ALYTAUS IR KAUNO APSKRIČIŲ ĮSTAIGOS 2018

ALYTAUS APSKRITIS

Alytaus lopšelis-darželis „Vyturėlis“

Dalyvių skaičius: 12

Žemės diena gimė iš paprastų žmonių susirūpinimo savo ir mūsų visų Žemės likimu. Ji tokia didelė, o kartu ir tokia mažutė, kaip ir mes – vyturiukai – besąygiškai tarpusavyje susiję. Mūsų ateitis priklauso nuo Jos ateities, todėl turime saugoti, tausoti ir mylėti. Meilę Žemei išreikšti šokiu stengiamės kiekvienais metais. Priešmokyklinio amžiaus vaikai, klausydami muzikos, gali perteikti trumpą siužetą, nuotaiką.
Šiemet Šokis Žemei mums visiems labai patiko. Šokį su juostomis vaikus išmokė meninio ugdymo pedagogė Milda.
Žemėje yra daug spalvų, o kokia svarbiausia? Mes pasirinkome žalią.
Ačiū Jums už nuostabius projektus, kurie praturtina ugdymo procesą ir skatina apkabinti ir apsikabinti.

Alytaus ld Vyturelis sokis zemei 18


Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis centras, šokių grupė ,,Šypsena“

Dalyvių skaičius: 27

Balandžio 20 d. mūsų mokyklos sodas pasipuošė mokinių ŠOKIU ŽEMEI. ŠOKIS – nuostabi bendravimo, bendradarbiavimo, saviraiškos forma. Nedidelėje mokyklos bendruomenėje į šokio veiklą įsitraukė beveik visi. Dėkojame už idėją ir galimybę vieningai siekti bendro tikslo: bendro buvimo džiaugsmo patyrimas, meilės bei dėkingumo Žemei ir vienas kitam išraiškos demonstravimas.

Alytaus r. Naruseviciaus gmnaz sokis zemei 18

Alytaus r. Naruseviciaus gmnaz 2 sokis zemei 18


KAUNO APSKRITIS

Kauno lopšelis – darželis “Boružėlė“

Dalyvių skaičius: 110

Ugdytiniai noriai mokinosi šokio žingsnelius. Šis šokis Žemei visus sujungė į vieną didelį būrį. Vaikai draugiškai ir vieningai parodė savo MEILĘ Žemei. Taip pat mūsų darželio auklėtoja, prisidėjo prie šios idėjos ir sušoko savo kūrybos šokį Žemei.

Kauno ld Boruzele1Kauno ld Boruzele2


Kauno lopšelis – darželis „Drevinukas“

Dalyvių skaičius: 70

Kauno lopšelio – darželio „Drevinukas“ bendruomenė prisijungė prie asociacijos ,,Gyvoji planeta“ rengiamo projekto ,,Apkabinkime Žemę“ ir padovanojo nuostabų šokį Žemei. Šokį Žemei vaikučiai papuošė baltom juostom, nuotaikingomis dainelėmis ir plačiomis šypsenomis.
Mes – už taiką ir švarią gamtą pasaulyje.

???????????????????????????????


Kauno lopšelis – darželis ,,Pagrandukas“

Dalyvių skaičius: 12

,Ežiuko” ir ,,Žirniuko” grupių vaikai, pasipuošę baltai, susikaupę rinkosi darželio kieme ir asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ komandos kvietimu prisijungė prie tarptautinės iniciatyvos „ŠOKIS ŽEMEI“. Nedrąsiais judesiais, bet labai stengdamiesi, vaikai savo baltą šokį padovanojo mūsų Žemei. Pažadėjome ją saugoti, mylėti.

Kauno ld Pagrandukas sokis zemei 18

Kauno ld Pagrandukas 2 sokis zemei 18


Kauno lopšelis-darželis „Volungėlė“

Dalyvių skaičius: 96

Jau trečius metus Kauno miesto lopšelis-darželis „Volungėlė“ su didžiuliu entuziazmu dalyvauja „Gyvosios planetos“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ iniciatyvoje „Šokis Žemei“. Balandžio 20 d. priešmokyklinės ir vyresniųjų grupių ugdytiniai sušoko „Šokį Žemei“. Labai džiaugėmės rezultatu. Projektas puikus, savo idėja apjungia visus bendram tikslui, kad mylėtume ir saugotume gamtą – savo namus. Dalyvaudami turėjome dar ir puikią galimybę ugdyti meninę kompetenciją, patirti teigiamų emocijų, sužadinti smalsumą. Puiku, laukiame naujų idėjų!

Kaun ld Volungele sokis zemei 18


Kauno lopšelis – darželis „Žilvitis“

Dalyvių skaičius: 175

Susirinkusi į didžiąją salę darželio bendruomenė gerėjosi šokiu Žemei. Po šokio susirinko kieme. Čia į augančius medžius ir krūmus „nutupė“ balti taikos paukščiai, o visi susikibę rankomis apkabinome mūsų Žemelę.

