė. Ji padėjo pasirūpinti Albanijos atributika, surasti net dvi mokyklas,  į kurias išsiuntėme savo padėką sakydami AČIŪ: Shkolla Bajram Curri 1, Durres ir Shkolla Rilindja Durres.
Akcijoje dalyvavo lopšelio – darželio „Žilvitis“ vaikai ir pedagogai.


Kauno „Vyturio“ gimnazija

Dalyvių skaičius: 22

Su mokinukais pasikalbėjome apie mūsų šaliai svarbų gimtadienį, apie valstybes, kurios pripažino mūsų nepriklausomybę. Pasigaminome San Marino vėliavėles. Kartu parašėme laišką ir išsiuntėme į San Marino Valentino mokyklą.

Kauno Vyturio gimn


Garliavos lopšelis darželis „Obelėlė“

Dalyvių skaičius:180

2018 m. kovo 5 – 8 d. Garliavos lopšelyje-darželyje „Obelėlė“ vyko pasiruošimas akcijai „Apkabinkime žemę 2018. Lietuva dėkoja“. Visą savaitę vyko susipažinimas su Šveicarijos šalimi: auklėtojos su vaikais piešė Šveicarijos herbą bei vėliavą, klausėsi šalies himno, žiūrėjo filmukus apie Šveicariją, mokėsi vokiškų padėkos žodžių. Akcijoje aktyviai dalyvavo vaikai ir pedagogai.
Akcija vyko kovo 8 dieną lopšelio-darželio „Obelėlė“ kieme. Renginio pradžioje kvietėme visų grupių vaikus sustoti į bendrą širdelės formos ratą. Vaikai atsinešė Šveicarijos šalies simbolius: vėliavėles ir herbus.

Garliav ld Obelele Sveicarija


Kauno r. Babtų lopšelis-darželis

Dalyvių skaičius: 12

Kauno raj. Babtų lopšelis – darželis vasario 15 d. šventė atkurtos Lietuvos 100 – metį. Savo darbeliais, dainom, šokiais ir linkėjimais mes sveikinom Lietuvą ir sakėm ačiū Šveicarijai.

Kauno r. Babtu ld1


Jonavos r. Barupės mokykla

Dalyvių skaičius: 51

Socialinės akcijos ,,Apkabinkime Žemę. Lietuva dėkoja“ metu Jonavos r. Barupės mokyklos ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pagrindinio ugdymo mokiniai rašė, piešė ir kitaip apipavidalino ilgiausią laišką Lietuvai, skirtą paminėti Lietuvos valstybės šimtmetį. Geografijos pamokų metu mokiniai susipažino su Portugalijos valstybe, jos geografine padėtimi, gyventojais, tautiniu paveldu, lankomais objektais ir kt. Taip pat žiemos atostogų metu mokinių komanda vyko į Portugalijos miestą Vizėjų (ERASMUS+ projektas). Nuotraukoje dėkojame šiai valstybei, kad 1991 m. pripažino Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimą.

Jon r Barupes m Portugal


Jonavos r. Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 30

Jonavos rajono Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos mokiniai kartu su mokytojomis prisijungė prie akcijos „Apkabinkime žemę 2018“, kurios metu tariame didelį ačiū toms valstybėms, kurios pripažino ir parėmė mūsų norą tapti nepriklausomais. Viena iš tokių valstybių yra Rumunija. Norėdami atsidėkoti, mokiniai rinko medžiagą apie Rumunijos valstybę, kūrė vėliavėles, padarė plakatą, artimiau susipažino su šia nuostabia šalimi . Kartu su gražiu sveikinimu į šią šalį „iškeliavo“ mūsų nuoširdžiausi linkėjimai ir šypsenos.

Jon.r. Panoteriu P.Vaiciuno m


Raseinių r. Ilgižių mokykla – daugiafunkcis centras

Dalyvių skaičius: 126

Mes dėkojome Bahreinui, pasigaminome vėliavas ir sustoję į širdelės formos ratą, sakėme AČIŪ!!!!!

Ras.r.Ilgiziu dc Bahreinas


Raseinių r. Nemakščių darželis

Dalyvių skaičius: 40

Nemakščių darželio bendruomenė Lietuvos šimtmetį pasveikino dainuodami lietuvių liaudies dainas, piešdami Lietuvai piešinius, išsakydami gražiausius žodžius savo gimtinei ir dėkodami Bulgarijai, kuri 1991 metais rugpjūčio 26 d. pripažino Lietuvos nepriklausomybę. Ačiū jums . Liksime visada dėkingi.

cof


Raseinių r. Viduklės darželis

Dalyvių skaičius: 78

Raseinių r. Viduklės darželio ugdytiniai pasveikino Lietuvą Valstybės atkūrimo šimtmečio proga nuoširdžiais žodžiais, meniniais darbais, pedagogės nunėrė trispalvius gėlių žiedus.
O mūsų darželio bendruomenė „Ačiū!“ siunčia į Jordaniją, kuri 1991 m. rugsėjo 15 d. drąsiai pripažino mūsų šalies nepriklausomybę. Ačiū tau, Jordanija!

Ras.r. Vidukles d2


 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>