Alytaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“

Alytaus l-d Pusynelis (4)

Mūsų įspūdžiai:

Nušalnojo šalnos.

Nulynojo lietūs.

Atsidarė Vaivos vartai,

Parvažiavo Saulė.

 

Parvažiavo Saulė.

Saulė Karalienė.

Aukso raktais raktužėliais

Atrakino Žemę. (M. Vainilaitis)

Šiais posmais Alytaus lopšelio-darželio „Pušynėlis” mažuosius ugdytinius pasitiko ikimokyklinio ugdymo pedagogė Jurgita Danisevičienė.

Dar snieguotą kovo 20-ąją visa mūsų darželio bendruomenė susibūrė šventiniame rytmetyje „Ką aš žinau apie Žemės dieną?” Kalbėjome, jog šią dieną kiekvienas Žemės gyventojas turėtų bent pagalvoti apie ekologines problemas, su kuriomis vis dažniau susiduriame. Svarstėme: jeigu visi planetos gyventojai nors truputėlį prisidėtų rūšiuodami atliekas, taupydami elektrą, vandenį, popierių, atsikvėptų ne tik Žemė, bet ir Žmogus. Na, o pradėti tausoti gamtos išteklius nusprendėme kiekvienas nuo savęs…

Saulutei vis drąsiau puošiant dangų, balandžio 17 dieną susitikome pasidalinti įspūdžiais apie nuveiktus darbus. Vaikai pasakojo, dalijosi patirtimi, kaip reikia taupyti elektrą, vandenį, popierių.

Žemę apkabinti nusprendėme netradiciniu būdu – savo širdelių šiluma, meile, draugyste. Tai simbolizavo Saulė, kuri savo spinduliais sujungė vaikučių, pedagogų ir Žemės vienybę.

 Mūsų palinkėjimai:

Nebūkime abejingi ir prisidėkime prie mus supančios aplinkos saugojimo kiekvieną dieną!

 Projekte dalyvavo:

98 žmonės (76 vaikai, 12 pedagogų, 10 darželio bendruomenės narių).

 

 Alytaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“, 100% based on 6 ratings

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>