Kauno ld Zilvitis Sokis Zemei 18

Kauno ld Zilvitis 2 Sokis Zemei 18


Kauno lopšelis-darželis ,,Pušaitė“

Dalyvių skaičius:114

Kauno Lopšelio – darželio „Pušaitė“ ugdytiniai balandžio 20d. rinkosi įstaigos kieme paminėti Pasaulinę Žemės dieną. …Pabūti tarp būrio draugų, susikibus prisiminti, kad nesi vienas, kad Pasaulis- platus!
Pasipuošę baltais rūbais, plazdenant baltom juostom, jaunieji šokėjai atliko nuostabų šokį, skirtą mūsų nepakartojamai žydrai Planetai. Po šokio sustoję ratu, mojuodami vėliavėlėmis palinkėjo vienas kitam, visai žmonijai taikos, meilės ir sveikatos. Įprasminant šią puikią dieną jie padėkojo Žemei, pabrėždami, kad jie auga energingi, linksmi ir sportiški vaikai-mylintys savo šalį piliečiai, garbingi Žemės gyventojai.

Kauno ld Pusaite sokis zemei 18

Kauno ld Pusaite 2 sokis zemei 18


Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla, šokių kolektyvas ,,Žiogeliai“

Dalyvių skaičius: 12

Visus labai sužavėjo šis šokis. Muzika užbūrė žiūrovus, o plevenančios baltos juostos prikaustė žvilgsnius. Šokti buvo malonu.Vėliau vaikai pasižadėjo saugoti ir mylėti savo planetą.

Kauno Mart Mazvyd mok sokis zemei 18

Kauno Mart Mazvyd mok 2 sokis zemei 18


Kauno Suzukio pradinė mokykla

Dalyvių skaičius: 24

Vaikai noriai dalyvavo akcijoje. Atvira erdvė, grynas oras ir šokio muzika sukūrė ypatingą nuotaiką. Pabaigoje, šalia baltos juostos įsmeigėme įvairių šalių vėliavėles, kurias vaikai pasigamino patys.Kalbėjome apie žemės unikalumą, pasižadėjome tausoti ir saugoti ją.

Kauno Suzokio prad mla Sokis zemei 18Kauno Suzokio prad mla1 Sokis zemei 18


Kauno vaikų darželis ,,Raudonkepuraitė“

Dalyvių skaičius: 14

Mokantis šokio buvo ugdomas palankus elgesys gamtai, gyvybei. Balta spalva vaikams simbolizavo taiką ir gėrį pasaulyje.
Šokant šokį vieną dieną, vienu metu kartu su projekte dalyvaujančioms įstaigomis formavosi kolektyviškumo, darnos įgūdžiai, pasaulio vientisumo suvokimas.

Kauno vaiku d Raudonkepuraite sokis zemei 18

Kauno vaiku d Raudonkepuraite 2 sokis zemei 18


Kaišiadorių r. Žiežmarių lopšelis-darželis „Varpelis“

Dalyvių skaičius: 70

Apkabinome žemę mažomis ir didelėmis rankutėmis. Žiežmarių lopšelio-darželio „Varpelis“ bendruomenės iniciatyva renginyje dalyvavo daugiau kaip 70 dalyvių: ir vaikai, ir darbuotojai, ir tėvai su kitais šeimos nariais (sesėmis, broliais, seneliais, tetomis ir dėdėmis). Kadangi šie metai yra Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metai, šokome apsirengę fondo „Švieskime vaikus“ dovanotais tautiniais drabužiais. Bendruomenė šoko, žaidė įvairius žaidimus, linksminosi, sportavo, pramogavo, leido į dangų balionus su linkėjimais žemei, sėjo daržoves, bendravo, vaišinosi.

Kaisiad r Ziezmariu ld Varpelis Sokis Zemei 18

Kaisiad r Ziezmariu ld Varpelis 2 Sokis Zemei 18


Žiežmarių gimnazijos I-III šokių grupė „Gimnazistai“

Dalyvių skaičius: 6

Labai gražus ir įkvepiantis šokis. Įspūdingai atrodo veiksmai ir judesiai su baltom medžiagom.

Žiežmar gimn šg Gimnazist1Žiežmar gimn šg Gimnazist2


Raseinių r. Nemakščių darželis

Dalyvių skaičius: 40

Šokio Žemei idėja – vieną dieną, vienu laiku, pasirinktoje vietoje susijungti bendrame šokyje dėl gyvybės Žemėje, dėl mūsų Planetos. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir mūsų darželis. Šokio pabaigoje sustojome visi į ratą, rankose laikydami Lietuvos bei įvairių šalių vėliavėles, taip išreikšdami svajonę, jog vieną dieną viso pasaulio žmonės susiims už rankų, kad apkabintų savo namus – ŽEMĘ. Sustoję ratu, laikydami vienas kito ranką, įsiūbavome taiką, meilę, dėkingumą, dorą, palinkėjome visko geriausio savo žemei, Lietuvai.

Rasein r Nemaksciu darz sokis zemei 18

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>