ALYTAUS APSKRITIES ĮSTAIGOS

Alytaus lopšelis – darželis „Pušynėlis“

Dalyvių skaičius: 59

Alytaus lopšelio – darželio „Pušynėlis“ ugdytiniai džiaugėsi galimybe asmeniškai padėkoti Lenkijos valstybės atstovams už Lietuvos pripažinimą laisva ir nepriklausoma šalimi. Susitikimo su Suvalkų darželinukais metu skambėjo nuoširdūs padėkos žodžiai AČIŪ ir DZIĘKUJĘ. Mažuosius sujungė meilė sportui ir žaidimams. Vieni kitiems linkėjome šypsotis, džiaugtis vaikyste ir kaimyniška draugyste.

Alytaus ld Pusynelis Lenkija1Alytaus ld Pusynelis Lenkija2


Alytaus lopšelis-darželis ,,Vyturėlis“

Dalyvių skaičius: 98

Alytaus lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenė nuo 2018 metų pradžios ėmėsi įgyvendinti idėją – numegzti vėliavą vasario 16-ajai. Numezgę po gabalėlį, po juostelę, sujungėme 39 metrų ilgio, 45 cm. pločio vėliavą. Dėkodami Lietuvai tėvynei, ja apjuosėme savo „Vyturėlį“. Visi vaikai ir darbuotojai apkabinome mūsų draugų – Kosta Rikos – šalies simbolinę vėliavą-paukštį. Trispalvius paukštelis gamino visi vaikai, jie taip pat reiškė padėką Lietuvai.

Alyt-l-d Vyturelis LTDekojaAlytaus ld Vyturelis2


Alytaus lopšelis – darželis „Volungėlė“

Dalyvių skaičius: 25

Dalyvaudami akcijoje pasirinkome Boliviją. Šalį, kurios vėliava panaši į mūsų, skiriasi tik spalvų išdėstymas ir proporcijos. Su vaikais pasigaminome vėliavėles, sustojome į širdelės formą, nusifotografavome – taip pasakydami „AČIŪ“, kartu parašėme laišką, kurį išsiuntėme pasirinktam šalies darželiui ir padėkojome, kad 1991 m. rugsėjo 9 dieną pripažino Lietuvą, kaip nepriklausomą valstybę.

Alyt. ld Volungele Bolivija


Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla

Dalyvių skaičius: 103

Dalyvaudami akcijoje pasirinkome tolimą Malio šalį. Ši Afrikos šalis mums pirmiausia siejama su garsiu dainininku Viktoru Diawara. Akcijos metu geografijos mokytoja paruošė skaidres, kuriose lyginama Lietuva ir Malis : geografinė padėtis, klimatas, išsivystymas, šalių kultūra, pragyvenimo lygis, kraštovaizdis ir t.t. Po pažinties su šia šalimi visi mokiniai sustojo širdies forma ir prancūziškai sušuko „Merci“.

Varen.r. Matuizu m


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>