ALYTAUS APSKRITIES ĮSTAIGOS

Alytaus apskritis

Informacija pateikta abėcėlės tvarka pagal šios apskrities miestus ir rajonus. Informacija nuolat atnaujinama dalyvių pasidalinimais.

ALYTUS IR ALYTAUS RAJ.

Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla

Šokį atliko visi pradinių klasių mokiniai mokyklos aktų salėje.

Dalyvių skaičius: 170


 Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla

Prieš pradedant šokti diskutavome apie tai, kaip kenčia Žemė nuo netinkamos žmonių veiklos. Vaikai nuoširdžiai norėjo šokiu parodyti, kad jie neabejingi, kad jie saugos Žemę ir kovos su jos niokotojais.

Dalyvių skaičius: 20

https://www.youtube.com/watch?v=UIs3otOUL08


Alytaus lopšelis-darželis ,,Du gaideliai“

Labai smagi iniciatyva, labai patiko šokti. Vaikai šoko visur: namuose, darželyje, kieme. Žemės dieną šokį šokome kieme, po šokio darželis pasipuošė vaikų gamintais medeliais iš antrinių žaliavų. Labai gaila, kad technika pavedė ir teko šokį perfilmuoti. Ačiū už nuostabias idėjas.

Dalyvių skaičius: 56


Alytaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“

Džiaugiamės galėdami prisijungti prie Žemės motinėlės išsaugojimo akcijos. Šiemet į projektinę veiklą „Mes esame Žemės vaikai“ įpynėme ir šokį Žemei. Šokėjus palaikė mažesnieji draugai. Lauksime naujų idėjų!

Dalyvių skaičius: 54

ALYTAUS-LD-PUSYNELIS


Alytaus lopšelis-darželis ,,Vyturėlis“

Lopšelio-darželio vaikučiai, tarsi gležni daigeliai pavasarį, stiebiasi, gaudo kiekvieną saulės spindulėlį, remiasi į savo tėvų ir pedagogų ištiestas rankas. Šokis Žemei labai patiko vaikams, nes tai buvo neįprastas, plastiškas judėjimas. Salėje vos sutilpo vyresnieji, kurie nuoširdžiai stengėsi išreikšti save ir prisiminti tai, ko mokėsi kartu su auklėtojomis ir meninio ugdymo pedagoge.

Dalyvių skaičius: 50


Alytaus r. Alovės pagrindinė mokykla

2017-03-20 12.00 val. mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai, vadovaujami šokio mokytojo A. Jurčiukonio, padovanojo šokį Žemei.
Mokiniai atsakingai ruošėsi šokti Žemei skirtą šokį, gilinosi į tai, kaip padėti savo Žemei, kaip draugauti su mus supančia aplinka ir žmonėmis. Taip išreiškė bendrą rūpestį ir meilę Žemei.
Šokis suvienijo visą mokyklos bendruomenę ir priminė, kad labai svarbu galvoti ne
tik apie save, bet ir apie šalia esančius.

Dalyvių skaičius: 32

ALYT-Alove-pagr-mok (1)


Alytaus r. Kumečių pagrindinė mokykla

ŠOKIS – nuostabi bendravimo, bendradarbiavimo, saviraiškos forma. Nedidelėje mokyklos bendruomenėje į šokio veiklą įsitraukė beveik visi: šokio būrelio mokiniai mokėsi šokio, savanoriai parūpino ir pagamino dalyviams medžiagines juosteles (baltas, mėlynas, žalsvas), kurių spalvos simbolizuoja vandenį. VANDUO – gyvybės šaltinis Žemėje. Net ir tie, kurie nesimokė šokio, kovo 20 d. 12.00 val. buvo drauge su visais šokančiais. Dėkojame už idėją ir galimybę vieningai siekti bendro tikslo.

Dalyvių skaičius: 52

ALYT- r. Kumeciu pagr mok (1)


Alytaus „Sakalėlio pradinė mokykla

Šokis sukurtas pagal Maiklo Džeksono muziką. Šokyje atsiskleidžia Žemės nerimas dėl jos turtų eikvojimo, ekologijos katastrofų. Kulminacijoje visi nubaido nuo Žemės negandas, drauge puoselėja gamtą ir pasaulį.

Dalyvių skaičius: 304

https://youtu.be/IqXzJRdiv90


Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija

Šokis gražus, bet gal pradinių klasių mokiniams sunkokas.
Lauksime kitos šokio kompozijos kitai Žemės dienai.

Dalyvių skaičius: 75

ALYTAUS-VLAD-MIRON-GIMNAZ


Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija

Fantastika!!! Šokome 3 kartus ir kieme ir mokykloje ir kultūros namuose…visiems laaabai patiko. AČIŪ už geras idėjas, lauksime kitų šokių. Labai gaila, kad daug pradinukų atostogavo….bet mes dar šoksime…Video medžiagą nusiunčiau jūsų info adresu…kitaip nesigavo, atsiprašau.

Dalyvių skaičius: 12

KROKIALAUK-NARUSEVIC-GIMNAZ


Simno gimnazija, pradinės mokyklos ir neformaliojo ugdymo šokių grupės

Šokti dideliu būriu ir„kovoti“ už žemės išsaugojimą – tai buvo pagrindinė mintis ir tikslas šokant šokį Žemei. Šokis sutelkė bendram apsikabinimui, supratimui.

Dalyvių skaičius: 79

ALYTAUS-SIMNO-GIMN


Ūdrijos mokykla-daugiafunkcinis centras

Mokiniai su entuziazmu mokėsi ir pašoko Šokį Žemei. Šokdami jie išreiškė, kaip svarbu, kad mūsų žemė, gamta būtų išsaugota nuo taršos, niokojimo.

Dalyvių skaičius: 23

ALYTAUS-UDRIJOS-MOK-DFC


LAZDIJAI IR LAZDIJŲ RAJ.

Lazdijų r. Kučiūnų mokykla

Kovo 20 dieną mūsų šalis mini Žemės dieną, todėl ir mes, prisijungę prie visų, Žemę sveikinome šokiu.

Dalyvių skaičius: 9

LAZD-KUCIUN-MOK

 


Lazdijų r. savivaldybės Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija

Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos mokiniai džiaugiasi, kad prisijungė prie akcijos ,,Apkabinkime žemę“. Akcijoje dalyvavo 3-9 klasių mokiniai. Mokantis šokio mokiniams buvo paaiškinta šokio bendra prasmė. Savo šokiu, judesiais mokiniai labai nuoširdžiai perteikė savo jausmus globaline tema. Mokyklos bendruomenei ir mokiniams patiko ši prasminga akcija.

Dalyvių skaičius: 120


Lazdijų r. Stebulių mokykla

Dovanojome šokį Žemei.

Dalyvių skaičius: 11 LAZD-r Stebuliu -mok(1)


Lazdijų r. Šventežerio mokykla

Repeticijos nebuvo lengvos, bet svarbiausia galutinis rezultatas , kuriuo visi buvome patenkinti.

Dalyvių skaičius: 11 ALYT_SVENTEZ

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>