JONAVOS LOPŠELIS -DARŽELIS ,,LAKŠTINGALĖLĖ”

lietuvos - min

)

Atsiliepdami į organizatorių kvietimą, dalintis savąja meile plačiai ir džiugiai, sumąstėme Valentino dieną švęsti,  įprasminant meilę savo artimajam ir  savo šaliai Lietuvai.

Vaikai prie širdelės pridėję ranką giedojo Lietuvos himną, sodino simbolines „gerumo“ širdeles, aplikavo Lietuvos žemėlapį, spalvino vėliavą,  statė Gedimino pilį, dėliojo herbą, deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, „šuoliavo žirgeliais“, varžėsi kas greičiau atneš spalvotus balionus, iš kurių vėliau padarė trispalvę. Nuoširdžiai susikibę rankomis, apsikabino, o vidury ratelio stovėjo vaikų sukurta – Gedimino pilis, kurios viršūnėje puikavosi Lietuvos vėliava. Lauke puošė krūmus širdelėmis, mielai apsikabino vienas kitą.

Vaikai buvo ypatingai  džiugiai nusiteikę, pasipuošę raudonomis širdelėmis ir Lietuvos vėliavėlėmis. Tai buvo puiki pilietiškumo pamoka, kuri vaikams leido suprasti, kad meilė artimajam ypač svarbi, kad reikia mylėti save, šeimos narius, draugus. Nuo mažens skiepijama gera, graži, nuoširdi meilė artimam, palaipsniui perauga ir į meilę tėvynei Lietuvai.

 

(Šis dalyvis jau pateikė visą konkursui reikalingą informaciją.)

 JONAVOS LOPŠELIS -DARŽELIS ,,LAKŠTINGALĖLĖ”, 100% based on 2 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>