Juodkrantės lopšelis-darželis „Vyturėlis“

Juodkrantes Vyturelis (1)

 Mūsų įspūdžiai:

Balandžio 4 dieną Juodkrantės lopšelio-darželio „Vyturėlis“ salėje vyko šventinis renginys-madų šou „Išradingi ir madingi“. Vaikučiai išdidžiai žingsniavo demonstruodami kostiumus, sukurtus iš buitinių atliekų, kuriuos kūrė tėveliai ir auklėtojos. Stebino pagamintų kostiumų įvairovė ir modelių artistiškumas. Ugdytiniai ne tik demonstravo madas, bet ir sakė eilėraščius, patarles apie gamtą, žemę ir jos išsaugojimą, dainavo daineles.

„Voveriukų“ grupės vaikai su auklėtoja vaidino ir demonstravo „Metų laikus“, o priešmokyklinės „Kiškučių“ grupės vaikai parodė auklėtojos sukurtą vaidinimą „Būk sveikas, pavasari“.

Džiugu, kad renginyje dalyvavo ne tik vaikai, pedagogai, bet ir tėveliai. Visi kartu susikabinę 1 minutei už rankų, prisijungėme prie respublikinio socialinio kūrybinio projekto „Apkabinkime Žemę kartu“, pritardami taikai ir vienybei Žemėje.

Smagu pasijusti didelės ir labai gražios Žemės dalimi. Džiaugiamės savo atliktais darbais Žemelei ir žmonių draugiškumu.

Mūsų palinkėjimai:

Žemė mano, Žemė mūsų,

Tad neskriauskim Žemės mūsų.

Mes prisiekiam ją branginti,

Tegul Žemė šitai girdi!

Projekte dalyvavo:

48 žmonės (22 vaikai; 4 pedagogai; 18 tėvelių; 4 darbuotojai)

 Juodkrantės lopšelis-darželis „Vyturėlis“, 100% based on 1 rating

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>