Apkabinkime Žemę Valentino dieną aprašymas

„Apkabinkime Žemę Valentino dieną”

Apkabinkime ŽemęValentino diena gali tapti nuostabia meilės švente, neapsiribojančia vienu žmogumi, miestu, šalimi. Mes galime ją sukurti kartu per Valentino dieną su meile apkabindami mūsų ŽEMĘ. Sujungę savo rankas, širdimis, mintimis išreikšime savo švelnumą, rūpestį, dėmesį, draugiškumą kiekvienai jos šaliai, miestui, žmogui. Tegu ši meilė pasiekia visus mūsų nuostabiosios planetos kampelius, teapjuosia lyg Meilės Juosta mūsų brangiąją planetą!

 

Kaip tai padaryti?

1. Su savo mokykla, klase ar grupe išsirinkite šalį (šalis), kuriai (kurioms) ypač norėtumėte išreikšti meilę, artumą.

2. Sukurkite šventišką kvietimą (tai gali būti nuotrauka, filmukas, piešinys ir t.t.), kurį įkelkite į internetinę svetainę www.youtube.com. Kurdami kvietimą jūs galite pasipuošti tos šalies rūbais, simboliais, spalvomis, panaudoti tos šalies simbolius. Tegul šis kvietimas įsijungti į Žemės apkabinimo akciją bus linksmas, žaismingas, pavyzdžiui: „Jūs mums patinkate, mes jus mylime ir norime apkabinti“….

3. Informuokite pasirinktos šalies pasirinktą mokyklą (ar mokyklas), kitas ugdymo įstaigas apie Jūsų dalyvavimą šioje akcijoje. Pakvieskite ją (jas) prisijungti, nusiųsdami savo sukurto kvietimo internetinėje svetainėje YouTube nuorodą. Jei jūsų įstaiga bendrauja su užsienio mokyklomis, galite ir joms nusiųsti tokius kvietimus.

4. Kvietimą, jo nuorodą internetinėje svetainėje www.youtube.com bei informaciją apie tai, kokios šalys ar Lietuvos ugdymo įstaigos buvo pakviestos, atsiųskite mums elektroniniu paštu info@apkabinkimezeme.lt. Jūsų atsiųstą medžiagą įkelsime į „Apkabinkime Žemę“ elektroninę svetainę www.apkabinkimezeme.lt ir taip kartu kursime Meilės apsikabinimo žemėlapį.

5. Iki 2014 m. vasario 14 d. elektroniniu paštu info@apkabinkimezeme.lt arba telefonu 8-601-19357 praneškite apie ketinimą dalyvauti, nurodant įstaigos pavadinimą, adresą ir atsakingą už projekto organizavimą įstaigoje asmenį bei jo kontaktinį telefoną.

6. Per Valentino dieną, t.y. vasario 14 d., simboliškai apkabinkite pasirinktą šalį (rato viduryje gali būti apkabinamos šalies žemėlapis, simbolis ar pan.). Žodžiu, leiskite sau kurti – svarbiausia, kad būtų smagu ir išreikštumėte meilę ir bendrumą taip, kaip jūs tai suprantate.

7. Neužmirškite fotografuoti!

8. Iki 2014 m. kovo 11 d. el. paštu info@apkabinkimezeme.lt atsiųskite informaciją apie įvykusią akciją:

  • Kada (data ir laikas);
  • Kur (vieta);
  • Kiek (dalyvių, dalyvavusių apkabinime, skaičius);
  • Jei norite, pasidalykite įspūdžiais, kaip sekėsi;
  • Prisekite tris Jums labiausiai patikusias šventines savo bei savo užsienio draugų (jei jie atsiųs) nuotraukas.

 

Išsiuntę informaciją, neužmirškite, kad turite daug draugų, nes nuo 2014 m. vasario 14 d. iki 2014 m. kovo 11 d. projekto „Apkabinkime Žemę“ elektroninėje svetainėje www.apkabinkimezeme.lt vyks balsavimas už labiausiai patikusią „Apkabinkime žemę Valentino dieną“ nuotrauką.

Nė vienas nebus pamirštas, o daugiausiai balsų surinkusi Lietuvos įstaiga bus apdovanota „Apkabinkime Žemę“ vėliava bei šventiniu koncertu Jūsų įstaigoje.

Tegul sklinda Žemėje meilės apsikabinimo banga!

 

 

Pagarbiai,
„Apkabinkime Žemę“ komanda

Kontaktinis asmuo:
Dalia Skvireckienė
Tel. 8-601-19357
el. p.: info@apkabinkimezeme.lt

Šią informaciją galite parsisiųsti ir .PDF formatu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>