“Apkabinkime Žemę” 2013 m. rugsėjo 21d. Vilniuje prie Baltojo tilto

rugsejo 21 prie baltojo tilto

Tarptautinę Taikos dieną ir vėl apkabinome Žemę!

2013 metų rugsėjo 21 dieną, Vilniuje prie Baltojo tilto tarptautinės Taikos dienos proga surengtoje šventėje „Už taiką ir dorą Žemėje“ įvyko akcija „Apkabinkime Žemę“.

Tampriame draugų ir nepažįstamųjų rate akimirkai susivienijo žmonės, kuriems ne tas pats, kas vyksta mūsų planetoje. Akimirka tapo amžinybe, o amžinybė susiliejo į vieną akimirką, kai susikibome rankomis. Skambant krištolinių dubenų muzikai siūbavome ir klausėmės Žemės gaudesio. Atsiprašėme Jos. Dėkojome Jai. Nepaisant lietaus, mus šildė ne tik liepsnojanti ugnis, bet ir ore tvyravusi vienybė. Susikibti rankomis ir apkabinti Žemę, Lietuvą, draugą ar nepažįstamąjį atrodė natūralus dalykas – kaip ryte išsivalyti dantis. Karai. Neadekvatus gamtinių išteklių vartojimas. Nesiskaitymas su gamta. Gyvūnų žudymai vardan pramogų ir daugybė kitų baisių dalykų, vykstančių šiuo metu pasaulyje. Kažin, prie ko visa tai prives? Man rūpi kokioje Žemėje gyvens mano vaikai, anūkai, o Tau…?

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>